Tere külaline! Logi sisse or Registreeru

Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 7Hääli - 3.29 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Varia
Autor Sõnum
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #841
RE: Varia
Ma poleks iialgi uskunud,et Volvo Aabernal nii tugew peeglikronstein on,mis siudab ära lõhkuda mu bussi wassakpoolse nurga ülaosa ja weel tükikese sestpoolt salongi ka.Asi suht lihtsalt toimus.Ma napilt seisma jäämas juba Löwenruhi Mustamäe poole minewas peatuses kui äkke mingi jube raksakas käus.Ehmatas ära küll.Edimese hooga ei jaganudki matsu.Siis kui see Wiking Line kirjadega buss weidi eespool seisma jäi sain aru,et miskit wõltsilt.Peeglist waadates tundus nagu kõik korras olewat.Reisijad ka ok,weel küsisin,kõik naeratasid rõõmasalt.Aga ju enamus rahhwast ju teab,et Mustamäe tee rajad ju kitsambad kui ette nähtud.ja ju tootõttu see buss mulle külge sõitiski.Alul ta end muidugi süüdi es tunnistanud,mis oli wiga.,sest pollarit jäime ootama. Süüdistas üht kõõpi,kes oma MB Jeebiga suruma hakkas.TAKi patrull käis kohal ,ütles kohe,et see busijuht süüdi.Aga tont ikse oma ajas.Lõpuks ikse wist jagas matsu,et tema wiga.Siis weel TAKis ja Hansabusis paberite täitmine aega wõttis.Ja poodi jõudsin napilt peale 22.Õnneks küpsis tööl oli,sain oma asjad kätte,õnnetuseks se,et nüüd pean tolllele küpsisele hommikuni meelehead tegema.Wabbandust nüüd pereelust ja woorustest pidawate kaasfoorumlaste eest.

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
06.07.2012 21:52
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Mister X Ära
Mobilis in mobili

Postitusi: 445
Liitunud: Dec.2008
Postitus: #842
RE: Varia
Väidetavalt viimane Eesti Nokia (TA 6) Venemaa territooriumil. Seejuures üsna algupärase kujuga isend:
http://www.youtube.com/watch?v=VKEYMd9Fm...r_embedded
18.07.2012 09:45
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kodanik Ära
Noorliige

Postitusi: 43
Liitunud: May.2012
Postitus: #843
RE: Varia
Tere pildistajad,

Siiani on mul ausalt öeldes suhteliselt ükskõik olnud pildistajatest, aga viimasel ajal hakkab asi närvi ajama. Asi nimelt selles, et jõuan platsile ning siis näen silmanurgast, et keegi kuskil pildistab. Saa siis aru, kas sain mingi jamaga hakkama või mingi huviline lihtsalt pildistab. Ühesõnaga teen ettepaneku, et pildistaja läheb otsib üles bussijuhi, teavitab bussijuhti pildistamise soovist ning tutvustab, mille jaoks see vajalik on. Eriti veel siis, kui bussijuht rooli taga on. Sugulastele ja tuttavatele olen selgeks teinud, et mulle väga ei meeldi pildile jääda, aga kuidas ma hea pildistaja seda sulle seletan? Mulle ei meeldi internetiavarustes olla. Ma tean, et pildistajatele selline asi ei meeldi ja seda väga kasutama ei hakata aga omalt poolt olen selle välja öelnud ja järgmine pildistaja saab minu poolt sõimu osaliseks. Päriselt ka.

Lisaks veel see, et kui pildistaja pildistab minu bussi, siis mina seda pilti kasutada ei tohi aga minu bussist tehtud pilti võib pildistaja kasutada. Päris aus ju?

Ja kas kuskil on kirjas ka muud albumid, kus bussihuvilised oma pilte salvestavad. Vaataks ka üle, et kui palju siis mina koos bussiga internetis figureerin?
(selle postituse viimane muutmine: 18.07.2012 10:43 kodanik.)
18.07.2012 10:41
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #844
RE: Varia
Seda aastaid räägitud,tulemus 0 lähedane.

