Ühistranspordihuviliste foorum
Tallinna piletimüügi süsteemist - Printerisõbralik versioon

+- Ühistranspordihuviliste foorum (http://foorum.ytra.eu)
+-- Foorum: VARIA (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Foorum: Muu ühistranspordiga seonduv (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- Teema: Tallinna piletimüügi süsteemist (/showthread.php?tid=263)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - PETSS - 23.08.2012 19:29

Mupol wõimalus nüüd need asjad blokeerida kontrollimise ajal.Iseasi ,mis saab piletimüügiga sest pileteid saab wälja printida waid seisu ajal.Ning kaua püsiwad terwetena need iga ukse juurde paigaltatawad ibrad.


RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - raulito - 23.08.2012 19:35

Egas muud midagi kui võtame reisisaatjad tagasi tööle pardakompuutrit näppima. Muide miks need validaatoeid on busside uste juures vaid ühel poole mitte mõlemal pool ust.


RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - PETSS - 23.08.2012 20:10

Need asjandused piiksuwad suht kõwaste.Õhtuks wist suht siiber wõib saada.Eks aeg näitab,mis edasi sab..See küll minu arwamus ,et teatud grupid ei saa matsule pihta ja osadele see mänguasjaks(nagu praegu STOPP nupp) muutub.


RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - lauri3885 - 25.08.2012 14:50

Minu arvates võiksid kontrollid ise neid kuidagi kaugjuhtimise teel kinni lüüa,ehk siis kui saua üles tõstab siis validaatorid samal ajal lukku.Tänapäeval ju kõiksugu vidinaid tehakse nii,et saad kasutada kaugjuhtimise teel.Nagu koduski pole vaja diivanilt üles tõusta kui teleril kanalit vahetada tahad.Enamvähem sama mudel võiks siingi kehtida.


RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - raulito - 25.08.2012 18:58

Kas on ka teada millistel liinidel ostetakse juhtide käest enim pileteid. Kusagil peaks ju mingi statistika olema või selle kohta arvestust ei peeta?


RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - Heini - 25.08.2012 19:01

Trollidest on see kindlasti 6. liin. Ma arvan, et kõik teavad ka miks. Aga minu teada juhtide käest ostetud piletite kohta mingit statistikat ei tehta.


RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - PETSS - 25.08.2012 19:10

(25.08.2012 18:58)raulito Kirjutas:  Kas on ka teada millistel liinidel ostetakse juhtide käest enim pileteid. Kusagil peaks ju mingi statistika olema või selle kohta arvestust ei peeta?
Korra näddalis peab kassa ära andma.Ja siis näha palju pileteid müüdud.Aga waewalt sell üle arwestut peetakse ,mis liinil kui palju.See juhtidel omal teada.Uue sisteemiga aga kõik kohe näha,


Näiteks Kopli liinidel piletimüük pea olemattu sama ka 10 ja 27 liinil.Aga 5 peal küll ostetakse.Ja wäljamaalased siinsetes kodanikest palju ausamad.Põder sõidab kas wõi ühe peatuse ikka ostab.Siinsed kodanikud terwe liini läbi sõidawad ilma.Ja ma tean 100% ,et neil kuukaarti pole.Miks muidu istutakse komposteerimatta pilet näpus ja kobra pilgul edeaknast wäja kaetakse ja iga teeääres seiswa rohelise bussi ja tüüpide peale tõmblema hakatakse.


RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - kukkurkurat - 25.08.2012 21:39

(25.08.2012 18:58)raulito Kirjutas:  Kas on ka teada millistel liinidel ostetakse juhtide käest enim pileteid. Kusagil peaks ju mingi statistika olema või selle kohta arvestust ei peeta?
Enda kogemuste põhjal kindlasti 1A. Paari päeva kassa 50 euri ümber tavaline. Aga 21 septembrist tsoonipiletid ära kaovad.


RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - raulito - 25.08.2012 21:46

Ja Viimsis saab siis sõita samade piletitega nagu Tallinnas?


RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - kukkurkurat - 25.08.2012 21:50

Vat Viimsi busside kohta ei oska öelda. 1A ja 38 siis jah kogu liini ulatuses linnapiletitega.


RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - Kaspar - 25.08.2012 23:41

Kui veidi täpsustavalt norida, siis peaks tsoonipiletid 1A ja 38 peal ära kaduma 1. oktoobrist 2012?

https://oigusaktid.tallinn.ee/?id=3001&aktid=123495&fd=1&leht=1&q_sort=elex_akt.akt_vkp

§ 2. Mõisted
31) ühisliinid on Tallinna ja lähipiirkondade haldusterritooriume ühendavad maakonna liinid (1A, 18, 20, 27, 30, 34A, 38)

§ 17. Rakendussätted
(6) Alates 1. oktoobrist 2012 kehtivad ühisliinidel liini algpunktist lõpp-punktini käesoleva määruse sõidupiletid ja -soodustused.


RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - raulito - 26.08.2012 00:02

Ikka 20A on ühisliin


RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - TallinkTitanic - 04.09.2012 17:01

Kui nüüd läheb lahti see piiksutamine uute kiipkaartidega, siis mul tekkis küsimus, kuidas saab aparaadi käest osta kaardile sooduspiletit? Ehk kuidas on asi õpilaste/üliõpilaste jaoks lahendatud? Kas sellejaoks peab kaardi isikustama?


RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - Kaspar - 04.09.2012 17:10

(04.09.2012 17:01)TallinkTitanic Kirjutas:  Kui nüüd läheb lahti see piiksutamine uute kiipkaartidega, siis mul tekkis küsimus, kuidas saab aparaadi käest osta kaardile sooduspiletit? Ehk kuidas on asi õpilaste/üliõpilaste jaoks lahendatud? Kas sellejaoks peab kaardi isikustama?
Jah, selleks peab kaardi isikustama, internetis ja linnavalitsuse teeninduspunktides saab seda tasuta teha, kioskis 1€ eest. Isikustamise käigus lisatakse Su kaardile soodustuse õigus ning süsteem müüb Su kaardile piisava rahasumma olemasolul valideerimisel sooduspileti või saad omale internetis/kioskis sooduskuukaardi osta.


RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - TallinkTitanic - 04.09.2012 17:28

(04.09.2012 17:10)Kaspar Kirjutas:  Jah, selleks peab kaardi isikustama, internetis ja linnavalitsuse teeninduspunktides saab seda tasuta teha, kioskis 1€ eest. Isikustamise käigus lisatakse Su kaardile soodustuse õigus ning süsteem müüb Su kaardile piisava rahasumma olemasolul valideerimisel sooduspileti või saad omale internetis/kioskis sooduskuukaardi osta.

Selge. Aga kui näiteks õppurist saab töötaja, mistõttu ei kehti tema jaoks enam sõidusoodustust. Kas seljuhul tuleb tal kaart ise ümber registreerida, et soodustuse õigus maha võetaks?


RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - Janz50 - 05.09.2012 04:51

Küsimus:kas ID-piletid jäävad alles või peabki just selle kiipkaardi ostma?


RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - 6631 - 05.09.2012 07:39

ID-piletid jäävad praeguse info kohaselt alles kuni märtsi lõpuni 2013, sealt edasi kaovad ära. Tallinnlastele tuleb 1. jaanuarist 2013 tasuta sõit, neil siis enam ID-piletit vaja pole, selle asemel aga hakkab vaja minema kiipkaarti. Teistel on kiipkaarti vaja aprillist 2013, kui ID-piletid kaovad.


RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - Taylor - 05.09.2012 07:46

Elu lõpuni tuleb see tasuta sõit, et vaja pole? Ses mõttes, et kui 2014. aastast oleks jälle tasuline, siis miks peaks keegi selle kiipkaardiga vehkima...


RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - 6631 - 05.09.2012 08:06

Kui ID-kaardi kasutamine bussipiletina ära lõpetatakse, siis see tähendab, et see on lõppenud. Kui keegi tahab seda süsteemi taastada, siis tuleb kogu süsteem uuendada, uued lepingud sõlmida jne jne. Kas sõit on tallinnlastele tasuta või mitte, ei puutu asjasse. Ka tasuta sõitu saaks ID-kaardi põhjal korraldada, ilma kiipkaarti kasutamata.


RE: Tallinna piletimüügi süsteemist - jyrisa - 05.09.2012 22:40

(05.09.2012 08:06)6631 Kirjutas:  Kui ID-kaardi kasutamine bussipiletina ära lõpetatakse, siis see tähendab, et see on lõppenud.
... mis ongi minu silmis äärmiselt kurb. Mõtlesin ühel õhtul, et peab vist lausa kahe käega peast kinni võtma - kuidas saab Tallinna linn nii mitu sammu innovatiivsuses tagasi astuda!? Praegu ma tellin iga kuu alguses oma Sooduspileti ära, kodust väljudes katsun, kas rahakott on ikka kaasas ja sõidukisse astudes on hea rahulik tunne. Kuu lõpus tuleb teavitus, ja tellin uue pileti.
Nüüd aga pean ma osta oma rahakotti ühe juraka juurde(no tõesti, rohkem enam ei mahu), praegu oli ID-kaart niigi kaasas. Lisaks oli olemas kogu vajalik info minu soodustuse arvestamiseks, nüüd pean mingi sidumisega jaurama.

Kui mul on nüüd selle uue kaardiga ostetud 30-päeva pilet, siis ma vähemalt ei pea iga kord piiksutama, kui sõidan, ega ju? Tasuta sõitu ma nii või teisiti ei taha - lihtsalt ei allu provokatsioonidele. Elan küll teist aastat Tallinnas, aga sisse ennast ei kirjuta, sest tudengina saan nii kui nii toetust, seega "kirjutan" selle sinna arvele.

Praegu lõhnab asi aga kangesti korruptsiooni järele - oli ju olemas täiesti töötav, ja väga tore süsteem(oli jälle üks funktsioon juures ID-kaardil). Kellelgi linnavalitsusest oli aga mingi klemm, kes tahtis hädasti need aparaadid maha lükata ja nii loodigi suurte rahade eest uus süsteem, ja Tallinn ostis bussid uhkeid aparaate täis, millest vähemalt ühel olen näinud juba katkist(eks ikka mõnel metslasel käsi sügeles) ekraani. Nii või teisiti peavad MUPO töötajad sõitjate kaardid ükshaaval läbi piiksutama, nagu varem ID-kaardi, ja pole see midagi nii märgatavalt kiirem protsess.

Sai ehk veidi segane kirjatükk, aga minul kui noorel inimesel löövad sellise asja peale emotsioonid üle pea kokku, nii, et mine või õppimise kõrvalt tööle, et auto osta ja ennast ühistraspordist säästa.