Ühistranspordihuviliste foorum
Tallinna piletimüügi süsteemist - Printerisõbralik versioon

+- Ühistranspordihuviliste foorum (http://foorum.ytra.eu)
+-- Foorum: VARIA (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Foorum: Muu ühistranspordiga seonduv (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- Teema: Tallinna piletimüügi süsteemist (/showthread.php?tid=263)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - Volli - 30.12.2012 21:19

(30.12.2012 20:48)Oxygen Kirjutas:  Olgu muuga kuidas on, rohkem ei viitsi, aga mobiiltelefon on kõige mugavam viis ükskõik mille eest tasumiseks. Olgu selleks sõit ühistranspordis, parkimine Tallinna kesklinnas või ükskõik milline muu teenus mille eest on võimalik telefoniga tasuda. Pole vaja toimetada tüütute automaatidega, otsida kuskil täis tuubitud bussist kompostreid või teed juhi juurde, käia kuskil mingeid pileteid ostmas ega ole vajalik isegi raha kui sellise omamine konkreetsel ajahetkel. Arve tuleb järgmise kuu alguses ja teenuse kasutamine nõuab väikest kodust tööd ja edaspidi juba kaht sõrmeliigutust telefonil.
Väga enesekeskne lähenemine, .....mina ja maailm....
Aga võiksid arvestada ka nende inimestega, kel pole mobiili või kes paaniliselt kardavad igasugu elektroonilisi vidinaid või ka tädi Maalidega või välisturistidega, kes Tallinna piletimajandusest tuhkagi ei jaga ning teavad vaid, et kui piletit pole, saad trahvi. Välisturist ei pruugi enne ühissõidukisse sisenemist tihti sedagi teada, et kas juhilt ikka saab piletit osta või mitte....


RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - Hannes - 30.12.2012 23:03

Välisturistidest... istus kord trammis minu kõrvale keegi tõmmu rännumees, kes rääkis inglise keeles ja väitis end olevat Hispaaniast. Päris infot trammi marsruudi jms seesuguse kohta. Piletite jms kohta ei paistnud ta midagi teadvat, kui talle ühel hetkel mainisin, et kohe tulevad kontrolörid peale. Mupo lõi sellele vennikesele lihtsalt käega ja saatis ta juhi käest piletit ostma. Vaevalt muidugi kõigil niimoodi vedanud on.

Võib-olla ka minu kui noore inimese enesekeskne seisukohavõtt... aga Maalide ja Heljude pärast ei saa maailm seisma jääda. Üks on ühtmoodi andekas, teine teistmoodi. Mu pensionieelikust ema hankis omale Androidiga nutitelefoni ja kasutab seda juba nagu muuseas. Harjus kasutama ilma igasuguse kõrvalise abita.


RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - lauri3885 - 31.12.2012 00:16

Kõik õige,ei peagi maailm Maalide ja Heljude pärast seisma jääma ja selleks ongi need elektroonilised ja kiipkaardi süsteemid käiku lastud,et ajaga kaasas käia.Aga kui on ette nähtud,et talongid kehtivad 31.detsember 2012 ajani siis peavad need talongid olema ka müügis 31.detsembri kella 23.59-ni ja punkt.Aga mitte nii,et juba pea nädal varem on talongid otsas, siis saaks veel aru kui otsas oleks mõni tund enne tähtaja kukkumist(sisuliselt võib ju võrrelda poest piima ostmisega,sest kui piim otsas tunnike enne poe sulgemist siis see ehk arusaadav aga kui piim poes otsas juba keskpäevaks siis küll juba absurd).Ja siin pole miskit vaielda.Praegu on ikkagi absurdsus kuubis ehk siis TTA selged prohmakad ja lisaks vaat,et linnaisade ülbamine umbes nii,et tahtsite tasuta sõitu ja mida te veel tahate.


RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - 6631 - 31.12.2012 00:23

Hannese juttu lugedes tuleb meelde, kuidas minister Maret Maripuu soovitas pensionäridel endale pangakaart muretseda, et nad ka edaspidi oma pensioni kätte saaksid...


RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - lauri3885 - 31.12.2012 00:30

..... ja seda ka nendel inimestel kes elavad maal kus pangaautomaate vaat,et peaaegu polegi kuskil.
Ehk siis mõned ei oska asju näha lihtinimese vaatevinklist.


RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - Hannes - 31.12.2012 00:46

Mulle tundub pigem, et probleem pole enam ainult talongipuuduses, vaid elektroonika kartuses.


RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - lauri3885 - 31.12.2012 00:52

Kui sa mulle vihjad siis kuidas on mul elektroonika kartus kui kasutasin kiipkaarti sest eks seegi ole elektroonika.Tongue


RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - Oxygen - 31.12.2012 01:52

(30.12.2012 21:19)Volli Kirjutas:  Väga enesekeskne lähenemine, .....mina ja maailm....
Aga võiksid arvestada ka nende inimestega, kel pole mobiili või kes paaniliselt kardavad igasugu elektroonilisi vidinaid või ka tädi Maalidega või välisturistidega, kes Tallinna piletimajandusest tuhkagi ei jaga ning teavad vaid, et kui piletit pole, saad trahvi. Välisturist ei pruugi enne ühissõidukisse sisenemist tihti sedagi teada, et kas juhilt ikka saab piletit osta või mitte....
Ega see, et leidub selliseid inimesi ei tähenda seda, et telefon lakkab olemast kõige mugavam ja kiirem viis asjade ajamiseks. Minu pärast tehke mis tahate. Aga ei maksa viriseda, et maailm on nii kole ja paha. Võimalused on loodud. See, et osad neid kasutada ei oska/saa/taha, on nende probleem.


RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - lauri3885 - 31.12.2012 02:57

(31.12.2012 01:52)Oxygen Kirjutas:  
(30.12.2012 21:19)Volli Kirjutas:  Väga enesekeskne lähenemine, .....mina ja maailm....
Aga võiksid arvestada ka nende inimestega, kel pole mobiili või kes paaniliselt kardavad igasugu elektroonilisi vidinaid või ka tädi Maalidega või välisturistidega, kes Tallinna piletimajandusest tuhkagi ei jaga ning teavad vaid, et kui piletit pole, saad trahvi. Välisturist ei pruugi enne ühissõidukisse sisenemist tihti sedagi teada, et kas juhilt ikka saab piletit osta või mitte....
Ega see, et leidub selliseid inimesi ei tähenda seda, et telefon lakkab olemast kõige mugavam ja kiirem viis asjade ajamiseks. Minu pärast tehke mis tahate. Aga ei maksa viriseda, et maailm on nii kole ja paha. Võimalused on loodud. See, et osad neid kasutada ei oska/saa/taha, on nende probleem.
Andeks,Andreas aga sinu suhtumine on praegu küll tüüpilise bürokraadi suhtumine ehk siis klient on süüdi,ainult jumala eest mitte tema.Või siis omane käitumine monopolile.
Veelkord:kui on ette nähtud,et talongid kehtivad 31.detsembrini 2012 siis järelikult peavad nad ka antud kuupäevani müügis olema ja punkt.Ja mina kui klient ka sellega arvestan ja ei pea oma pead vaevama igasugu erinevate võimaluste üle sest see talong ongi minu jaoks juba erinev võimalus kuukaardist.
Kui talongi pole müügis siis järelikult on keegi kuskil puusse pannud ja nii lihtne see ongi ja vaielda pole siin mittemiskit.
Ja maailm ongi kole kui selleks ettenähtud inimesed oma tööd korralikult ei tee,maksan ju neile makse selleks,et nad tagaksid selle,et talongid müügil oleksid aga mitte selleks,et käsi laiutada ja õelda "oih vabandust,meil on talongid otsas".
Kui mulle sellist teenust osutab eraettevõtja siis järgmine kord ma selle eraettevõtja teenuseid ei kasuta ja ei saa seda kuidagi kliendi virisemiseks/probleemiks pidada.Ja oma süü kui pärast pankroti lähed.Korralik ja endast lugupidav asutus tagab,et kliendile oleksid olemas kõik seadusega ettenähtud võimalused ja klient oleks rahulolev.Antud juhul oli teenuse osutamine puudulik ja mul oli täielik õigus olla rahulolematu ja ma olen üldiselt veel suht mõistlik klient tavaliselt,siin tuleb aga arvestada sellega,et mul ei õnnestunud talongi osta kahest kohast seega nii kuri olengi.Oleks ühe kioski probleem siis okey juhtub vahel aga kui juba kahest kioskist pole saada siis on ikka midagi väga valesti ja siis on õigus olla täiega väga kuri.Nii lihtne kogu see temaatika ongi.


RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - moosic - 31.12.2012 10:18

Vanurid siin võtsid ringkaitsesse. Ja sellisesse tüüpilisse kaitsepositsiooni kõige uue ja uuendusliku vastu.

Õnneks läheb elu edasi ja piletid ununevad ning need rohelised kaardid muutuvad üha populaarsemaks. Kõrv on eristanud viimastel kuudel üha enam validaatorist tulevat piiksu kui vanade kompostrite klõbinat ja peeglisse vaadates on näha,et sellega saavad hakkama nii päris noored kui üsna vanad ja kõik teised kah.

