Ühistranspordihuviliste foorum
Sotsiaalsed töökohad Tallinna ühistranspordis - Printerisõbralik versioon

+- Ühistranspordihuviliste foorum (http://foorum.ytra.eu)
+-- Foorum: ÜHISTRANSPORDIVAHENDID (/forumdisplay.php?fid=45)
+--- Foorum: Tallinna linnaliinid (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Teema: Sotsiaalsed töökohad Tallinna ühistranspordis (/showthread.php?tid=279)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Sotsiaalised töökohad Tallinna ühistranspordis - Oxygen - 09.12.2009 23:18

Kui mul oleks valida kas ma pakun istet kellelegi kes peab ühe paari jalgadega kahte inimest tassima või siis inimest kes on iga kell valmis Linnalehe kasti peale tormi jooksma ja bussis reeglina hinge hakkab vaakuma, siis mina valin esimese.
Värskele isale peab muidugi õnne ja tugevaid närve soovima.


RE: Sotsiaalised töökohad Tallinna ühistranspordis - PETSS - 10.12.2009 22:05

Bussikoristajad wähhemalt ühes Tallinna DPs end wäga mugawalt sisse seadnud.Tegutsetakse waid hädasunnil ja miskipärast jõuawad nad bussini kui wäljumiseni jäänud waid minut ,paar.


RE: Sotsiaalised töökohad Tallinna ühistranspordis - Potsataja103 - 10.12.2009 22:43

(09.12.2009 23:12)raulito Kirjutas:  ... Kõige jubedamad olid need poolerteistkohalised istmed kus pensionärid olid valmis kas või rasedale sülle istuma või siis üldse vastu akent lömastama. ...
Ega nad ei halasta ka näiteks kolmeaastasele lapsele (mu oma järeltulija on olude sunnil aastatega õppinud selliseid mammisid p....est näpistama ja kõva häälega teadustama oma mittenõustumisest sellise ahistamisega.


RE: Sotsiaalised töökohad Tallinna ühistranspordis - Volli - 10.12.2009 23:02

Üks reisisaatja teisipäevaõhtusel 2376-l on mind suutnud isegi positiivselt üllatada: ta seisis teise ukse vastas akna all ja tervitas kõiki sellest uksest väljaminejaid ja soovis kõike head väljujatele Smile
Iseenesest muidugi üsna tobe niimoodi kõiki võhivõõraid reisijaid linnatranspordis teretada, aga samas seda situatsioonikoomikat nähes tõi see paljudele naeratuse näole.
Mõned korrad olen 33-liinil kohanud reisisaatjana ka Hendrik Normanni ennast Tongue
Üsna Normanni sarnast teisikut loomulikult, aga siiski....ka see toob muige suunurka, et näe, nii ta seda Savisaare leiba nüüd siis sööbki.....


RE: Sotsiaalised töökohad Tallinna ühistranspordis - Potsataja103 - 10.12.2009 23:35

(10.12.2009 23:02)Volli Kirjutas:  ... Mõned korrad olen 33-liinil kohanud reisisaatjana ka Hendrik Normanni ennast ... nii ta seda Savisaare leiba nüüd siis sööbki...
Normanni suur mure oli, et äkki ta peab hakkama linnavalitsejatele Maiet tegema, et temal ikka selliseid kalduvusi pole... (Nelli Teataja)


RE: Sotsiaalised töökohad Tallinna ühistranspordis - Taylor - 13.12.2009 15:10

Ma nüüd ei tea kas ekspressides "satelliidi" kohtamine on haruldane nähtus või mitte, aga igatahes neljapäeval sai nähtud 3614 (56. liin) ja 3562 (53. liin) peal toda.


[split] Varia - Oxygen - 14.12.2009 18:02

http://www.tallinnapostimees.ee/?id=200630
Lubage naerda.

Tegelikult läks vististi valesse teemasse.


RE: Varia - k2ssar - 15.12.2009 01:04

Väga valesti ei läinud.
Selle desifintseeriva aine kohata julgeks niipalju öelda, et vähemalt Männiku lõpus jõuab koristajate pesuämbrisse harvemini desinfitseerivat ainet kui minu töösaabastesse. Kui juba vett vahetatakse heal juhul kaks korda päevas, siis desinfaine on küll poh** neile.


