Ühistranspordihuviliste foorum
Tallinna piletimüügi süsteemist - Printerisõbralik versioon

+- Ühistranspordihuviliste foorum (http://foorum.ytra.eu)
+-- Foorum: VARIA (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Foorum: Muu ühistranspordiga seonduv (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- Teema: Tallinna piletimüügi süsteemist (/showthread.php?tid=263)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - Siim - 05.10.2012 19:56

(05.10.2012 18:17)XTA Kirjutas:  Panen siia pildi ka Harjumaa uuest piletimasinast, millised 1. oktoobrist kasutusel on.

Võrreldes varem kasutatud aparaatidega on suurus kasvanud kordades. Meenutab endisaegseid kaasaskantavaid telekaid Smile

"Telekas" omab sisseehitatud GPS-i, sest kuidas muidu ta teaks bussi hetkekiirust ja oskaks lähtepeatuseid automaatselt edasi kerida vastavalt bussi edenemisele liinil. Samas on muidugi ka võimalus neti vahendusel masina asukohta jälgida - et kontori poolelt oleks lihtne kontrollida bussi graafikust ja ka marsruudist kinnipidamist.
Juhi autentimiseks on andmekandjaks ilmselt paljudele juba tuttav Ühiskaart. Väidetavalt on see kaart ainult selleks üheks otstarbeks, pileteid või piletiraha sellele laadida ei saa.
Alglaadimist paraku teeb see masin aeglasemalt, kui igast pahna täis Windows 98 iidsel Pentium-arvutil - oma 3-4 min kulus ära.
Tutvustava pildiseeria leiab ka siit!


RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - Regardman - 05.10.2012 21:50

Need olid siiski juba 21. sept. bussides. Vähemalt Mulgi omades.


RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - Hunduonu - 06.10.2012 11:13

Ka Harjumaa Liinide bussides, vähemalt osades, toimis see juba varem, sest näiteks liinil 154 müüdi mulle sellest aparaadist pilet 28.09. Ja masina asukohta, muide, jälgitaksegi.


RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - ikarus 260 - 06.10.2012 21:54

Märkasin et bussis 1001 on uus piletisüsteem juba ära rikutud (millegagi ära kriimustatud).Ega mõistus pole enda teha.


RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - TallinkTitanic - 07.10.2012 10:42

(06.10.2012 21:54)ikarus 260 Kirjutas:  Märkasin et bussis 1001 on uus piletisüsteem juba ära rikutud (millegagi ära kriimustatud).Ega mõistus pole enda teha.

Park inn reklaamiga trammis (number peaks olema 151) oli kolmanda ukse juures oleval piiksutajal ekraan suudetud katki lüüa. Pealiskate oli korras, aga selle all olev ekraan mõrades.


RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - Regardman - 07.10.2012 11:37

Siis võib ka olla liiga pingule tõmmatud posti külge.


RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - PETSS - 07.12.2012 21:45

Täna 26 liinil sääne olukord tekkis.Tüüp ostis pileti nagu kord ja kohus.Läks siis sinna tuwasti juurde,wehkis selle piletiga seal ees.See muidugi pileti peale ei mõiganud.Hetk hiljem proowis ta piletit kompostrisse toppida.Ka see ei õnnestunud.Siis tuli minu juurde ja süüdistas mind,et talle kehtetu pileti müüsin.Ma ei oskanudki talle miskit öelda.Tema oma sõnade järgi tema lehte lugenud ja seal just nii kõik kirjas.


RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - lauri3885 - 30.12.2012 16:29

K...t,Tallinnas käib transpordi ametil ja eks ka piletimüüjatel asjad ikka väga vildakalt.Nimelt minul oli vaja osta eile sõidutalong,et sõita ikka inimese moodi mitte jänese moodi ja mis juhtus? Juhtus see,et talonge müügil pole nii minu juures trammipeatuses kui ka Balti-Jaama R-kioskis ja lahenduseks oli panna kiipkaardile 2 Eurot,et teha üks sõit ära mille hinnaks 1.10 ja kuna mul oli vaja teha kaks sõitu siis läks kiipkaardile 4 Eurot.Seega tavaliselt oleks kahe sõidu peale läinud 2.20 Eurot siis nüüd läks 4 Eurot.AngryAngry
No kas on ikka normaalne,et talongid müügikohtades on otsas juba nädal enne tasuta sõitu???
Muidugi oleks võinud ju riskida ja osta pilet ühissõiduki juhilt aga kui temal ka poleks olnud?
Seega ainuke kindla peale minek on lasta panna rohelisele kaardile 2 Euri ja seda 1.10 maksva sõidu peale ja kahe sõidu peale 4 Euri,K....i,k...t.ABSURD!!!!!!!!!! Angry
Tallinna külaliste ees hakkab ikka väga piinlik! BlushBlushBlush


RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - Martti - 30.12.2012 17:29

Mina kavaten mõned päevad ilma piletita sõita, vast ei ole esimese trahv mõtlemapanevalt suur. Mingil ajal saan kaardi ka, tallinlane ma ju ikkagi olen, ehk annab isegi vaidlustada...


RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - Georg - 30.12.2012 17:56

1. See, et talongid ülehomme kaovad ei tohiks üllatuseks tulla. Seega, kui loogiliselt mõtlema hakata, siis ei tohiks üldse imestada, et kui nt 10 päeva enne talongide müügi lõppemist need ära kaovad, siis uusi talonge enam juurde ei tellita, vaevalt, et linn otsustab neid sel ajal juurde trükkida, teades, et talongid õige pea kaovad ning müümata talongide eest jääb raha saamata.

2. Kui pilet maksab 1,10, siis ta maksab 1,10. Sõltumata sellest, kas kaardile on laetud 2, 5 või mõni muu arv eurosid.

3. Ühissõidukijuht müüb juba mitu kuud piletiaparaadist välja trükitud pileteid ning talongidega enam ei majandata.

Mina ei saa aru, mis krdi keemiat selles kaardi kasutamises tehakse, kuna süsteemi kasutamine vähemalt reisijale on küll lihtsaks tehtud. Vähemalt mina selles midagi keerulist ei näe. Lauri jutt tundub aga olema ehe näide sellest, milline on mõne inimese lugemisoskus, kuna sellest rohelise kaardi värgist on palju räägitud nii ajakirjanduses kui ka siinses foorumiski. Ainus tõsisem jama on seotud müügikohtadega, kuna piletimüügikohtade loetelust kaovad R-Kiosk ning mitmed muud väiksemad pileteid müüvad putkad ning infot muudest müügikohtadest on liikvel üsna vähe.


RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - Oxygen - 30.12.2012 18:14

Jälle üks selliseid postitusi millele tahaks kohe midagi põhjapanevat vastata, aga jutt on lihtsalt nii loll, et ei tule midagi nii head mis oleks selle vääriline. Ühesõnaga minu äärmiselt tehnikavõõras isa kes ei ole tänaseni omandanud täielikult mobiiltelefoni kasutamise kunsti ja arvutist hoiab eemale nagu kass veest saab asjaga hakkama, aga nüüd ilmub keegi kes ennast siin ühistranspordihuviliseks tituleerib ja esineb selliste avaldustega. No võtkem järgmine pits minu terviseks!
Mis puudutab seda, et äkki juhil ka ei ole, siis selles rullis pidi olema vist 400 pileti jagu paberit kui ma õigesti mäletan. Ma kujutan ette, et Tallinnas saab sõita isegi tasulise sõidu puhul vähemalt aasta otsa ringi enne kui uut rulli tuleb lunima minna. Ja kui kedagi veel painab küsimus, et miks on juba ammu talongid müügist kadunud, siis sellele on vastus väga lihtne ja loogiline. Inimesed nimelt on debiilikud. Mõni tark ostab endale võibolla maailmalõpu hirmus korraliku pataka talonge ja kus siis tõuseb alles kisa kui esimese hommikul avastab, et polegi enam kompostrit kuhu seda lipikut sisse sugada. Siin on muidugi räägitud juba ka sellistest inimestest kes seda juhi trükist komposteerima on asunud, aga sellest me täna juba rääkisime.
PS: 48. liini bussiga ei saa Piritale.


RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - lauri3885 - 30.12.2012 18:49

(30.12.2012 17:56)Georg Kirjutas:  1. See, et talongid ülehomme kaovad ei tohiks üllatuseks tulla. Seega, kui loogiliselt mõtlema hakata, siis ei tohiks üldse imestada, et kui nt 10 päeva enne talongide müügi lõppemist need ära kaovad, siis uusi talonge enam juurde ei tellita, vaevalt, et linn otsustab neid sel ajal juurde trükkida, teades, et talongid õige pea kaovad ning müümata talongide eest jääb raha saamata.

2. Kui pilet maksab 1,10, siis ta maksab 1,10. Sõltumata sellest, kas kaardile on laetud 2, 5 või mõni muu arv eurosid.

3. Ühissõidukijuht müüb juba mitu kuud piletiaparaadist välja trükitud pileteid ning talongidega enam ei majandata.
Vastuseks.
1.Kui piletitega sõit on ette nähtud 31.detsembrini 2012 siis normaalne inimene eeldab,et ta saab ka 31.detsembril osta talongi ja sellega sõita!!! Kui on otsas juba nädal enne tähtaega siis andeks pole see minu mure kust TTA või kiosk neid pileteid juurde hangib.Minul on õigus saada talonge ka nädal enne tähtaega ja mind ei koti üldse kui TTA ei oska õigesti koguseid planeerida,kui on otsas siis järelikult tuleb juurde trükkida olgugi,et nädala pärast on kehtetud.Kui ei osata täpselt planeerida siis tuleb trükkimise pealt lõivu maksta nii lihtne see ongi aga mitte nii,et inimene peab silmitsi seisma reaalse trahviohuga ja paaniliselt mõtlema,et kust k...t nüüd piletit saada.
2.Sõit maksab loomulikult 1.10 aga probleem on selles,et mul oli vaja teha ainult 2 sõitu ja seega 2.20 Euri eest aga kiipkaardi probleem on selles,et minimaalselt saab kaardile panna 2 Euri,seega 2 sõidu jaoks siis kas 2x2 Euri või siis 5 Euri.Seega läheb mul paratamatult 2 sõidu peale 4 Euri kuigi oleks võinud ju minna täpselt 2.20 Euri sest ülejääv raha ehk siis 1.80 Euri jääb mul lihtsalt kiipkaardile tolmu koguma.Ja kaarti oskan suurepäraselt kasutada.
3.Ok,seda ma ei teadnud sest vanasti müüs ka ühissõiduki juht talonge.Aga ka juhi käest ostes maksab pilet rohkem kui kioskist talonge ostes.Kuigi minul antud juhul oleks tõesti juhi käest ostes odavam tulnud kui kiipkaardile panustamine.
Ja andeks aga Oxygeni jutule vastama ei hakka kui inimene postituse sisu endale korralikult selgeks ei tee!


RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - Oxygen - 30.12.2012 19:13

Sisu jumala selge ju. Sa tahtsid osta poest asja mida pole kellelgi vaja. Ma olen üsna kindel, et segaduse vältimiseks on need liigsed talongid nimelt müügilt ära korjatud, et rahvas läheks sujuvalt üle kaardimajandusele. Ükski inimene ei tohiks sattuda mingil põhjusel paanikasse, sest iga müüjatädi R-Kioskis peab oskama inimestele kaardimajanduse lahti seletada. Kui mõni loll hakkab ikka paaniliselt piletiostukohta otsima, siis see on juba tema probleem. Ja mis puudutab nüüd seda "mul nüüd 1,80 kaardil tolmu kogub" probleemi, siis lubage küsida kas teil ID kaart on? Ilmselt on. Kas mobiiltelefon on? Ilmselt on see ka aja jooksul kuskilt siginenud. Mobiilsideoperaatorid pakuvad sellist teenust mis võimaldab saata lühikesi tekstsõnumeid läbi sidevõrgu kas siis teistele mobiiltelefonidele või ka näiteks arvutiserveritesse. Seda nimetatakse Short Message System (lühisõnumisüsteem), ehk siis lühidalt SMS. Selle funktsiooni kasutamine selgitatakse peenemalt lahti konkreetse telefoni kasutusjuhendis. Siin räägitakse kuidas saab pileti osta kõige mugavamal moodusel ja täpselt sellise summa eest nagu pilet maksab. Teenustasu tuleb muidugi otsa, aga see on madalam kui 1,80. Piletikoodi saab ülaltoodud lehelt ja isikukoodi saab teada selle sama ID kaardi esiküljelt.


RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - lauri3885 - 30.12.2012 19:23

Ok Sinu jutt on suht loogiline ja kõik õige aga kui sa oled praktiliselt eluaeg kuukaarti kasutanud ja see sul ära lõpeb 27.detsembril siis uut ostma ei hakka see selge ja siis lihtinimene ostabki vajadusel need paar talongi või äärmisel juhul kasutab kiipkaarti ja asi ants aga mitte nii,et kuukaart läbi ja talonge ka pole kuigi eeldaks,et talongid on müügil niikaua kuni nad kehtivad ehk siis 31.detsembrini ja seejärel ülejääk korjatakse müügilt ära.Andeks nüüd mitu korda aga ei hakka ju lihtinimene mõtlema neid erinevaid mooduseid sel hetkel kui oled trammipeatuses ja vaja kuskile sõita.Sest piisab mul Angerjas trammi astuda ja hakata neid tabeleid uurima,et teha endale selgeks sobivaim variant ja selle aja sees ronib trammi Angerja ja Volta vahel piletikontroll ja neid ei huvita mitte muhvigi,et ma alles uurin hinnakirja ja igasuguseid numbreid ja nii maksangi täie rauaga trahvi.
Sorry aga mina ikkagi arvan,et needsamused talongid peaksid ikka viimase päevani müügis olema,mitte aga nii,et nädal enne tähtaega otsas.


RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - Oxygen - 30.12.2012 19:40

Kas see kuupilet lõpeb sul samamoodi ootamatult nagu Eestisse talv igal aastal saabub? Et näed ei osanudki karta, et selline asi võiks juhtuda. Kui inimene nii tark on, siis ta oskab erinevad variandid enda jaoks läbi töötada. Kui ID piletit siiani kasutatud, siis peaks mingi ettekujutus juba olema ka igasugustest asjadest mida seal pilet.ee-s pakutakse. Sa lähed sinna samasse pilet.ee lehele ja ostad endale kuu lõpuni selle 5 päeva kaardi 6€ eest. Sellised inimesed kes kirjutavad endale nime alla "Tallinna ühistranspordi fänn" peaks selliste asjadega eriti hästi kursis olema. Aga noh kui siiski mitte midagi ei tea ja minnaksegi sinna oma kaarti täitma ja asi ei meeldi, siis selle foorumi hüperaktiivse kasutajana peaks olema jäänud silma, et Petss müüb 2704 pealt pileteid rullist. Ja kui see uunikum juba rulliaparaadi külge on saanud, siis küllap müüvad ka teised juhid. Aga kui sellest ka midagi ei tea ja sellest moblampiletit ka osta ei oska, siis ei jäägi muud suurel fännil üle kui ikka minna ja maksta oma viiekas sinna müüjale. Hea veel, et niigi läits.


RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - lauri3885 - 30.12.2012 20:25

Tagantjärele targad oleme kõik.


RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - 6631 - 30.12.2012 20:31

Kui siin keegi lolli juttu ajab, siis on see Oxygen (ja Georg ka). Kui on teada antud, et paberpileteid saab osta kuni 31.12.2012, siis peavad need ka müügil olema. Ja kui ei ole, siis on see kellegi lollus või uskumatu ülbus. Sama uskumatu on lugeda seletust, et talongid olevat segaduse vältimiseks müügilt ära korjatud. Kui mul ID-pilet lõppes 27.12., siis ma tean arvestada sellega, et üksikpileteid peab veel saada olema ja kui vaja sõita, lähen ja ostan. Miks ma peaksin 6-eurise 5 päeva kaardi ostma, kui mul kaks sõitu on vaja teha? Ja kui palju see mobiilipilet koos teenustasuga ikkagi ühekordselt maksab? Siit lehelt http://tallinn.yhistransport.eu/index.php/piletid/tallinn/m-pilet ma saan aru, et tunnipilet on 1.20 + 0.19. Kusjuures kindlasti pole see kõige mugavam viis sõidu eest tasumiseks.
Ja nüüd ma mõtlen tuhandetele vene turistidele, keda 17 vaguniga rongid täna-homme Tallinna toovad. Mis varianti neile ühistranspordi kasutamiseks pakutakse? Eks peab homme hommikul katsetama, kas tunni- ja päevapiletid on ka juba otsas... Muide, justkui mõnitamiseks on peatustesse ülespandud piletiinfot viimastel päevadel täpsustatud - et kõigil oleks selge, et juhilt 1.60 eest ostetud pilet ei ole tunnipilet, vaid kehtib ainult selles sõidukis. Kui turisti juba röövida, siis kogu raha eest.


RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - Oxygen - 30.12.2012 20:48

Olgu muuga kuidas on, rohkem ei viitsi, aga mobiiltelefon on kõige mugavam viis ükskõik mille eest tasumiseks. Olgu selleks sõit ühistranspordis, parkimine Tallinna kesklinnas või ükskõik milline muu teenus mille eest on võimalik telefoniga tasuda. Pole vaja toimetada tüütute automaatidega, otsida kuskil täis tuubitud bussist kompostreid või teed juhi juurde, käia kuskil mingeid pileteid ostmas ega ole vajalik isegi raha kui sellise omamine konkreetsel ajahetkel. Arve tuleb järgmise kuu alguses ja teenuse kasutamine nõuab väikest kodust tööd ja edaspidi juba kaht sõrmeliigutust telefonil.


RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - lauri3885 - 30.12.2012 20:54

Jah kui oled sellega harjunud.Aga nii mina kui ka ilmselt Aare sellega harjunud pole ja kui peatuse kõrval on kiosk kus müüakse pileteid siis andeks aga minul on väga mugav osta sealt kioskist täpse raha eest endale vajalik talong ja see ühissõidukis ära komposteerida ja selleks piisab täiesti ka elektroonilisest kompostrist mis on kohe keskmise(või eestpoolt teise) ukse kõrval.Lihtne ja mugav,vähemalt minule ja pole vaja oma pead vaevata igasugu elektrooniliste ja numbriliste värkide peale.Ju nii mina kui Aare oleme siis järelikult kiviajastu inimesed.Tongue


RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - 6631 - 30.12.2012 21:13

Mul on veel see väike probleem, et kena on, kui sõidu eest jääb pileti kujul pisike mälestus. Olen aeg-ajalt spetsiaalselt jätnud ID- ja varem paberkuupiletite vahele paaripäevaseid vaheaegu, et piletikogu täiendada. Aga ka ilma selle kiiksuta on paberpilet kahtlemata mugavam kui mobiiliga toimetamine. Täpselt nagu sularaha pisiostudeks (alla 50 euri) pangakaardi asemel.