Ühistranspordihuviliste foorum
Tallinna piletimüügi süsteemist - Printerisõbralik versioon

+- Ühistranspordihuviliste foorum (http://foorum.ytra.eu)
+-- Foorum: VARIA (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Foorum: Muu ühistranspordiga seonduv (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- Teema: Tallinna piletimüügi süsteemist (/showthread.php?tid=263)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - PETSS - 24.01.2010 00:54

See küll waid minu arwamus.Kuidas ei suuda selline linn nagu Tallinn oma piletimüügi asja paika saada.See ei tohiks ju eriti raske asi olla.Aga käib mingi mõttetu tõmblemine.Täna nii homme naa.Wenes toimib ka asi paremini kui siin.Ja teemawäliselt.Mu praegune stazöör endine taksojuht.Ma omaarust küll kõike näinud ja kuulnud.See taksowärk Tallinnas ka paras teema.Kõik teawad,mis toimub aga keegi ei suuda(pigem ei taha ega julge) midagi otsustada.


RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - Martti - 24.01.2010 17:18

(24.01.2010 00:35)Oxygen Kirjutas:  Asi hakkab juba masendavast halenaljakaks muutuma.
Halenaljakas on see, kui pileti hind tõuseb, aga busse jääb liinil vähemaks, sest väidetavalt raha ei ole. Täiesti absurd ju? Kuhu siis "materjal" niimoodi kaob, ahjaa 65-aastaseks saajad saavad sünnipäevakingiks Tallinnalt 1200eek... Järeldused suudab iga mõtlev inimene ise teha.


RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - Oxygen - 24.01.2010 21:54

http://www.tallinnapostimees.ee/?id=215298
Uus sõna - täksel


RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - PETSS - 24.01.2010 22:01

Seda kompostrit wõib nimetada kuidas tahes.Asjade olemust see paraku ei muuda.


RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - coldrexX - 24.01.2010 22:15

Albu, nagu tartlane, tuleta palun mulle meelde, kas Tartus, tagumise ukse juures on kompostrid?


RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - Regardman - 24.01.2010 22:22

(24.01.2010 22:15)coldrexX Kirjutas:  Albu, nagu tartlane, tuleta palun mulle meelde, kas Tartus, tagumise ukse juures on kompostrid?
III ukse juures juba 2008. aastast kompostrid puuduvad.


RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - Georg - 24.01.2010 22:42

(24.01.2010 21:54)Oxygen Kirjutas:  http://www.tallinnapostimees.ee/?id=215298
Uus sõna - täksel
Kui elektrooniline piletisüsteem hakkab tõepoolest eeldama seda, et sisenemisel peab kaardi lugejasse lükkama, siis tuleb sellest üsna ebaõnnestunud projekt. Praegusel ajal on see süsteem oma kohmakusega ajale jalgu jäämas. Pigem võiks hakata mõtlema kontaktivabade kaartide kasutusele võttu. Sellised kaardid toimivad ilusti ka läbi rahakoti ning kuskile kitsasse pilusse neid sisestama ei pea, olles seega mugavam ja kiirem lahendus. Riias ja Vilniuses süsteem toimib, miks ei võiks meilgi toimida?

Aga mida ma ikka räägin. Mina hakkan aprilli lõpust Tallinna ühistransporti vaid erandkorras kasutama.


RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - Albu - 24.01.2010 23:42

(24.01.2010 22:22)Regardman Kirjutas:  
(24.01.2010 22:15)coldrexX Kirjutas:  Albu, nagu tartlane, tuleta palun mulle meelde, kas Tartus, tagumise ukse juures on kompostrid?
III ukse juures juba 2008. aastast kompostrid puuduvad.

Jah, nii on, enamik inimesi seda ikka Tartus teab ja siseneb 2. uksest aga aeg-ajalt on ikka näha lõõts-Berkhofis tagant sisenejat, kes meeleheitlikult kõiki neid kinnihoidmis-torusid vaatab, et kas tõesti kuskil kompostrit pole. Saab hakkama, pole üldse hullu, kui bussid üle rahvastatud ei ole, viimasel juhul asi raskem. Üks mõte oleks kompostriga kinnihoidmis-toru laepoolsesse ossa panna kollane märge, et selle küljes on piletimärgistaja, sest pahatihti hoiavad sõitjad sest postist sel viisil kinni või on niisamagi ees, et ei näe, kus see on; üksikpiletite kasutajana tean, mida räägin. Mõnes bussis kunagi mingid sellised sildid isegi olid.


RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - Hannes - 25.01.2010 05:25

Connexi ajast mäletan tagumise ukse juures puuduvat kompostrit ka ühel lõõtsaga Katrineholmil. Ülerahvastatud 4. liinil üks naisterahvas sisenes tagumisest uksest ja järgmises peatuses oli Falck platsis. Õnneks olid nad tookord inimesed. Sai nüüd OT.


RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - 6631 - 25.01.2010 20:06

Tänu Sasstakile viite eest: http://forum.tr.ru/read.php?15,964317,964317#msg-964317
Seal on link venekeelsele Delfile, kus asi võtab uue pöörde:

В феврале в общественном транспорте Таллинна, помимо повышения стоимости проезда и изменений в графике движения, пассажиров ожидает нововведение — билеты можно будет компостировать только при входе в автобус через переднюю дверь.
Директор Таллиннского транспортного департамента Андрес Харьё сообщил Delfi, что цель нововведения — приучить пассажиров с талонами входить в транспорт через переднюю дверь.

Siin on sõnaselge kinnitus, et veebruarist ootab sõitjaid uuendus: pileteid saab komposteerida üksnes esiuksest bussi sisenedes. Transpordiameti direktor Andres Harjo teatas Delfile, et uuenduse eesmärgiks on harjutada sõitjaid sisenema ühissõidukitesse esiuksest.

Ma ei viitsi uurida, kas sama jutt Delfis ka eesti keeles on. Aga tänases Postimehes on sellesama Harjo jutt, et kompostrid jäävad kahe esimese ukse juurde ja kui tuleb uus süsteem, tulevad ka uute sõidukaartide lugejad ESIALGU ÜKSNES kahe esimese ukse juurde. Kuidas on võimalik, et inimestel pea niivõrd sassi aetakse???


RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - Taylor - 25.01.2010 20:18

Tõepoolest, kust kohast on see mõistus pärit küll, täna üks asi, homme juba teine, kolmandal päeval kolmas ja nii edasi see kerkib seniks kui kompostrid kaotatakse üldse ära. Ma ei saa absoluutselt aru no keda või mida hakkasid need tagumise ukse juures kompostrid häirima, et need tuleks kohe maha võtta. Ja kui tõesti jäetakse üks komposter kogu sõiduki peale, siis see on üldse totaalne idiootsus. Kuigi jah, ühistransport niigi 1. veebruarist p...e keeratud, jätkake samas vaimus TTA ja linnaviletsus - ootame siis ära selle hetke, kui antakse "pommuudisena" teada, et suveks jääb ühistransport üldse seisma.


RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - EvertR - 25.01.2010 20:47

(25.01.2010 20:18)Taylor Kirjutas:  Tõepoolest, kust kohast on see mõistus pärit küll, täna üks asi, homme juba teine, kolmandal päeval kolmas ja nii edasi see kerkib seniks kui kompostrid kaotatakse üldse ära. Ma ei saa absoluutselt aru no keda või mida hakkasid need tagumise ukse juures kompostrid häirima, et need tuleks kohe maha võtta. Ja kui tõesti jäetakse üks komposter kogu sõiduki peale, siis see on üldse totaalne idiootsus. Kuigi jah, ühistransport niigi 1. veebruarist p...e keeratud, jätkake samas vaimus TTA ja linnaviletsus - ootame siis ära selle hetke, kui antakse "pommuudisena" teada, et suveks jääb ühistransport üldse seisma.
sebi auto siis mis sa ulud


RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - Taylor - 25.01.2010 21:00

