Tere külaline! Logi sisse or Registreeru

Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 4Hääli - 4.5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tallink
Autor Sõnum
-M/s-Superstar- Ära
Laeva Friig

Postitusi: 38
Liitunud: May.2010
Postitus: #101
RE: Tallink
Näiteks Estonia. Enne õnnetust oli se peaaegu rooste hunnik. Kui seda ei oleks korralikumaks tehtud siis olekski see ainult rooste ise. Aga se pole mingi ime , sest kõik teavad kui vana se laev oli.Rolleyes

M/s Superstar Friig Cool.
30.05.2010 20:38
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
TallinkTitanic Ära
Vana kala

Postitusi: 99
Liitunud: Nov.2009
Postitus: #102
RE: Tallink
(30.05.2010 20:38)-M/s-Superstar- Kirjutas:  Näiteks Estonia. Enne õnnetust oli se peaaegu rooste hunnik. Kui seda ei oleks korralikumaks tehtud siis olekski see ainult rooste ise. Aga se pole mingi ime , sest kõik teavad kui vana se laev oli.Rolleyes
Kindlasti ei olnud Estonia rooste hunnik. Ja 14 aastat vana laeva kohta ei saa kohe kindlasti öelda, et see oli vana. Sa võiks enne mõelda ka, mida sa kirja paned.
(selle postituse viimane muutmine: 30.05.2010 20:42 TallinkTitanic.)
30.05.2010 20:41
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Siim Ära
Kala hakkab mädanema peast!

Postitusi: 1,044
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #103
RE: Tallink
(30.05.2010 20:41)TallinkTitanic Kirjutas:  
(30.05.2010 20:38)-M/s-Superstar- Kirjutas:  Näiteks Estonia. Enne õnnetust oli se peaaegu rooste hunnik. Kui seda ei oleks korralikumaks tehtud siis olekski see ainult rooste ise. Aga se pole mingi ime , sest kõik teavad kui vana se laev oli.Rolleyes
Kindlasti ei olnud Estonia rooste hunnik. Ja 14 aastat vana laeva kohta ei saa kohe kindlasti öelda, et see oli vana.
Kihnu Veeteedel on alus aastast 1955: http://galerii.ytra.eu/displayimage.php?pos=-4126
30.05.2010 20:43
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
-M/s-Superstar- Ära
Laeva Friig

Postitusi: 38
Liitunud: May.2010
Postitus: #104
RE: Tallink
(30.05.2010 20:41)TallinkTitanic Kirjutas:  
(30.05.2010 20:38)-M/s-Superstar- Kirjutas:  Näiteks Estonia. Enne õnnetust oli se peaaegu rooste hunnik. Kui seda ei oleks korralikumaks tehtud siis olekski see ainult rooste ise. Aga se pole mingi ime , sest kõik teavad kui vana se laev oli.Rolleyes
Kindlasti ei olnud Estonia rooste hunnik. Ja 14 aastat vana laeva kohta ei saa kohe kindlasti öelda, et see oli vana. Sa võiks enne mõelda ka, mida sa kirja paned.
Millegi pärast on mul pärast mõndade piltide vaatamist küll selline mulje jäänd.Sad

M/s Superstar Friig Cool.
30.05.2010 20:54
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
TallinkTitanic Ära
Vana kala

Postitusi: 99
Liitunud: Nov.2009
Postitus: #105
RE: Tallink
(30.05.2010 20:54)-M/s-Superstar- Kirjutas:  
(30.05.2010 20:41)TallinkTitanic Kirjutas:  
(30.05.2010 20:38)-M/s-Superstar- Kirjutas:  Näiteks Estonia. Enne õnnetust oli se peaaegu rooste hunnik. Kui seda ei oleks korralikumaks tehtud siis olekski see ainult rooste ise. Aga se pole mingi ime , sest kõik teavad kui vana se laev oli.Rolleyes
Kindlasti ei olnud Estonia rooste hunnik. Ja 14 aastat vana laeva kohta ei saa kohe kindlasti öelda, et see oli vana. Sa võiks enne mõelda ka, mida sa kirja paned.
Millegi pärast on mul pärast mõndade piltide vaatamist küll selline mulje jäänd.Sad
Äkki tood näitena mõne pildi?!
30.05.2010 21:05
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
MrJL Ära
Vaikne huviline

Postitusi: 211
Liitunud: Jul.2009
Postitus: #106
RE: Tallink
Kuule Superstar, kui sa nii tark oled endaarust, siis ära aja suust jama välja. Estonia oli 14 aastasena uppudes välimuselt täitsa korralik. Kui sa mõtled vee all tehtud pilte, siis on asi hoopis teine. Ning nõustun TallinkTitanicuga, jaga neid pilte meiega ka siis. Ja pealegi, kui sa oma Superstari nii armunud oled, siis pole ime, et sa arvad üle 10-aastasest laevast sedasi (sellel puhul siis 14-sena uppunud Estoniast).

