Tere külaline! Logi sisse or Registreeru

Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 3Hääli - 3 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
YTRA logoga T-särk
Autor Sõnum
Helin Ära
Om Mani Padme Hum

Postitusi: 122
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #41
RE: YTRA logoga T-särk
(09.03.2009 21:58)6631 Kirjutas:  Kas sellest ei piisaks, kui ainult ettepoole see www-aadress koos kasutajanimega panna? Selja peale suurt kirja nagu ei tahaks.

Aga siis võiks ju nii teha, kaks varianti:
1. Kirjaga ainult ees.
2. Kirjaga nii ees kui taga.

Ja mida vähem kirja seda odavam peaks tulema ju kah.
09.03.2009 22:19
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
k2ssar Ära
Vabaduse Valvur

Postitusi: 358
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #42
RE: YTRA logoga T-särk
(09.03.2009 22:10)Muska Kirjutas:  Ma võin tegeleda küll, kuigi üks mure on. Kui kohapeale peab minema siis Võrusse ei satu ma kuidagi.
Selle koha pealt ei tasu muretseda. On sealmail ka foorumlasi või kedagi, kes sinnakanti satub.
10.03.2009 00:33
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Georg Ära
Vale inimene

Postitusi: 1,167
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #43
RE: YTRA logoga T-särk
See Võrru minek oli vist ilmselge vihje minu peale Big Grin

Endale meeldib lisaks välja pakutud särgi mudelile ka see pika varrukaga variant. Värvi puhul võiks olla kaks äärmust, kas valge (valge kruusi taustale sobib hetkel kasutuses olev ytra logo nagu rusikas silmaauku), või must.
Kui juba hinna peale mõtlema hakata, siis ehk on targem tellida kõik särgid ühesugustena? Sellisel juhul on kogused suuremad ning võimalus mingitki soodustust saada natuke suurem.
10.03.2009 01:19
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #44
RE: YTRA logoga T-särk
Peaks olema ju võimalik teha kahte erinevat varianti. Vastavalt soovile kas siis pika või lühikese varrukaga. Olid ju ka AMF pusa võimalik tellida nii kapuutsiga ja taskutega kui ka ilma millegita. Värvigamma piiramisel ei näe mina mingit mõtet. Must ja valge oleks muidugi logo eristumise suhtes kõige paremad variandid, aga minu meelest sobiks suurepäraselt ka näiteks tumesinine, ehk siis "navy blue". Eks igaüks mõelgu ise läbi kuidas värvid sobivad ja lõppude lõpuks teab iga inimene kõige paremini milline särk tema näovärviga kõige paremini kokku sobib. Loodetavasti ei ole ju eesmärgiks teha mingisugust vormiriietust vaid siiski mugavat riidetükki millel olevad kirjad viitaks tema huvialadele.
10.03.2009 06:02
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Heini Ära
Friik

Postitusi: 1,474
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #45
RE: YTRA logoga T-särk
Must särk punase kirjaga Smile
(selle postituse viimane muutmine: 10.03.2009 12:00 Heini.)
10.03.2009 12:00
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Helin Ära
Om Mani Padme Hum

Postitusi: 122
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #46
RE: YTRA logoga T-särk
Särkidel ongi ainult hinnavahe. Ja sellega ei peaks probleemi tulema kui igaüks tahab veidi teistsugust särki. Aga logoga on nii, et siis tuleb kaks tellimust teha. Aga ma ei usu, et see väga kallis tuleb. Automotos oli ka ju mitu varianti mis sinna pusale kirjutatda sai. Ja hind ei olnud ka pusa kohta liiga suur. Ma kujutan ette et need T - särgid lähevad kuskil 100-200 krooni vahele.
Kas nüüd on siis kõigile selge millised need särgid on ja mismoodi neid saab? Et kui kõik otsusele jõuavad siis võiks ju hakata nimekirja koostama.
(selle postituse viimane muutmine: 10.03.2009 15:21 Helin.)
10.03.2009 15:15
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Edelareisija
Unregistered

