Tere külaline! Logi sisse or Registreeru

Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 14Hääli - 4.14 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Üldine TAK arutelu, osa 2
Autor Sõnum
41Degree Ära
Noorliige

Postitusi: 31
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #301
RE: Üldine TAK arutelu, osa 2
Samas, PETSS, aga kuhu peaks siis teatama?
Bussijuht - nagu PETSS ütles, tal on graafik, reisijate ohutus, oma kohalt lahkumise keeld ja muud igasugused asjad, seega temale pole mõtet öelda.
Politsei - senikaua kuni see vend ei lälla liiga kõvasti ja ei lõhu midagi, ei hakka politsei küll kuhugi sõitma. Ja minu meelest täiesti õige ka. Kui nad selle asemel, et mingit kilekotiga tegelast bussist välja talutada, püüavad roolijoodiku kinni, on "tehing" kõvasti plussis. Pealegi kuhu siis politsei kutsuda? Kuus peatust ettepoole? Ja siis öelda, et oih, vabandust, ilma asjata sõitsite, läks maha neli peatust tagasi? Päris hästi nagu ei lähe see minu meelest.
Muponaudid - nalja pärast võib ju proovida, saab teada, mis nad ütlevad. Ma võin olla enam kui kindel, et selle peale tuleb vaid "ähhähhää, ööhööhhööö" ja tuut-tuut-tuut pärast seda.
Ise midagi teha - sõltub kasutada oleva keha mõõtmetest. Kui on tõesti 2x1x1 meetrit lihaseid, siis võib selle vandi sealt omakohtu korras välja visata. Iseasi, kui õige selline teguviis on. Samas, olles kuulnud vägagi huvitavaid jutte sellest, mida kõike neil kaasas võib olla, ei kiirustaks mina sellist asja tegema.

Ja jääbki järele viimane variant: mitte midagi teha. Ja seda tavaliselt tehaksegi.

Muide, ma olen täiesti produktiivselt ühe korra teavitanud bussijuhti ühes kilekotinuusutajast... Siis seisis buss umbes kaks minti Jannseni peatuses paigal, sest bussijuht oli ametis selle tegelase väljakupatamisega ning pärast seda sõit jätkus. Miinus-kahega küll, aga puhtamas bussis. Aga siis oli ka aasta 1999 või miskit... Jonckheere oli veel bussiks.
29.07.2009 23:34
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Hannes Ära
Värske kala

Postitusi: 621
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #302
RE: Üldine TAK arutelu, osa 2
Kas bussijuhil on õigus buss peatada ja mitte edasi sõita, kui mingi tüüp oma "aroomiga" häirib kaasreisijaid? Kui jah, siis saab politsei sinnasamasse kutsuda, kui tüüp vabatahtlikult bussist ei välju. Paar aastat tagasi Tartus üks bussijuht samamoodi keeldus edasi sõitmast ja ähvardas politseiga, sest tagaistmel lösutavad ja haisevad jotad keeldusid esimese käsu peale väljumast, mida nad lõpuks siiski tegid.

Kuula SIIT!

Powered by Debian GNU/Linux
29.07.2009 23:46
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Tiit Ära
Võhik

Postitusi: 109
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #303
RE: Üldine TAK arutelu, osa 2
Mäletan ,et kunagi viis bussijuht laamendaja otse Politsei ette.Mitemete aastate vana lugu peaks see olema.
29.07.2009 23:49
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #304
RE: Üldine TAK arutelu, osa 2
Alati saab ju helistada 110 ,teada anda ,et see buss numbriga see ja see liigub peatusest peatusse.Ma toda asja kasutanud kaks korda ja oh imede ime,kahe juhi ja sini,punase plafooniga "takso " mõne minutiga bussil sabas olnud.Olemas ka wõimalus mitteadwekaatse reisija puhul kässar peale tõmmata ,mootor wälja suretada ja teatada ,et buss enne ei liigu kui kodanik bussist lahkunud.Toimib!

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
30.07.2009 00:04
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Volli Ära
Friik

Postitusi: 816
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #305
RE: Üldine TAK arutelu, osa 2
(29.07.2009 23:49)Tiit Kirjutas:  Mäletan ,et kunagi viis bussijuht laamendaja otse Politsei ette.Mitemete aastate vana lugu peaks see olema.
Trammidele raadiosaatjate pealepaigaldamise järel aastaid tagasi mäletan juhtumit Vabaduse väljakult Pärnu mnt.-l, kus trammijuht trammi otse politseijaoskonna ees kinni pidas ja trammis räuskav-laamendav kodanik juba eelnevalt tee ääres oodanud politseinike vahel jaoskonda toimetati. Ilmselt teavitas trammijuht raadio teel dispetšerit ja see omakorda politseinikke, et sellise 20-sekundilise lisapeatusega laamendavast kodanikust trammis lahti saadi Smile
30.07.2009 09:17
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Max Ära
Friik

Postitusi: 901
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #306
RE: Üldine TAK arutelu, osa 2
01.08.2009 13:43
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #307
RE: Üldine TAK arutelu, osa 2
Too lekkimine pea terwe paagitäis kui mitte rohkemgi.Tolle bussijuhi nahas ei soowiks küll olla..