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
18.07.2012 12:16
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
keskjaam Ära
Oksendamiseni küllastunud

Postitusi: 1,011
Liitunud: Mar.2009
Postitus: #845
RE: Varia
SORRY.
Kust võtad et tegemist on Ytra foorumiliikmega...
Olen kohanud nii rootslasi kui ka norrakaid kes klõpsavad aparaate. Samas olles roolis oleda sa nii kui nii kõrgendatud tähelepanu all...(kuklas reisiate silmad...) sa ei tea kes sulle tagapingis läbi läppari kirvest selga lööb....
Pildistamise eetikast on varemgi siin juttu olnud aga iga UUE liitujaga seda algkursut ..... Undecided Viitisid kogu algajad kokku ja tee kursus ...et kes mida võiba ja MIKS võib... Aga vist oleks kõigeparem kui iga tigika ostuga oleks kaasas juhend .........
Nii et iga üks kes omab pildistamise aparaati tulistab sellega puusalt busse ja bussijuhti mis sest et ette jäävad ka muud mitte väärsed sugulased tuttavad.....Cool
Ahjaa teemat pea igas foorumi peatükis....
http://foorum.ytra.eu/showthread.php?tid...19#pid6019
http://foorum.ytra.eu/showthread.php?tid...36#pid6036

Issanda loomaaed on kirju ja ettearvamatu.
Graafik: Neli tööl - kaks täis.
[Pilt: userbar-id.gif]
Meie siin võime olla spetsialistid aga muu Karavan lonkab jalga sest teisiti ei kujuta nad seda ette. Valgus paistab neile teise nurgalt. Auh-auhauh
(selle postituse viimane muutmine: 18.07.2012 16:44 keskjaam.)
18.07.2012 12:23
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Neons Ära
Friik

Postitusi: 1,178
Liitunud: May.2009
Postitus: #846
RE: Varia
(18.07.2012 10:41)kodanik Kirjutas:  Tere pildistajad,

Siiani on mul ausalt öeldes suhteliselt ükskõik olnud pildistajatest, aga viimasel ajal hakkab asi närvi ajama. Asi nimelt selles, et jõuan platsile ning siis näen silmanurgast, et keegi kuskil pildistab. Saa siis aru, kas sain mingi jamaga hakkama või mingi huviline lihtsalt pildistab. Ühesõnaga teen ettepaneku, et pildistaja läheb otsib üles bussijuhi, teavitab bussijuhti pildistamise soovist ning tutvustab, mille jaoks see vajalik on. Eriti veel siis, kui bussijuht rooli taga on. Sugulastele ja tuttavatele olen selgeks teinud, et mulle väga ei meeldi pildile jääda, aga kuidas ma hea pildistaja seda sulle seletan? Mulle ei meeldi internetiavarustes olla. Ma tean, et pildistajatele selline asi ei meeldi ja seda väga kasutama ei hakata aga omalt poolt olen selle välja öelnud ja järgmine pildistaja saab minu poolt sõimu osaliseks. Päriselt ka.

Lisaks veel see, et kui pildistaja pildistab minu bussi, siis mina seda pilti kasutada ei tohi aga minu bussist tehtud pilti võib pildistaja kasutada. Päris aus ju?

Ja kas kuskil on kirjas ka muud albumid, kus bussihuvilised oma pilte salvestavad. Vaataks ka üle, et kui palju siis mina koos bussiga internetis figureerin?

Ja kui ma sind sõites pildistan. Mis sa siis teed? Või on problem tõesti ainult platsil pildistamises?
18.07.2012 18:21
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
zil130 Ära
Liige

Postitusi: 88
Liitunud: Mar.2011
Postitus: #847
RE: Varia
Ärge pildistage seisuplatsidel, andke vähemalt seal juhtidele rahu.
18.07.2012 19:29
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #848
RE: Varia
(18.07.2012 10:41)kodanik Kirjutas:  Lisaks veel see, et kui pildistaja pildistab minu bussi, siis mina seda pilti kasutada ei tohi aga minu bussist tehtud pilti võib pildistaja kasutada. Päris aus ju?
Oled sa küsinud?
18.07.2012 20:19
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kodanik Ära
Noorliige