Idea
(selle postituse viimane muutmine: 30.05.2010 21:32 MrJL.)
30.05.2010 21:31
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
moosic Ära
Q-d polegi

Postitusi: 541
Liitunud: Aug.2009
Postitus: #107
RE: Tallink
(30.05.2010 19:19)TallinkTitanic Kirjutas:  Kui su lemmikaineks oli koolis eesti keel, siis sa kindlasti peaks teadma, et eesti keeles on kombeks mõne sõna ette koma panna (see on nagu punkt, ainult saba tuleb nagu alla, ma loodan, et sa saada aru, mida ma mõtled). Sinu mõned vead: Sest kui rooste lekkib, (KOMA) siis keegi... Arva ära, (KOMA) miks riivavad... Samuti näiteks ka sinu selles ee... ma ei teagi, kuidas seda nimetatakse. See lause igatahes: Tulevikus hakkan Eesti teedel kuulama kas kostub tagasilla undamist kusagilt.... kusagilt Jüri kandist... Seal "kas" ees peab ka koma olema. Su eelmistes postitustes on ka mõned vead, nii et soovitan need ülevaadata, kui eesti keel nii väga meeldib. Nii palju siis sellest. Aga kui sellest ankru august rääkida, siis sealt hakkab tõesti laevadel roostema jah.
Mõned asjad veel, mille kallal norida saab:
Jää ei tõmba värvi maha nagu magnet, (siin sinul koma puudus) vaid ta kraabib selle sealt ära. See, mis kodanik Superstar kirjutas, et tugev jää tõmbab nagu magnetiga seda värvi sealt maha, see on väljend kallis inimene.
Laevadel kasutatavad värvid on küll tugevamad teistest omataolistest, (siin ka sinul koma puudus) kuid siiski mitte igavesed.

Tõepoolest sisukas postitus. Tänan sind. Ma ei tea kas ma ikka suudan edasi elada teadmisega,et komad jäid panemata.

Siinkohal pean mainima,et ma ei trüki just aeglaselt (näiteks ühe sõrmega nagu mõni) ning kui sellised kirjameistrid mind välja vihastavad siis ma kirjutan veel eriti kiiresti. Ja mul on pohhui kui koolis just praegu kirjavahemärke pähetuupiv koolijüts mulle neist rääkima tuleb. Aga kurat võtaks kui Te kirjutate siin sõnu nagu LEKKIB ja RIKKUB ja mõni kirjutab veel "mata" vormi ka MATTA lõpuga siis ajab sita keema küll. Õigemini sitta ei ajagi keema aga häirib küll. Nii,et vahutage edasi palju soovite,mina seda teemat selle õigekirjajutuga enam ei risusta. Aga kui pasandate emakeelt saate vasta kaela kohe.
30.05.2010 22:43
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
TallinkTitanic Ära
Vana kala

Postitusi: 99
Liitunud: Nov.2009
Postitus: #108
RE: Tallink
(30.05.2010 22:43)moosic Kirjutas:  
(30.05.2010 19:19)TallinkTitanic Kirjutas:  Kui su lemmikaineks oli koolis eesti keel, siis sa kindlasti peaks teadma, et eesti keeles on kombeks mõne sõna ette koma panna (see on nagu punkt, ainult saba tuleb nagu alla, ma loodan, et sa saada aru, mida ma mõtled). Sinu mõned vead: Sest kui rooste lekkib, (KOMA) siis keegi... Arva ära, (KOMA) miks riivavad... Samuti näiteks ka sinu selles ee... ma ei teagi, kuidas seda nimetatakse. See lause igatahes: Tulevikus hakkan Eesti teedel kuulama kas kostub tagasilla undamist kusagilt.... kusagilt Jüri kandist... Seal "kas" ees peab ka koma olema. Su eelmistes postitustes on ka mõned vead, nii et soovitan need ülevaadata, kui eesti keel nii väga meeldib. Nii palju siis sellest. Aga kui sellest ankru august rääkida, siis sealt hakkab tõesti laevadel roostema jah.
Mõned asjad veel, mille kallal norida saab:
Jää ei tõmba värvi maha nagu magnet, (siin sinul koma puudus) vaid ta kraabib selle sealt ära. See, mis kodanik Superstar kirjutas, et tugev jää tõmbab nagu magnetiga seda värvi sealt maha, see on väljend kallis inimene.
Laevadel kasutatavad värvid on küll tugevamad teistest omataolistest, (siin ka sinul koma puudus) kuid siiski mitte igavesed.