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
01.08.2009 14:22
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Max Ära
Friik

Postitusi: 901
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #308
RE: Üldine TAK arutelu, osa 2
04.08.2009 14:11
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #309
RE: Üldine TAK arutelu, osa 2
(04.08.2009 14:11)Max Kirjutas:  http://rus.delfi.ee/projects/reporter/dt...d=24937265
Delfi lugeja saatis foto õnnetusest mis toimus 28. juulil kell 20.00 Tallinnas Linnamäe ja Muhu tänavate ristmikul. Selles sai kannatada 4 autot ja liiklus oli häiritud tund aega.

Vabandan kui ei olnud kõige täpsem tõlge. Ma oletan, et buss jäi juhuslikult pildile.
(selle postituse viimane muutmine: 04.08.2009 14:26 Oxygen.)
04.08.2009 14:25
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Max Ära
Friik

Postitusi: 901
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #310
RE: Üldine TAK arutelu, osa 2
(04.08.2009 14:25)Oxygen Kirjutas:  
(04.08.2009 14:11)Max Kirjutas:  http://rus.delfi.ee/projects/reporter/dt...d=24937265
Delfi lugeja saatis foto õnnetusest mis toimus 28. juulil kell 20.00 Tallinnas Linnamäe ja Muhu tänavate ristmikul. Selles sai kannatada 4 autot ja liiklus oli häiritud tund aega.

Vabandan kui ei olnud kõige täpsem tõlge. Ma oletan, et buss jäi juhuslikult pildile.

Väga õige kõik ütles !
04.08.2009 14:38
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Max Ära
Friik

Postitusi: 901
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #311
RE: Üldine TAK arutelu, osa 2
Kõik bussid täna hilinesid Lasnamäel, hilinemine - 6-8 minutit.
Aga praegu kõik bussid sõidavad paremini ja peamiselt sõiduplaani järgi.
Ainult see bussijuht 3418 peal sõidab, nägu tahab, hilinemine - 10 minutit tal on.
04.08.2009 20:47
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Heini Ära
Friik

Postitusi: 1,474
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #312
RE: Üldine TAK arutelu, osa 2
(04.08.2009 20:47)Max Kirjutas:  Kõik bussid täna hilinesid Lasnamäel, hilinemine - 6-8 minutit.
Aga praegu kõik bussid sõidavad paremini ja peamiselt sõiduplaani järgi.
Ainult see bussijuht 3418 peal sõidab, nägu tahab, hilinemine - 10 minutit tal on.
Madonna kontsert tekitas ummikuid.
04.08.2009 20:50
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Max Ära
Friik

Postitusi: 901
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #313
RE: Üldine TAK arutelu, osa 2
(04.08.2009 20:50)Heini Kirjutas:  
(04.08.2009 20:47)Max Kirjutas:  Kõik bussid täna hilinesid Lasnamäel, hilinemine - 6-8 minutit.
Aga praegu kõik bussid sõidavad paremini ja peamiselt sõiduplaani järgi.
Ainult see bussijuht 3418 peal sõidab, nägu tahab, hilinemine - 10 minutit tal on.
Madonna kontsert tekitas ummikuid.

Praegu ummikuid juba ei olnud peamiselt. See bussijuht sõidab väga aeglaselt.
04.08.2009 20:53
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
raulito Ära
Friik

Postitusi: 1,560
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #314
RE: Üldine TAK arutelu, osa 2
Ummikud poldki väga hullud kui sai poole kaheksa aeg Lauluväljaku poole liigutud. Kartsin hullemat terminalist lauluväljaku peatuseni 20 minutit. Aga kui Heini rääkis et Vabaduse väljakul ootas rahvast 3. liini trammi kuigi viimane oli juba läinud siis terminalis ka tüüpiliselt 35 liini buss väljub tühjana aga Pirita suuna bussid puupüsti täis ja siis hiljem saab netist lugeda et Oru väravast saab sisse kiiremini. Liikluskorralduse poole pealt nii palju et mingil müstilisel põhjusel ei töödanud Uus-Sadama ristmikul foorid. Pigem oleks võinud need foorid olla väljalülitatud Russalka ristmikul ja seal võinuks olla reguleerijad aga noh ju oli nii parem.
04.08.2009 22:05
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
raulito Ära
Friik