Niisama hädaldajaid ja põhimõtte järgijaid on olnud ja on ka tulevikus,nemad ei kaogi kusagile. Lihtsalt pika peale harjuvad teistega ühte jalga astuma.


RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - 6631 - 31.12.2012 10:46

Vabandan Moosiku ja kõigi teiste ees, kellel oma hädaldamisega jõulutuju rikkusin. Luban, et sooritan edaspidi kõik oma ostud targematega ühte jalga astudes, kasutades kõige progressiivsemaid abivahendeid.


RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - t.n. - 31.12.2012 11:34

Piletisüsteem peab olema võimalikult lihtne ja loogiline.

Kui paberpiletite süsteem kehtib 31. detsembrini, siis peaks müügikohad neid ostma varuga ning linn peaks pärast ülejäägid sama hinnaga tagasi ostma. See oleks kliendisõbralik lahendus, müüjad ei kaotaks ka midagi ning linn kaotaks ainult piletite omahinna võrra raha. Miks selle asemel valitakse ebamugavam variant, ei tea.

Mis välisturiste puudutab, siis tänapäeval võiks eeldada, et linnas liigub ringi palju inimesi, kellele pole iseenesestmõistetavad needsamad asjad, mis meile. Kui number 2 troll sõitis, tuli selle peale aeg-ajalt välismaalasi, kes arvasid, et see on number 2 buss, mis lennujaama viib - aga maailmas ongi ka linnu, kus erinevad transpordiliigid on ühes numeratsioonis (või loetakse trolle samaks transpordiliigiks kui busse). Olen suhelnud ühe Tallinnas elava välismaalasega, kes ei sõitnud põhimõtteliselt trammiga, sest ta sai oma esimesel trammisõidul trahvi. Ta ostis pileti, pani selle kompostrisse ja midagi ei juhtunud, seega ta eeldas, et see ei tööta. Tegelikult polnud lihtsalt kompostril mingit vihjet, et rohelist plastmassjublakat tuleb enda poole tõmmata ja pilet ei komposteeru automaatselt nagu teistes riikides, kus kompostreid kasutatakse.

Ma räägin seda sellepärast, et arvan, et ühissõidukite piletisüsteem (nagu ka näiteks liinivõrk) peaks olema võimalikult lihtne ja mugav. Muidugi on uhke luua mingi kõrgtehnoloogiline süsteem, ennast sellega kurssi viia ja siis väita, et need, kes sellest süsteemist midagi ei jaga, on ise laisad ja lollid - aga piletisüsteemi kasutavad tuhanded inimesed, kelle hulgas on väga erinevaid inimesi. Piletisüsteem peakski olema sõna otseses mõttes ka lollidele arusaadav, tavainimestest rääkimata.

Ja lõpuks veel paar väikest näidet Euroopast. Riias on umbes samasugune elektrooniline süsteem nagu meil, aga neil on peale plastmassist isikustatud kiipkaartide (sinised) ning juhi käest ostetud piletite (paberist) olemas ka kioskites müüdavad papist kiipkaardid (kollased), mille peale saab laadida 1 kuni 20 sõitu või päevapileti. Sisuliselt siis on säilitatud võimalus kioskist üksikpilet osta, mis sest, et elektrooniline. Miks meil nii ei saaks?

Ja üks negatiivne näide - sattusin eelmisel aastal Ljubljanasse, Sloveeniasse. Olin seal ka varem käinud ja siis sai pileti eest maksta kas otse juhile või siis võis osta kioskist žetooni, mis toimis piletina. Kui ma aga viimati seal käisin, siis selgus, et nad on üle läinud ainult elektroonilisele süsteemile - selleks, et osta üks bussipilet, pidin ma ostma ka kaheeurose Urbana kaardi, kuhu see pilet laadida. Bussijuhid ei müünud mingeid pileteid ega ka neid kaarte. Üllatavalt turistivaenulik süsteem, ja kuna tegu on suhteliselt väikese linnaga, otsustasingi hoopis jala liigelda. Niisiis on võimalik ka hullemini asju korraldada kui Tallinnas.


RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - 6631 - 31.12.2012 20:36

Vandenõu jäi paljastamata. Solarise R-Kioskis olid täna kell 17 igasugu paberpiletid saadaval.
Täielikust õnnest jäi puudu 3 minutit - oleks saanud oma elu viimase paberpileti komposteerida bussis 2266. Hiljaks jäin. Head uut aastat!


RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - PETSS - 31.12.2012 21:32

Bussiomanik täna hoopis Lõuna -Eesti mägismaastikul koos liistupaigaldajaga.2266 täna 2744 juhi käes.
Minu 704 miskipärast täna tuwastid ei toiminud,


RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - Martti - 31.12.2012 22:07

(31.12.2012 02:57)lauri3885 Kirjutas:  Veelkord:kui on ette nähtud,et talongid kehtivad 31.detsembrini 2012 siis järelikult peavad nad ka antud kuupäevani müügis olema ja punkt.Ja mina kui klient ka sellega arvestan ja ei pea oma pead vaevama igasugu erinevate võimaluste üle sest see talong ongi minu jaoks juba erinev võimalus kuukaardist.
Kui talongi pole müügis siis järelikult on keegi kuskil puusse pannud ja nii lihtne see ongi ja vaielda pole siin mittemiskit.
Ükskord ainult: Mõtle nüüd kui elekter läheks ära, ütleme nii kaheks nädalaks? Nälg ja pimedus? Jah, neile kes sellisteks olukordadeks valmis ei ole ja ei tahagi olla, võid ju käe laua lüüa ja öelda et lepingu järgi peab elekter olema.... aga võib olla ahvid loomaaiast viisid viimsegi minema koos elektrijaamaga. Ikka ise süüdi, kes siis veel. Vaatan et sul vanus nii palju küll, et peaks mingid varud(pileti näol) olemas olema, tundub et siiski mitte. Hakkab loodusseadus kehtima nii et mühiseb!


RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - lauri3885 - 31.12.2012 22:11

Vastuseks,mul küünlaid kodus nii,et mühiseb ja tekitab mõnusa olemise veel takkapihtagi.Tongue
Varupiletitest niipalju,et jah tagantjärele tarkus.Kui kõik seeaeg kuukaart siis lihtsalt varupiletite peale ei mõtle eriti kui arvestad,et need müügil peaksid olema.


RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - 6631 - 31.12.2012 22:25

Tahtsin praegu pilet.ee lehel oma rohelise kaardi ära isikustada. Leht ütleb selle peale, et sellise numbriga kaarti ei ole väljastatud. No ausõna, ma tulen vabalt toime 11-kohalise numbri kirjapanemisega...


RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - lauri3885 - 31.12.2012 22:28

Selle pilet.ee mul ka probleeme olnud aga teistlaadi.Nimelt ükskord väljalogimine ei õnnestunud ei üht ega teistpidi ja niimoodi jumal teab kui palju mooduseid sai katsetatud aga kuskil nädal hiljem mingil imekombel see õnnestus ja kontoga selles kohas ka kiirelt lõpu tegin.


RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - Regardman - 01.01.2013 05:03

(31.12.2012 22:25)6631 Kirjutas:  Tahtsin praegu pilet.ee lehel oma rohelise kaardi ära isikustada. Leht ütleb selle peale, et sellise numbriga kaarti ei ole väljastatud. No ausõna, ma tulen vabalt toime 11-kohalise numbri kirjapanemisega...

Kui kaardi ostmisel seda triipkoodilt ei aktiveeritud väljastaja poolt, on see kaart oma eksistentsilt samahästi kui olematu.


RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - Innar - 01.01.2013 15:33

(31.12.2012 22:25)6631 Kirjutas:  Tahtsin praegu pilet.ee lehel oma rohelise kaardi ära isikustada. Leht ütleb selle peale, et sellise numbriga kaarti ei ole väljastatud. No ausõna, ma tulen vabalt toime 11-kohalise numbri kirjapanemisega...

Ma ostsin täna kaks kaarti ja müümisel tekkis probleeme ühe kaardi väljastamisega ning teenindaja otsustas võtta ühe uue juurde, sellega oli kõik korras, kuid leti peal sattusid need kolm kaarti kuidagi segamini ja sain endale ikkagi ühe kaardi sellise mis jäi väljastamata. Hiljem kodus esimese iskustamine õnnestus ning kui hakkasin enda oma isikustama siis tekkiski probleem...
Läksin poodi tagasi, rääkisin oma mure ära ja siis kontrollimisel selguski,et minule antud kaarti ei ole nad täna müünud, õnneks Kakumäel on täna rahulik päev ja esimene sahtlis olev kaart oligi see mis mulle ennem müüdi. Vahetasime kaardid ära ja nüüd on kõik korras! Smile

Põhimõtteliselt on ikkagi reaalne lootus,et see kaart ootab müügikohas oma õiget omanikku, kuna seda järgmisele müüa üritates peaks arvuti juba näitama,et see on ära müüdud ning ehk on see kuhugile kõrvale pandud! Wink