(25.01.2010 20:47)EvertR Kirjutas:  
(25.01.2010 20:18)Taylor Kirjutas:  Tõepoolest, kust kohast on see mõistus pärit küll, täna üks asi, homme juba teine, kolmandal päeval kolmas ja nii edasi see kerkib seniks kui kompostrid kaotatakse üldse ära. Ma ei saa absoluutselt aru no keda või mida hakkasid need tagumise ukse juures kompostrid häirima, et need tuleks kohe maha võtta. Ja kui tõesti jäetakse üks komposter kogu sõiduki peale, siis see on üldse totaalne idiootsus. Kuigi jah, ühistransport niigi 1. veebruarist p...e keeratud, jätkake samas vaimus TTA ja linnaviletsus - ootame siis ära selle hetke, kui antakse "pommuudisena" teada, et suveks jääb ühistransport üldse seisma.
sebi auto siis mis sa ulud
Ei ma tänan, ma võin käia jala ka, aga ma pigem tunnen kaasa inimestele kes peavad iga päevaselt ühistransporti kasutama.


RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - Trollino - 25.01.2010 21:59

Ma mõtlen ka et selline nutmine sellise asja üle ei tee asja karvavõrdki paremaks.Mitte midagi pole teha, tuleb üle elada.


RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - Hannes - 25.01.2010 22:12

(25.01.2010 21:59)Liisu Kirjutas:  Ma mõtlen ka et selline nutmine sellise asja üle ei tee asja karvavõrdki paremaks.Mitte midagi pole teha, tuleb üle elada.

Elad vaikselt üle ja ei piuksu... Ja nii määritakse rahvale kõikvõimalikku jamssi peale, sest kui on vait, järelikult on rahul.


RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - Helin - 26.01.2010 22:44

Mulle meeldis väga Hong Kongi piletisüsteem. Seal on üks kaart Octupus, mida sai kasutada kõikjal, minibussides, metroos, kahekorrulistes bussides, trammides isegi poes, ükskõik kuhu sa läksid said sa kasutada üht kaarti. Bussi siseneti alati esimeset uksest maksti müntides täpne raha või siis octupus kaardiga ja mingi siis istuma ja väljuti teisest ja kolmandast. Minu meelest väga hea süsteem ja kõik käis väga kähku. Ei olnud munevaid inimesi ega mingit segadust. Selliseid asju nagu piletid seal ei olnud üldse vähemalt ühistranspordis küll mitte. Kaart ei maksnud palju ja kaardi peale raha panemine oli ka lihtne. Minu meelest kui asi hakkaks normaalselt toimima ja kui inimesed tuleksid sisse esiuksest ning teised väljuksid teisest ja kolmandast uksest siis oleks ju kiirem see maha ja peale laadimine. Kuigi jah graafikud suudeti küll ikka väga sassi ajada. Mina pean hakkama kah nädalavahetusel jalutama et kesklinna saada. Ma kardan et Eesti Vabariigis ei hakata niipea veel normaalseid otsuseid tegema. Igatahes mitte ennem kui mina sinna linnapeaks ei lähe Tongue. Muideks Soomes on ju ka täpselt samamoodi. Esiuksest sisse ja ostetakse pilet ja siis teistest uksest välja. Ainult et jah graafikud on paremad ja tundub et aega on neil ka rohkem. Ja trammide süsteem meeldib mulle eriti, inimesed teevad ise uksi lahti ja panevad ise kinni. Tramm seisab tükk aega ja ühel hetkel läheb minema. Aga jah ennem tuleb inimesi kõvasti harjutada ja kasvatada, et kõikidest süsteemidest aru saada, ja kui aus olla siis ma ei usu et mõni lõpuks ikkagi aru saab. Ja kui aus olla siis milleks üldse nende piletitega jamada, kui tahad piletit saab osta nii mobiiliga kui osta id pilet. Pensionärid sõidavad nagunii tasuta. Ühe tunni pilet maksab 15 krooni. Minu meelest tuleb nii igaljuhul odavamgi.


RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - 6631 - 26.01.2010 23:25

Selline Hong Kongi süsteem ei sobi siia mitmel põhjusel. Esiteks on meil ID-kaardid ja oleks tobe sundida nende omanikke esiuksest käima, kui neil seal seda kaarti kuhugi pilusse toppida ega kontakti vastu panna pole. Teiseks on Tallinnas külmem kui Lõuna-Hiinas ja siis tuleks juhikabiinid kinniseks ehitada. Kolmandaks, kas pikka trammi peaks ka hakkama eest peale tulema? Neljandaks, mis juhtuks, kui kogu rahvas hakkaks Škoda 14Tr ja 15Tr esiukse kaudu liikuma?

