Tere külaline! Logi sisse or Registreeru

Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 3Hääli - 3 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
YTRA logoga T-särk
Autor Sõnum
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #1
YTRA logoga T-särk
Loodan wäga ,et varsti ka suwi saabub.Ja siit ka mõte.Meid siin hingekirjas 99 isikut.Võiks ju kamba peale lasta teha enestele T-särgid mingisuguse ühistranspordi kujundusega.Ainult millisega?Teadaolewalt pole meil mingit logogi.Sellise võiks ju välja mõelda.Wabandan wäga kui eksisin.Aga särgi mõtet võiks rasketele aegadele waatamatta edesi arendada.
Näiteks võiks olla särgil kõikide EW suuremate ühistranspordi firmade logod.:TAK,TTTK,MRP,GO-BUS jne.Käistel ytra.ee ja kasutajanimi.

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
(selle postituse viimane muutmine: 06.03.2009 23:40 PETSS.)
06.03.2009 23:27
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Ott Ära
Vanem liige

Postitusi: 344
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #2
RE: Bussihuviliste tegevusest
Mõte hea, aga jõulude aeg sai isale T-särki tehtud ja üsna kirvest hinda võeti, iga silt 150 krooni ...
07.03.2009 00:00
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #3
RE: Bussihuviliste tegevusest
Aga kui neid särke rohkem tellida saaks kindlaste ka odawamalt.Wärv võiks olla heledast tumedani.Sõltub maitsest.Ise eelistaks tumedamat tooni,lihtaslt tollepärast ,et juba lapsepõlwest saati kalduvus wäga kiiresti määrduda ilma ,et miskit erilist tehtud oleks.

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
07.03.2009 00:08
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Potsataja103 Ära
VanaPaks

Postitusi: 362
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #4
RE: Bussihuviliste tegevusest
(07.03.2009 00:08)PETSS Kirjutas:  ...,et juba lapsepõlwest saati kalduvus wäga kiiresti määrduda ilma ,et miskit erilist tehtud oleks.
Ei olnud ainult sinul selline mure, peale selle tundub (vähemalt oma järeltulijat vaadates) tegemist olema pärilikkusega.
07.03.2009 00:14
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Liisu323
Unregistered

 
Postitus: #5
RE: Bussihuviliste tegevusest
Täiega lahe kui see pluusi värk tõõtama hakkaks. Wink

Pluus võiks olla mingi valge,roosa või sinist värvi ja ee.. seal peal võiks olla mingi pilt kah.
07.03.2009 12:45
Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #6
RE: Bussihuviliste tegevusest
(06.03.2009 23:27)PETSS Kirjutas:  Näiteks võiks olla särgil kõikide EW suuremate ühistranspordi firmade logod.:TAK,TTTK,MRP,GO-BUS jne.Käistel ytra.ee ja kasutajanimi.
Ekspress Auto L Big Grin
07.03.2009 14:40
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Liisu323
Unregistered

 
Postitus: #7
RE: Bussihuviliste tegevusest
See Oleks täiega äge.

Aga seal minu nimi asemel oleks teie nimi.
07.03.2009 15:33
Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Helin Ära
Om Mani Padme Hum

Postitusi: 122
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #8
RE: Bussihuviliste tegevusest
Selline särk pole üldse mehelik ju. Särk peab ikka kõlbama nii meestele kui naistele selga. Et mingit süda sinna küll nüüd panna ei saaks. Ja pigem peaks see rohkem meestele kõlbama, sest siin foorumis on ju naisvähemus. Wink
07.03.2009 20:27
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Liisu323
Unregistered

 
Postitus: #9
RE: Bussihuviliste tegevusest
Ma tean ;D Aga ma küll oleksin selliseganõus ringi käima Big Grin

aga miks sa ideid ei anna? Ma oleksin ringi muutnud selle.
07.03.2009 21:17
Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Helin Ära
Om Mani Padme Hum

Postitusi: 122
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #10
RE: Bussihuviliste tegevusest
Ma usun et siin on inimesi kes selle kujundusega tegelevad. Automoto pusa oli minu meelest küll väga lahe. Ma ise pole kandnud aga ta tundub nii pehme ja mõnus olevat seljas. Ma usun et siin tuleb sama hea T-särk.
Mina kujutan seda lihtsalt nii ette et selja peal on siis YTRA kirjutatud suurelt või noh see logo kui on olemas.
Ja ees rinnal siis kasutaja nimi. Rohkem sinna T- särgile nagu minu meelest vaja ei lähekski.
08.03.2009 11:36
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Liisu323
Unregistered

 
Postitus: #11
RE: Bussihuviliste tegevusest
(08.03.2009 11:36)Muska Kirjutas:  Ma usun et siin on inimesi kes selle kujundusega tegelevad. Automoto pusa oli minu meelest küll väga lahe. Ma ise pole kandnud aga ta tundub nii pehme ja mõnus olevat seljas. Ma usun et siin tuleb sama hea T-särk.
Mina kujutan seda lihtsalt nii ette et selja peal on siis YTRA kirjutatud suurelt või noh see logo kui on olemas.
Ja ees rinnal siis kasutaja nimi. Rohkem sinna T- särgile nagu minu meelest vaja ei lähekski.

