Ühistranspordihuviliste foorum
Prostituudid trollides - Printerisõbralik versioon

+- Ühistranspordihuviliste foorum (http://foorum.ytra.eu)
+-- Foorum: VARIA (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Foorum: Muu ühistranspordiga seonduv (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- Teema: Prostituudid trollides (/showthread.php?tid=42)



Prostituudid trollides - Vibronaator - 14.11.2008 12:59

Nimelt üle-kahe kolme päeva olen kohanud nr.1 liini peale mustaka poolt naisterahvast (kui seda nii saab nimetada) Riinat (kes väidab end nii olevat) ja pakub avalikult oma teenust, istudes üksikutele meesterahvaste kõrvale, alguses maast ja ilmast juttu alustades, lõpetades siis oma pakkumistega. Kas on keegi veel sellist tüüpi kohanud, on neid veel keegi kohanud ja kaldun arvama, et ta pole ainuke, kuuldavasti sõle tänaval nr.9 liinil on selliseid vene rahvusest teenuse pakkujaid õhtusel ajal. Miks ei taha/ei saa ühiskond midagi ette võtta seoses sellega, see ju üle mõistuse juba


RE: Prostituudid trollides - Taylor - 14.11.2008 13:26

Sellist juttu ei tahaks eriti uskuma jääda. Ehk täpsustad kellaajad ka, kuna väidad et see on korduv tegevus? Mina igatahes sõitsin täna 2 korda troll nr. 1'ga ja sellist naisterahavast ma küll trollis ei kohanud.


RE: Prostituudid trollides - PETSS - 18.11.2008 22:31

Sõles on üks peatus ja sealt võib neid aeg ajalt leida.Tavaliselt nad mul bussis kõige wiimase Paljasaarest tuleva väljumisega.Oma arwamuse neist jätan enda teada.


RE: Prostituudid trollides - SarveMurdja - 20.11.2008 10:36

(18.11.2008 22:31)PETSS Kirjutas:  Sõles on üks peatus ja sealt võib neid aeg ajalt leida.Tavaliselt nad mul bussis kõige wiimase Paljasaarest tuleva väljumisega.Oma arwamuse neist jätan enda teada.

Kas sõidad 26A liinil?

Ise olen ka midagi sellist näind trollis, kuid suhteliselt harva.


RE: Prostituudid trollides - PETSS - 20.11.2008 22:25

26 liinil sõites tuleb tavaliselt paar korda päewas ka 26A ära teha.