Postitusi: 43
Liitunud: May.2012
Postitus: #849
RE: Varia
* Keskjaam, ei ma ei väida, et need on siinsed kodanikud, vabalt võivad olla ka turistid, kuid vaevalt, et turistid spetsiaalselt busside platsile tulevad pildistama. Kuigi krt neid teab.
* Neons, bussi kinni ei pea jah. Point ei ole sõitva või seisva bussi pildistamisest vaid üleüldse pildistamisest.
* Oxygen, jäi silma mingi teema, kus Ekspress Auto L oli kellegi pilte kasutanud talongidel jne.
19.07.2012 08:45
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Soobel Ära
Noorliige

Postitusi: 35
Liitunud: Jun.2010
Postitus: #850
RE: Varia
S!tt lugu küll, aga internett lähb paratamatult massidesse, nagu igasugu videovõimekusega tutinutividinad, mida juba lasteaialapsedki kasutavad. Lihtsaim tee nagu kommentaariruumideski: ära hiilga millegagi, mida häbenema peaksid.
(Mõnevõrra paneb imestama probleem, et busse pildistatakse: aastaid tagasi tuli raudteetööle pika staaziga bussijuht, kes oli üsna hämmeldunud, kui raudtee ääres igal pool lapsed lehvitasid ja pildistasid. Tema buss omal ajal ei huvitanud kedagi, keegi ei pildistand ega lehvitand.)

[Pilt: Saluring.gif]
19.07.2012 21:30
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
keskjaam Ära
Oksendamiseni küllastunud

Postitusi: 1,011
Liitunud: Mar.2009
Postitus: #851
RE: Varia
(19.07.2012 08:45)kodanik Kirjutas:  * Keskjaam, ei ma ei väida, et need on siinsed kodanikud, vabalt võivad olla ka turistid, kuid vaevalt, et turistid spetsiaalselt busside platsile tulevad pildistama. Kuigi krt neid teab.
Hei kaas foorumlased jagage Kasutajale KODANIK linke kus eesti bussid mujal euroopa busssifännide poolt ülesripudatud.
http://omnibussi.1g.fi/kuvat/Transportat...s/Estonia/
Ise ajasin ühe norrakaga juttu ...( abiks käed jalad)
Teda huvitas just see et Hästi palju on nende busse siin. JA kuss sa neid busse ikka rahulikult passimata kätte saad kui jaamas ja platsipeal....
ISe olen kohanud poolakaid venelasi soomalsi ...

Issanda loomaaed on kirju ja ettearvamatu.
Graafik: Neli tööl - kaks täis.
[Pilt: userbar-id.gif]
Meie siin võime olla spetsialistid aga muu Karavan lonkab jalga sest teisiti ei kujuta nad seda ette. Valgus paistab neile teise nurgalt. Auh-auhauh
20.07.2012 19:13
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
tak3574 Ära
Bussi- ja mossefänn

Postitusi: 483
Liitunud: Apr.2010
Postitus: #852
RE: Varia
[Pilt: 06761160101d7a.jpg] Mis buss seal taga võib olla?Mõni Tartu kunagine liikur?
22.07.2012 11:07
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #853
RE: Varia
Kes on üldse kasutaja Kodanik?

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
(selle postituse viimane muutmine: 22.07.2012 11:27 PETSS.)
22.07.2012 11:27
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
keskjaam Ära
Oksendamiseni küllastunud

Postitusi: 1,011
Liitunud: Mar.2009
Postitus: #854
RE: Varia
(22.07.2012 11:27)PETSS Kirjutas:  Kes on üldse kasutaja Kodanik?

http://foorum.ytra.eu/member.php?action=profile&uid=628

Issanda loomaaed on kirju ja ettearvamatu.
Graafik: Neli tööl - kaks täis.
[Pilt: userbar-id.gif]
Meie siin võime olla spetsialistid aga muu Karavan lonkab jalga sest teisiti ei kujuta nad seda ette. Valgus paistab neile teise nurgalt. Auh-auhauh
22.07.2012 19:57
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kodanik Ära
Noorliige

Postitusi: 43
Liitunud: May.2012
Postitus: #855
RE: Varia
Tere!