Tõepoolest sisukas postitus. Tänan sind. Ma ei tea kas ma ikka suudan edasi elada teadmisega,et komad jäid panemata.

Siinkohal pean mainima,et ma ei trüki just aeglaselt (näiteks ühe sõrmega nagu mõni) ning kui sellised kirjameistrid mind välja vihastavad siis ma kirjutan veel eriti kiiresti. Ja mul on pohhui kui koolis just praegu kirjavahemärke pähetuupiv koolijüts mulle neist rääkima tuleb. Aga kurat võtaks kui Te kirjutate siin sõnu nagu LEKKIB ja RIKKUB ja mõni kirjutab veel "mata" vormi ka MATTA lõpuga siis ajab sita keema küll. Õigemini sitta ei ajagi keema aga häirib küll. Nii,et vahutage edasi palju soovite,mina seda teemat selle õigekirjajutuga enam ei risusta. Aga kui pasandate emakeelt saate vasta kaela kohe.
Ma ei ole sul mingisugune kirjavahemärke pähetuupiv koolijüts. See, et inimene jätab kõige lihtsamatesse kohtadesse komad panemata, näitab tema intelligentsust. Aga me anname sulle andeks, kui sa selle eesti keele tunni poppi tegid või magasid sellel ajal, kui õpetaja kõige elementaarsematessse kohtadesse komade panemisest rääkis. Aga sinu postituse sisu on muidugi väga õige. Õppige kirjutama kallid inimesed. Aga kui nüüd mõned siin hakkama ei saa, ei tasu kohe ärrituda ja muide, kui sa jätad komad panemata, siis see on samasugune "emakeele pasandamine" nagu see, kui sa kirjutad LEKKIB või RIKKUB.
Kõike parimat sulle!
(selle postituse viimane muutmine: 31.05.2010 21:21 TallinkTitanic.)
31.05.2010 06:51
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
-M/s-Superstar- Ära
Laeva Friig

Postitusi: 38
Liitunud: May.2010
Postitus: #109
RE: Tallink
Ma nägin kuskilt pilte kui Estonia oli Wasa King. Seal oli seda roostet ikka rämedalt. Akente all ,visiiri lõike kohad vms( et lahti käiks vms ) ja niisama suured täppid kerepeal.[Pilt: 0b543602349.jpg]
Vaadake üles , teve äär roostet. No loomulikult on ka se põhjuseks ,et värv oli ju peaaegu ainult valge. Valge seest roostet jumala hästi näha.
[Pilt: estonia_1980_4.jpg]
Siin pildil on need rooste täppid näha. Loomulikult ei tee need väiksed asjad teda rooste hunnikuks nagu ma enne mainisin. Seda on loomulikult on seda ju parandatud. ( värvi poolest ) Kui ei oleks parandatud ,siis oleks se küll rooste ise.

M/s Superstar Friig Cool.
(selle postituse viimane muutmine: 31.05.2010 20:15 -M/s-Superstar-.)
31.05.2010 20:13
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
MrJL Ära
Vaikne huviline

Postitusi: 211
Liitunud: Jul.2009
Postitus: #110
RE: Tallink
No seda esineb ju peaaegu igal laeval, kui teda värviga tihti ei parandata!

Idea
31.05.2010 20:18
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
-M/s-Superstar- Ära
Laeva Friig

Postitusi: 38
Liitunud: May.2010
Postitus: #111
RE: Tallink
Ma tõin ju ainult näite.Smile
Ma vaatan ,et me ei pea riidu minema?
Saame sõbralikult läbi.Smile

M/s Superstar Friig Cool.
31.05.2010 20:19
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
MrJL Ära
Vaikne huviline

Postitusi: 211
Liitunud: Jul.2009
Postitus: #112
RE: Tallink
Kus kohas sa seda riidu näed? Confused

Idea
31.05.2010 20:22
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Siim Ära
Kala hakkab mädanema peast!