Postitusi: 1,560
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #315
RE: Üldine TAK arutelu, osa 2
Kas nüüd teema on õige aga täna õhtul pool 8 toimus Viru bussiterminalis väiksema tsorti action. Peaosades 2752 ja rannapall. Toimus siis sihuke asi et bussi peatusesse sõitmisel kukkus ühel lapsel käest rannapall mis veeres täpselt lõõtsbussi keskmise ratta alla. Võite ette kujutada milline kärgatus see olla võib eriti kui see täpselt su nina all toimub ja veel siseruumis. Hetkega hüppas rahvas kollase joone tagant klaasseina äärde sest kõmakas oli vägev kõrvas lööb siiamaani vilet. Bussijuht ka söandanud seisma jäädes kohe uksi avada kuna vaevalt temagi teadis mis juhtus. Turvad ka kohe platsis sest eemaltkuuldes võinuks see vabalt lõhkeseadeldise plahvatus olla.
05.08.2009 20:57
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #316
RE: Üldine TAK arutelu, osa 2
(04.08.2009 20:53)Max Kirjutas:  
(04.08.2009 20:50)Heini Kirjutas:  
(04.08.2009 20:47)Max Kirjutas:  Kõik bussid täna hilinesid Lasnamäel, hilinemine - 6-8 minutit.
Aga praegu kõik bussid sõidavad paremini ja peamiselt sõiduplaani järgi.
Ainult see bussijuht 3418 peal sõidab, nägu tahab, hilinemine - 10 minutit tal on.
Madonna kontsert tekitas ummikuid.

Praegu ummikuid juba ei olnud peamiselt. See bussijuht sõidab väga aeglaselt.
Hilinemiste põhjustest siin wäga palju kõneldud.ehk lõpetaks tolle juhtide süüdistamise siin ära.Tule ja sõida siis ise kui nii tegija oled!Wabandust nüüd.Aga mulle sänsed asjad es meeldi.

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
05.08.2009 22:03
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Max Ära
Friik

Postitusi: 901
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #317
RE: Üldine TAK arutelu, osa 2
Kui midagi ei meeldi, see ei ole minu probleemid, ma rääkisin palju korda.
Ja ma räägin mida tahan, kui see võib üldse rääkida. Ja siin selle jaoks ka teema olemas, kus arutame hilinemine.
Ja ma võin rääkida seda iga päev, kui mulle vaja, sellepärast et ühistransport peab sõitma täpselt !!!
Ja kui bussijuht sõidab lõpp-peatusest ja juba hilineb 10 minutit, see täpselt ei ole noormalne ja põhjust eile ei olnud juba sel ajal.
Täna aga näiteks 63 liinil oli 3414 ja sõitis väga täpselt, nägu peab !Smile
(selle postituse viimane muutmine: 05.08.2009 22:21 Max.)
05.08.2009 22:20
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
raulito Ära
Friik

Postitusi: 1,560
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #318
RE: Üldine TAK arutelu, osa 2
(05.08.2009 22:20)Max Kirjutas:  Kui midagi ei meeldi, see ei ole minu probleemid, ma rääkisin palju korda.
Ja ma räägin mida tahan, kui see võib üldse rääkida. Ja siin selle jaoks ka teema olemas, kus arutame hilinemine.
Ja ma võin rääkida seda iga päev, kui mulle vaja, sellepärast et ühistransport peab sõitma täpselt !!!
Ja kui bussijuht sõidab lõpp-peatusest ja juba hilineb 10 minutit, see täpselt ei ole noormalne ja põhjust eile ei olnud juba sel ajal.
Täna aga näiteks 63 liinil oli 3414 ja sõitis väga täpselt, nägu peab !Smile

Tõneoliselt hilines seepärast et varaeematel ringidel oli ummikus ja ei olnud veel aega tasa teinud. Aga nagu täna TV3 uudistes nägime siis viimased bussid pidid taas rahvasummas sõitma peale kontserdi lõppu.
05.08.2009 22:49
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Max Ära
Friik

Postitusi: 901
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #319
RE: Üldine TAK arutelu, osa 2
(05.08.2009 22:49)raulito Kirjutas:  
(05.08.2009 22:20)Max Kirjutas:  Kui midagi ei meeldi, see ei ole minu probleemid, ma rääkisin palju korda.
Ja ma räägin mida tahan, kui see võib üldse rääkida. Ja siin selle jaoks ka teema olemas, kus arutame hilinemine.
Ja ma võin rääkida seda iga päev, kui mulle vaja, sellepärast et ühistransport peab sõitma täpselt !!!
Ja kui bussijuht sõidab lõpp-peatusest ja juba hilineb 10 minutit, see täpselt ei ole noormalne ja põhjust eile ei olnud juba sel ajal.
Täna aga näiteks 63 liinil oli 3414 ja sõitis väga täpselt, nägu peab !Smile

Tõneoliselt hilines seepärast et varaeematel ringidel oli ummikus ja ei olnud veel aega tasa teinud. Aga nagu täna TV3 uudistes nägime siis viimased bussid pidid taas rahvasummas sõitma peale kontserdi lõppu.

Ma võiks sulle usuma, aga see ei olnud nii. Ja veel selleks ütlen.
Samal ajal eile, 63 liinil sõitsid ka - 3591 ja 3553 ja sõitsid sõiduplaani järgi !Wink
05.08.2009 22:51
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
raulito Ära
Friik

Postitusi: 1,560
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #320
RE: Üldine TAK arutelu, osa 2
http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=340670
Üks õnnetu ka pildile jäänud.
05.08.2009 23:05
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum:




Võta ühendustytra.euTagasi ülesTagasi sisu juurdeLihtsustatud versioonRSS voog