 
Postitus: #47
RE: YTRA logoga T-särk
Mina vihkan heledat värvi nii et eelistus oleks "midagi tumedamat" sest tihtipeale juhtun koperdama sellistes kohtades kus puhtaks jääda on raske ning iga pisem plekk paistab kohe välja...
10.03.2009 21:49
Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #48
RE: YTRA logoga T-särk
Iga mats saab valida endale individuaalselt värvi ja kui ma õigesti aru sain, siis ka mudeli. Kas siis pikad või lühikesed varrukad. Värvi puhul jääb hind samaks, aga teisel juhul peaks asi vist mõned rahad kallim tulema.
10.03.2009 21:55
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
lall Ära
Noorliige

Postitusi: 30
Liitunud: Dec.2008
Postitus: #49
RE: YTRA logoga T-särk
Pakuks siis välja http://i40.tinypic.com/1585n69.jpg sellise asja... Et kui trükiks varrukatele aadressid.
(selle postituse viimane muutmine: 11.03.2009 03:21 lall.)
11.03.2009 03:21
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
raulito Ära
Friik

Postitusi: 1,560
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #50
RE: YTRA logoga T-särk
Kirjad võiks olla siiski sinise ja oranziga nagu foorumi peas.
11.03.2009 10:50
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
6631 Ära
bussiinfo

Postitusi: 835
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #51
RE: YTRA logoga T-särk
ja esialgses variandis polnud kirja "Ühistranspordihuviliste foorum", vaid veebiaadress ja kasutajanimi. Kaks viimast võiksid jääda, seda pikka juttu pole vast vaja.
11.03.2009 11:00
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Melofan
Unregistered

 
Postitus: #52
RE: YTRA logoga T-särk
Miks sihtida seda kahte äärmust- valge või must, mõlemad on ebapraktilised; valges iga plekk näha ja mustaga päikese käes palav. Hall oleks hea.
Ja ei mingit pikka selgitavat kirja nagu "ühistranspordi foorum" või nii. Paneks ette vasakule poole TTTK ja TAK-i jm transpordifirma logod. Seda kannaks ka suvel palavaga tööl vormisärgi asemel Wink
11.03.2009 15:17
Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #53
RE: YTRA logoga T-särk
Jätaks siis särgi wärvi igaühe enda otsustada.Kujundus aga sääne nagu Helin esialgselt wälja pakkus.Ja kapuutsiga pusa wõiks ka olla.Wähembalt mina laseks küll omale säänse teha.Toda saaks ka külmemal ajal kanda.Kuna ilm siinmail on nagu ta on.Eelmisel näddaliwahhetusel juba hakkas waikselt looma(päike säras, lumi sulas,wares lasi puu otsas volüümi,säutsud ka hakkasid sulge minema).Esmaspäewal jälle f--ing lumi maas,wares vait,säutsud kasukates õllet kannata wäljas võtta.

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
(selle postituse viimane muutmine: 11.03.2009 21:03 PETSS.)
11.03.2009 20:50
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Helin Ära
Om Mani Padme Hum

Postitusi: 122
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #54
RE: YTRA logoga T-särk
Soovid võiks esitada nii:
1.Toote nimi (Kapuutsiga pusa)
2.Värv (36 must)
3.Logo soov seljale või mitte ning kas ette soovitakse kasutajanime või pärisnime.( Logo ainult ette. Helin.)
4.Suurus (S)

Valikud siit leheküljelt.
http://www.flamelle.com/index.php?mid=1,7
11.03.2009 21:41
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Melofan
Unregistered

 
Postitus: #55
RE: YTRA logoga T-särk
(11.03.2009 21:41)Helin Kirjutas:  Soovid võiks esitada nii:
1.Toote nimi (Kapuutsiga pusa)
2.Värv (36 must)
3.Logo soov seljale või mitte ning kas ette soovitakse kasutajanime või pärisnime.( Logo ainult ette. Helin.)
4.Suurus (S)