Mina olen kodanik. Bussijuht ja ettevõtja.

(22.07.2012 11:27)PETSS Kirjutas:  Kes on üldse kasutaja Kodanik?
22.07.2012 20:44
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Roamless Ära
Liige

Postitusi: 71
Liitunud: Mar.2012
Postitus: #856
RE: Varia
Vaatasin keskjaama poolt ülesse pandud soomlase linki. Kas somm on kohalikelt saitidelt kõvasti copy pastet teinud või on tal nii meeletult vaba aega käes olnud, et Eestis busse pildistada. Saidi igal lehel ta igatahes ähvardab, et loata kopeerimine on keelatud (et siis autorõigused kuuluvad talle), kui asjast õieti aru sain. Pole midagi öelda, heaoluühiskonnas vist tööl ei pea käima. Muidugi on vist tõenäolisem kolmas variant, et kohalikud fännid on soomlast piltidega varustanud.
22.07.2012 21:07
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Siim Ära
Kala hakkab mädanema peast!

Postitusi: 1,044
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #857
RE: Varia
(22.07.2012 21:07)Roamless Kirjutas:  Vaatasin keskjaama poolt ülesse pandud soomlase linki. Kas somm on kohalikelt saitidelt kõvasti copy pastet teinud või on tal nii meeletult vaba aega käes olnud, et Eestis busse pildistada. Saidi igal lehel ta igatahes ähvardab, et loata kopeerimine on keelatud (et siis autorõigused kuuluvad talle), kui asjast õieti aru sain. Pole midagi öelda, heaoluühiskonnas vist tööl ei pea käima. Muidugi on vist tõenäolisem kolmas variant, et kohalikud fännid on soomlast piltidega varustanud.
Antud galerii omanik töötab ise Soomes bussijuhina ja kogu pildipank tema endi poolt pildistatud.
22.07.2012 21:16
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Neons Ära
Friik

Postitusi: 1,178
Liitunud: May.2009
Postitus: #858
RE: Varia
(22.07.2012 21:07)Roamless Kirjutas:  Vaatasin keskjaama poolt ülesse pandud soomlase linki. Kas somm on kohalikelt saitidelt kõvasti copy pastet teinud või on tal nii meeletult vaba aega käes olnud, et Eestis busse pildistada. Saidi igal lehel ta igatahes ähvardab, et loata kopeerimine on keelatud (et siis autorõigused kuuluvad talle), kui asjast õieti aru sain. Pole midagi öelda, heaoluühiskonnas vist tööl ei pea käima. Muidugi on vist tõenäolisem kolmas variant, et kohalikud fännid on soomlast piltidega varustanud.

Sel juhul soovitan kiigata tema poolt läbi käidud riikide nimekirja, mis samuti seal lehel.
22.07.2012 21:22
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Roamless Ära
Liige

Postitusi: 71
Liitunud: Mar.2012
Postitus: #859
RE: Varia
Ok, esimene postitus oli natukene liiga irooniline. Kuna tegemist bussijuhiga siis on ka osade galeriide põhjalikus arusaadav. Lihtsalt see detailsus, millega TAK oli ülesse pildistatud, pani mind seda kommentaari kirjutama. Inimesel peavad olema, kas head sidemed TAKi töötajatega või meeletult vaba aega.
22.07.2012 21:42
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Georg Ära
Vale inimene

Postitusi: 1,167
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #860
RE: Varia
(22.07.2012 21:42)Roamless Kirjutas:  Lihtsalt see detailsus, millega TAK oli ülesse pildistatud...
Milles see detailsus välja paistab?
22.07.2012 22:04
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum:




Võta ühendustytra.euTagasi ülesTagasi sisu juurdeLihtsustatud versioonRSS voog