Inimesed saavad süsteemidest aru, kui need on lihtsad ja selged (konkreetsed). Üks asi on soovitada väljumiseks ukse juurde astuda. Teine - selge nõue, et väljumiseks vajutage nuppu. Asi ei ole mitte selles, et soomlased või hiinlased oleksid targemad kui meie.

Paberitest piletitega tuleb "jamada" seni, kuni muud mõistlikku varianti pole. Turistid tahavad ka sõita, kas või lennujaamast linna. Nemad ei saa piletit ei mobiili ega ID-kaardiga. Ja ma ei tea ega pole näinud ühtegi inimest, kes oleks pileti mobiiliga ostnud. Esiteks on see keeruline, teiseks ei oska ma öelda, kas see teenus lisaks pileti hinnale veel midagi maksma läheb.


RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - Oxygen - 26.01.2010 23:51

(26.01.2010 23:25)6631 Kirjutas:  Ja ma ei tea ega pole näinud ühtegi inimest, kes oleks pileti mobiiliga ostnud.
Mina. Oma kolm korda kindlasti üheks tunniks. Iseenesest väga kasulik asi. Tooks võrdluse mobiilse parkimisega. Väga mugav asi kui vaja tasulises tsoonis parkida. Auto paika, SMS ja rahu majas. Trammi juubelile poleks ilma selle teenuseta vist jõudnudki. Probleem on ainult teenuse kasutamiseks vajaliku info kättesaadavusega. Parkimise jaoks saab operaatori juurest väikse voldiku kus kogu vajalik info olemas. Selle saab autos kuskile panipaika panna ja probleem kadunud. Aga ühistransporti kasutavale jalakäijale on pandud bussi lakke paar pisikest kleepsu. Asi on iga kell mugavam kui bussijuhi peedistamine, aga kui ma ei tea mis asja ma pean sinna sõnumisse trükkima, siis ei saa ma seda teenust kasutada. Ühesõnaga teenuse reklaam on puudulik.

Selle kleepsu teemaga seoses veel, et kuna busside tagant kistakse nüüd kompostrid ära, siis selleks, et inimesi pileti mulgustamiseks bussi etteotsa juhatada on sinna samasse lae alla pandud sellised kollased ümmargused kleepsud mis näitavad noolega sõidusuunas. See olen muidugi ainult mina, aga kui mina otsin bussist kompostrit, siis viimane koht kuhu ma vaatan on bussi vasaku aknarea kohal olev paneel. Inimene otsib kompostrit, uuema nimetusega täkslit, postide küljest. Seega kuhu tuleks juhendid panna? Ikarustel olid torude ümber sellised plastikust asjad kuhu sisse reklaamid käisid. Kuhu need pandi?


RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - kukkurkurat - 27.01.2010 00:19

(26.01.2010 23:51)Oxygen Kirjutas:  
(26.01.2010 23:25)6631 Kirjutas:  Ja ma ei tea ega pole näinud ühtegi inimest, kes oleks pileti mobiiliga ostnud.
Mina. Oma kolm korda kindlasti üheks tunniks. Iseenesest väga kasulik asi.

Meil on isegi mõni bussijuht, kellel pole mobiili...


RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - Georg - 27.01.2010 01:01

(26.01.2010 23:51)Oxygen Kirjutas:  Asi on iga kell mugavam kui bussijuhi peedistamine, aga kui ma ei tea mis asja ma pean sinna sõnumisse trükkima, siis ei saa ma seda teenust kasutada. Ühesõnaga teenuse reklaam on puudulik.
Mina kasutan vahest sellist varianti, kus pileti ostmiseks peab kindlale numbrile helistama. Piisab vaid poole minutilise möla kuulamisest ja ühest klahvivajutusest kõne ajal, et pilet aktiveerida. Tõsi, 3 kroonine teenustasu võiks 8 kroonise soodustunnipileti puhul olla väiksem.
Mis teenuse reklaami puudutab, siis mulle käib pinda väga pisike kiri nendel kleebistel. Mõnikord tundub küll, et oleks vaja vähe "kangemaid" prille, et kogu seda infot välja lugeda. Eriti veel siis, kui sõiduk liigub.