Valikud siit leheküljelt.
http://www.flamelle.com/index.php?mid=1,7

Mina ei soovi. Põhjus/arvamus:
1.Teema algas sellega, et suvi tulemas ja T-särk... nüüd on see muutunud juba kapuutsiga (!) pusaks, no tehke siis kohe juba sulejope koos varrukast rippuvate kinnastega
2.Värv peab olema kõigil sama, see just on kollektiivse riietuste juures oluline. Mustaga päikese käes palav, eriti sõiduki kabiinis klaasi taga (kuidas seda siinsed juhid ei tea)
3.Logo värve ei tohi muuta. Helini eskiisis on tagantvaatel "ytra.eu" oranz ja sinine värv vahetuses. Ja kui mõtlema hakata siis mõnedel tagidel ja jopedel on küll selja peal kiri aga ühtegi T-särki pole mina näinud millel olnuks taga pilt.
12.03.2009 00:55
Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #56
RE: YTRA logoga T-särk
(12.03.2009 00:55)Melofan Kirjutas:  1.Teema algas sellega, et suvi tulemas ja T-särk... nüüd on see muutunud juba kapuutsiga (!) pusaks, no tehke siis kohe juba sulejope koos varrukast rippuvate kinnastega
2.Värv peab olema kõigil sama, see just on kollektiivse riietuste juures oluline. Mustaga päikese käes palav, eriti sõiduki kabiinis klaasi taga (kuidas seda siinsed juhid ei tea)
3.Logo värve ei tohi muuta. Helini eskiisis on tagantvaatel "ytra.eu" oranz ja sinine värv vahetuses. Ja kui mõtlema hakata siis mõnedel tagidel ja jopedel on küll selja peal kiri aga ühtegi T-särki pole mina näinud millel olnuks taga pilt.
1. Ei ole muudetud midagi. Iga soovija saab endale valida selle toote mida ta soovib. Olgu selleks siis T-särk, pusa või mis iganes. Kõikide hinnad peaks lähiajal teada saama.
2. Tuues võrdluseks ikka need AMF-i pusad, siis minul on kapuutsiga ja hall ja 41degreel on ilma kapuutsita ja must. Logo ja kiri on see mis neid seovad. Ja kordan veelkord: eesmärgiks ei ole mingisugune vormiriietus. Vastasel korral hakatakse tõesti palaval suvepäeval vaatama, et linna peale on lahti lastud mingisugune sekt mis põõsastes fotoaparaatidega busse jahivad. Nagu need mormoonid kes mustade ülikondade ja nimesiltidega piibel käes mööda linna ringi jalutavad. Sellisel juhul astun mina kõige esimesena sellest särgiostjate pundist välja.
3. Logo värve ei muudeta. See seal visandil on lihtsalt eksitus ja lihtsasti parandatav. Ja kui sa pole näinud T-särki millel selja peal pilt, siis tule ja kae perra mulle TAK-i juubelil üle antud särk. Selja peal on igavene suur TAK logo.
12.03.2009 02:46
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Helin Ära
Om Mani Padme Hum

Postitusi: 122
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #57
RE: YTRA logoga T-särk
Seljal värvide vahet panin ma ise ka hiljem tähele. Ma üritan kõikide soovidele vastu tulla. Mõni tahab lühikeste käistega t-särki teine hoopis pikkadega, kolmas jällegi pusa. Kõige parem ongi siis ju kui igaüks valib omale selga asja mis talle meeldib ja mida ta tahab.
12.03.2009 10:36
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Heini Ära
Friik

Postitusi: 1,474
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #58
RE: YTRA logoga T-särk
Musta värvi, suurus L, lühikeste varrukatega T-Särk, taha logo, ette pärisnimi, mis on ühtlasi ka mu kasutajanimi.
12.03.2009 20:04
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #59
RE: YTRA logoga T-särk
(09.03.2009 22:03)PETSS Kirjutas:  Mina wõtaks 2 särki.Ühe heleda(hall) ,teise mustadeks päewadeks(must).Suuruseks XXL.
Lisaks siis halli kapuutsiga pusa samas suuruses.Kui asjaks läheb peaks mingi arweldus konto ka tegama kuhu raha kanda.

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
13.03.2009 23:15
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #60
RE: YTRA logoga T-särk
Kui hinna ükskord teada saab siis saab ka konto teada. Esialgu paistab, et see tootjavirma ei taha meite taha vastu võtta. Neil toda niigi palju vist.
14.03.2009 01:20
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum:




Võta ühendustytra.euTagasi ülesTagasi sisu juurdeLihtsustatud versioonRSS voog