Okk ma siis üritan proovida teha selliselt Big Grin

Mul on olemas kodus niisugused tekstiili vildikad millega saab igast nalja pluusile kirjutada seega teen endale ühe niisuguse Tongue
08.03.2009 11:50
Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Helin Ära
Om Mani Padme Hum

Postitusi: 122
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #12
RE: Bussihuviliste tegevusest
http://www.serico.ee/hinnakirjad/hinnakiri_s2rgid.pdf Leidsin ühe sellise koha. Asub Tartus. (Sinna peaks vist kohale minema informatsiooni oli väga vähe)
http://www.kuma.ee/index.php?lang=est&main_id=472

Aga ma lugesin, et T-särke on kahte moodi :

1. Standard variandi puhul kuumutatakse foto koos paberiga T-särgile. Selle variandi plussid on odavam hind ja särkide laiem värvivalik. Miinuseks on aga tehnoloogiast tulenev asjaolu, et pilt võib hakata särgi peal murenema, eriti hoolas tuleb olla pesuga. Alati pöörata särk pahempidi ja jälgida, et veetemperatuur ei oleks üle 40 kraadi.

2. Lux variandi puhul trükitakse värv särgi sisse. Selle variandi plussideks on väga nägusad ja kaua kestvad pildid ja särgid. Pesemine ei kahjusta pilti, see laseb õhku läbi ja särki on mugav kanda.
Miinuseks on kallim hind ja tehnoloogiast tulenev asjaolu, et saame trükki teha vaid heledates toonides särkidele.
08.03.2009 12:02
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Liisu323
Unregistered

 
Postitus: #13
RE: Bussihuviliste tegevusest
(08.03.2009 12:02)Muska Kirjutas:  http://www.serico.ee/hinnakirjad/hinnakiri_s2rgid.pdf Leidsin ühe sellise koha. Asub Tartus. (Sinna peaks vist kohale minema informatsiooni oli väga vähe)
http://www.kuma.ee/index.php?lang=est&main_id=472

Aga ma lugesin, et T-särke on kahte moodi :

1. Standard variandi puhul kuumutatakse foto koos paberiga T-särgile. Selle variandi plussid on odavam hind ja särkide laiem värvivalik. Miinuseks on aga tehnoloogiast tulenev asjaolu, et pilt võib hakata särgi peal murenema, eriti hoolas tuleb olla pesuga. Alati pöörata särk pahempidi ja jälgida, et veetemperatuur ei oleks üle 40 kraadi.

2. Lux variandi puhul trükitakse värv särgi sisse. Selle variandi plussideks on väga nägusad ja kaua kestvad pildid ja särgid. Pesemine ei kahjusta pilti, see laseb õhku läbi ja särki on mugav kanda.
Miinuseks on kallim hind ja tehnoloogiast tulenev asjaolu, et saame trükki teha vaid heledates toonides särkidele.
T-särgi poes ma lasin ükskord endale ühe pildiga t-särgi teha ja pilt hakkas juba esimese pesu juures maha kuluma Sad Täiega nõme oli. Ja 160 eek maksin.
08.03.2009 12:08
Tsiteeri seda postitust oma vastuses
PETSS Ära
Bussijuht

Postitusi: 3,869
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #14
RE: Bussihuviliste tegevusest
(08.03.2009 11:36)Muska Kirjutas:  Ma usun et siin on inimesi kes selle kujundusega tegelevad. Automoto pusa oli minu meelest küll väga lahe. Ma ise pole kandnud aga ta tundub nii pehme ja mõnus olevat seljas. Ma usun et siin tuleb sama hea T-särk.
Mina kujutan seda lihtsalt nii ette et selja peal on siis YTRA kirjutatud suurelt või noh see logo kui on olemas.
Ja ees rinnal siis kasutaja nimi. Rohkem sinna T- särgile nagu minu meelest vaja ei lähekski.
Tegelikult see päris hea idee.Ja asi tuleks suht odaw ka.Ainult kas oleks huwilisi?

Tänud ,et kasutate Tallinna Linnatranspordi AS teenuseid.Smile
08.03.2009 19:51
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Liisu323
Unregistered

 
Postitus: #15
RE: Bussihuviliste tegevusest
Mina küll tahaks endale ühte pluusi saada Tongue
08.03.2009 20:41
Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Helin Ära
Om Mani Padme Hum

Postitusi: 122
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #16
RE: Bussihuviliste tegevusest
Ja kui olekski huvilisi, siis ma arvan, et parem oleks need logod ja asjad ikkagi tikkida, sellepärast, et need kestavad kauem kui pildid.
Automoto pusal oli ka tikitud. Aga noh, see on teie otsus.
08.03.2009 20:53
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Ott Ära
Vanem liige

Postitusi: 344
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #17
RE: Bussihuviliste tegevusest
Mina olen kah vast nõus särki saama, kui üle 200 krooni mult ei küsita, paraku praegu ideid ei tule, aga eelnevaga olen nõus.
08.03.2009 21:45
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Edelareisija
Unregistered

 
Postitus: #18
RE: Bussihuviliste tegevusest
No paneks ehk ennast ka siis järjekorda.
08.03.2009 22:12
Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Oxygen Ära
Kibestunud jobu

Postitusi: 3,370
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #19
RE: Bussihuviliste tegevusest
Mina ei ütle enne mitte ühtegi sõna kui asjast mingisugust kavandit näha ei ole.
08.03.2009 22:39
Külasta selle kasutaja veebisaiti Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
raulito Ära
Friik

Postitusi: 1,560
Liitunud: Nov.2008
Postitus: #20
RE: Bussihuviliste tegevusest
Särgi vastu poleks midagi küll jh
08.03.2009 22:40
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum:




Võta ühendustytra.euTagasi ülesTagasi sisu juurdeLihtsustatud versioonRSS voog