Postitusi: 1,044
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #113
RE: Tallink
(31.05.2010 20:19)-M/s-Superstar- Kirjutas:  Ma tõin ju ainult näite.Smile
Ma vaatan ,et me ei pea riidu minema?
Saame sõbralikult läbi.Smile
"Oleme sõbrad edasi!" http://www.youtube.com/watch?v=2sO-9ofEk-c

See video tuli viimase postitusega meelde, eelnevalt mainitud fraas tuleb alles video lõpus.
(selle postituse viimane muutmine: 31.05.2010 20:23 Siim.)
31.05.2010 20:23
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
-M/s-Superstar- Ära
Laeva Friig

Postitusi: 38
Liitunud: May.2010
Postitus: #114
RE: Tallink
(31.05.2010 20:23)Siim Kirjutas:  
(31.05.2010 20:19)-M/s-Superstar- Kirjutas:  Ma tõin ju ainult näite.Smile
Ma vaatan ,et me ei pea riidu minema?
Saame sõbralikult läbi.Smile
"Oleme sõbrad edasi!" http://www.youtube.com/watch?v=2sO-9ofEk-c

See video tuli viimase postitusega meelde, eelnevalt mainitud fraas tuleb alles video lõpus.

Enne klikkimist tuli juba meelde ,et nkn se Kreisiraadio vid.Big Grin Nimelt , ralli.

M/s Superstar Friig Cool.
31.05.2010 20:40
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
moosic Ära
Q-d polegi

Postitusi: 541
Liitunud: Aug.2009
Postitus: #115
RE: Tallink
TallinkTitanic

või mis su nimi iganes on: rumal tatt,hoia oma teadmised oma teada ja pühendu rohkem teemasse. Mina rohkem siin õigekirja teemal ei räägi. Oma koolitarkused jäta oma emakeele eksami jaoks.
31.05.2010 20:58
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #116
RE: Tallink
Tolade kari. Roostetäpid. Siin on pilt Finnjetist. See ei ole laeva kohta ka veel midagi hullu. Siin on visiiri serva all paar täpikest ja juba roostetab rämedalt. Muidugi võibolla sain valesti aru ja see, et akente all on täppid kerepeal tähendab midagi sootuks muud.
http://www.faktaomfartyg.se/da_vinci_1977_b_2.htm

(31.05.2010 06:51)TallinkTitanic Kirjutas:  Ma ei ole sul mingisugune kirjavahemärke pähetuupiv koolijüts. See, et inimene jätab kõige lihtsamatesse kohtadesse komad panemata, näitab tema inteligentsust...
Tõepoolest, tõepoolest.

Ja siis veel, et "roostehunnik" kirjutatakse kokku ja "see" kirjutatakse kahe e-ga. Tõesti võiks natuke jälgida mida kirjutate.
(selle postituse viimane muutmine: 31.05.2010 21:07 Oxygen.)
31.05.2010 21:00
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
moosic Ära
Q-d polegi

Postitusi: 541
Liitunud: Aug.2009
Postitus: #117
RE: Tallink
INTELLIGENTSUS mitte inteligentsus. Ma leian,et väike vahe on selles kui üks ei oska sõnu õigesti kirjutada ning teine ei kirjuta juba aastaid foorumites komade ja suurte algustähtedega. Minu vabandus on selline: mis ma ikka vaeva näen kui suurem osa kirjutajatest on kirjaoskamatud.

Mõni kirjutab platvorm ka PLATFORM-na ja nõuab õigust pärast veel.
31.05.2010 21:12
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #118
RE: Tallink
Jagan Moosicu seisukohta. See kui paar koma puudu on ei riiva kindlasti mitte nii palju silma kui see, et lihtsalt keelt ei osata.
31.05.2010 21:17
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
moosic Ära
Q-d polegi

Postitusi: 541
Liitunud: Aug.2009
Postitus: #119
RE: Tallink
No vaata Oxy,jõnglastel ei ole millestki kinni hakata. Ma isiklikult ei kasuta kirjavahemärke foorumites juba pikemat aega. Pole lihtsalt mõtet. Aga kui mingi junn tuleb krõbisema teemal õigekiri siis ma vastan heameelega. Eriti sellised tegelased,kelle eestikeele hinne pole just mitte viis. Ega ka mitte neli või kolm.
31.05.2010 21:21
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
-M/s-Superstar- Ära
Laeva Friig

Postitusi: 38
Liitunud: May.2010
Postitus: #120
RE: Tallink
Aga asja juurde. Kas keegi teab kuna Superstar Dockist tagasi saab ?

M/s Superstar Friig Cool.
(selle postituse viimane muutmine: 31.05.2010 21:23 -M/s-Superstar-.)
31.05.2010 21:22
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum:




Võta ühendustytra.euTagasi ülesTagasi sisu juurdeLihtsustatud versioonRSS voog