RE: Varia - PETSS - 18.12.2009 22:30

Männikul oli wähemat suwel see koristuse wärk kõige parem.Lasnamäe kohta mul andmed puuduwad.Küll olemas olemas aga Õismäe ja Hobujama kogemused.


RE: Varia - raulito - 18.12.2009 22:59

Läbi reisija silmade ütleks et Hobujaamas pole koristajad kõige usinamad. Alles eelmine nädal nägin kui terminalis buss minnes oli keset bussi põrandat lebamas värske Eesti Ekspress.


RE: Varia - Oxygen - 18.12.2009 23:18

Ma tahakski teada seda, et keda see linnavalitsus (kelle tellimustöö ülal toodud artikkel ilmtingimata on) lollitada püüab? Võime ju rääkida, et koristajad on usinad, aga räpane buss ei jää mitte kellelegi märkamatuks. Eriti veel praegu kui soola ja muud kõdi bussidesse kilodes sisse tassitakse.


RE: Varia - mustninja - 19.12.2009 22:14

(18.12.2009 22:59)raulito Kirjutas:  Läbi reisija silmade ütleks et Hobujaamas pole koristajad kõige usinamad. Alles eelmine nädal nägin kui terminalis buss minnes oli keset bussi põrandat lebamas värske Eesti Ekspress.

No kui värske Ekspress oli, siis pole ju asi veel nii hull.


RE: Varia - PETSS - 19.12.2009 22:19

Tollel näddalil said kaks head kaasfoorumlast näha siis toda koristamist.Palusin koristajatel tühjaks teha prügiastid,seda nad tegidki ainult kõik muu saast ,mis põrmandul oli jäigi nii edesi sinna wedelema.Ma aru ei saa neist klemmidest.Ja tegelikult peaks nood korisrtamise jutud mujjale, õigesse teemasse tõstma.


RE: Sotsiaalsed töökohad Tallinna ühistranspordis - Siim - 07.01.2010 00:18

http://www.reporter.ee/2010/01/06/reisisaatjad-saadavad-too-pikalt/


RE: Sotsiaalsed töökohad Tallinna ühistranspordis - Tiit - 11.01.2010 20:01

Järjekordne jama reisisaatjatega,seekord oli üks purjus. http://www.tallinnapostimees.ee/?id=210447


RE: Sotsiaalsed töökohad Tallinna ühistranspordis - PETSS - 11.01.2010 20:28

Minu tänane reisisaatja küll tasemel.Ei tüütanud oma juttudega mind waid wehkis päris kõwaste tööd.Küll aitas üht siis jälle teist.Säänsed peaks nad kõik olema.


RE: Sotsiaalsed töökohad Tallinna ühistranspordis - miniest - 12.01.2010 18:35

(11.01.2010 20:28)PETSS Kirjutas:  Minu tänane reisisaatja küll tasemel.Ei tüütanud oma juttudega mind waid wehkis päris kõwaste tööd.Küll aitas üht siis jälle teist.Säänsed peaks nad kõik olema.
Löpuks leiti ka, törva potis natuke mett. Smile


RE: Sotsiaalsed töökohad Tallinna ühistranspordis - PETSS - 13.01.2010 21:30

Kuna täna ei suwatsenud ka peale 5 ringi Õismäe lõpus ükski koristaja bussi tulla,wõtsin siis ise nende harja.Kus alles siis läks kisaks!Mind süüdistati sitsmes surmapatus ja kodumaa reetmises.Wäideti ,et see junn millega bussipõrmandult wett kokku tahtsin lükata maksab 500 EEKu.Ja too usaldatud aaid neile.Kogu kisa tulemus oli see ,et nad tulid bussi.See ,mis edesi sai arwake igaüks ise.


RE: Sotsiaalsed töökohad Tallinna ühistranspordis - k2ssar - 13.01.2010 22:52

Sarnane junn pidi maksma täpsemalt 509EEKi, vähemalt, sarnane mis meil tööl, on sellise hinnaga "arvel". Ja igasuguste koristajatega see, et kui näpuga ei näita, ametijuhendile ei viita, siis üldjuhul kohusetundest ei koristata ka.


RE: Sotsiaalsed töökohad Tallinna ühistranspordis - Neons - 14.01.2010 07:39

Tõenäoliselt kui neilt küsida, et miks nad ei korista, siis nad vist vastaks et keegi pole neid koristama kutsunud.