Ühistranspordihuviliste foorum
Tallinn.mashke.org - Printerisõbralik versioon

+- Ühistranspordihuviliste foorum (http://foorum.ytra.eu)
+-- Foorum: VARIA (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Foorum: Muu ühistranspordiga seonduv (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- Teema: Tallinn.mashke.org (/showthread.php?tid=240)



Tallinn.mashke.org - Heini - 07.07.2009 11:49

Kui ma vaid mäletaks millal see leht enam töötama ei hakanud, aga miks see seinimaani ei tööta?


RE: Tallinn.mashke.org - Volli - 07.07.2009 11:58

(07.07.2009 11:49)Heini Kirjutas:  Kui ma vaid mäletaks millal see leht enam töötama ei hakanud, aga miks see seinimaani ei tööta?
Stepsel kukkus seinast välja ja tuba läks pimedaks, ning nüüd ei leia enam keegi seinakontakti üles Cool


RE: Tallinn.mashke.org - Regardman - 07.07.2009 13:23

Aga võib-olla läksid hoopis "korgid läbi"? Tongue


RE: Tallinn.mashke.org - Trollino - 07.07.2009 13:33

Seal on kirjas et häkkerite tegevuse tõttu see ei töötagi.Ma kipun arvama et seda ei viitsita enam korda teha lihtsalt.Või siis häkkerid said jagu sellest lehest nii et seda ei ole enam võimalik taastada.


RE: Tallinn.mashke.org - Oxygen - 07.07.2009 13:44

Sugugi mitte. On olnud kuulda, et asja eestvedaja on "peakokale" ultimaatumi esitanud. Ehk siis mingis suunas asi siiski areneb. Viitsimise taga ei seisa midagi ja taastada on virtuaalmaailmas kõike võimalik. See on muidugi keeruline ja aeganõudev protsess.


RE: Tallinn.mashke.org - Trollino - 07.07.2009 13:48

Pead sa mind kohe maha tegema? "Sina oled viimaste seast kes selliseid asju võib välja õelda."

Kõigil on õigus oma arvamusele.


RE: Tallinn.mashke.org - Oxygen - 07.07.2009 13:49

(07.07.2009 13:48)Liisu Kirjutas:  Pead sa mind kohe maha tegema? "Sina oled viimaste seast kes selliseid asju võib välja õelda."
Mida ma nüüd ütlesin siis? Omast arust selgitasin asja tausta.


RE: Tallinn.mashke.org - Kaspar - 07.07.2009 13:58

Kõigil ongi õigus oma arvamusele, ei tasu nii kergesti ärrituda lihtsalt. Oxygen vastas lihtsalt seletusega - keegi ei püüa siin pidevalt Sind solvata või maha teha ja kui Sulle on selline mulje jäänud, siis oled sa lihtsalt valesti aru saanud. Mis ei tähenda, et Sa kohe rumal või mõttetu inimene oleksid. Kõik eksivad ja see on inimlik.
Aga teemasse: kui "peakokk" midagi ette ei võta, siis võib see leht hoopis uuel kujul ja teises kohas ennast leida Smile.


RE: Tallinn.mashke.org - Trollino - 07.07.2009 14:05

http://web.archive.org/web/20070715205233/http://tallinn.mashke.org/

Mingi suht halb varjant sellest aga ikkagi midagi...


RE: Tallinn.mashke.org - PETSS - 07.07.2009 19:26

(07.07.2009 13:58)Kaspar Kirjutas:  Aga teemasse: kui "peakokk" midagi ette ei võta, siis võib see leht hoopis uuel kujul ja teises kohas ennast leida Smile.
Mis siis tollel"peakokal" wiga on?Ootaks seda lehte tagasi ka.Bussijuhid küsiwad ka aeg ajalt kuhu pildid kadunud.Mingil määral asedab seda küll kasutaja Andrease kodulehekülg kuid wanu sõiduwahendeid oli teinekord ka hea waadata ja mälestusi mõlgutada.


RE: Tallinn.mashke.org - Regardman - 07.07.2009 19:31

Allikad räägivad, et korra olnud sait isegi valmis üles minema, kuid häkkerid said jälle jagu.


RE: Tallinn.mashke.org - Kaspar - 07.07.2009 19:31

(07.07.2009 19:26)PETSS Kirjutas:  
(07.07.2009 13:58)Kaspar Kirjutas:  Aga teemasse: kui "peakokk" midagi ette ei võta, siis võib see leht hoopis uuel kujul ja teises kohas ennast leida Smile.
Mis siis tollel"peakokal" wiga on?Ootaks seda lehte tagasi ka.Bussijuhid küsiwad ka aeg ajalt kuhu pildid kadunud.Mingil määral asedab seda küll kasutaja Andrease kodulehekülg kuid wanu sõiduwahendeid oli teinekord ka hea waadata ja mälestusi mõlgutada.
Seda peaks rohkem küll Aare kui minu käest küsima, aga "peakokal" on minu teada viimasel ajal väga kiire olnud ning ta vist olevat ka üks nendest, kes nüüd viimase laariga sõjaväkke läks.


RE: Tallinn.mashke.org - Heini - 07.07.2009 19:35

Mind tõsiselt huvitab, et kas need häkkerid, kes seda teevad, on mingid reaalsed inimesed (miks nad seda peaksid üldse tegema???) või mingid arvutiprogrammid?


RE: Tallinn.mashke.org - 6631 - 07.07.2009 22:21

Oxygeni arusaamine asjade seisust on üsna täpne. Uue saidi tehniline külg on usaldatud teise inimese hooleks ja tema teised projektid (sealhulgas luuletuste koduleht) annavad lootust, et tulemus võiks saada selline, nagu oodatud. Et uus leht oleks paindlik ja kerge täiendada. Kui sellise lehe loomine oleks lihtne, oleks ta ka juba ammu valmis. Ju siis asi nii lihtsalt ei lähe; ega ma ei tea ka, äkki leiutab Andrei seal jalgratast.

Tore oleks muidugi, kui oleks juba midagi, mida saaks sisuga täita. Aga ei ole veel. Meil on omavahel olnud juttu, et kui septembriks ka veel midagi ei ole, siis tuleks hakata teist lahendust otsima. Mingit vähegi sobivat valmislahendust mulle seni silma hakanud ei ole (pole ka veel kuigi põhjalikult otsinud).


RE: Tallinn.mashke.org - sasstak - 21.11.2010 22:14

Kas veel plaanis taastada lehekülgi?!?


RE: Tallinn.mashke.org - 6631 - 25.12.2010 23:19

Sorri, et varem ei vastanud. Olin vahepeal külalise staatuses, aga nüüd paistab, et foorum suutis mu salasõna meelde jätta.
Kindlasti on plaanis leht taastada. Kuni kevadeni ei toimu siiski midagi, sest on vaja valmis saada üks Tallinna-teemaline raamat. Mis kuju leht siis võtab, on kah raske öelda. Tasapisi on hakanud usk kaduma, et Andrei mingi töötava mehhanismi valmis saab. Eks vaatame ringi, mis variante veel leiab. Väga hea variant oleks STTS (http://transphoto.ru), muidugi mitte kõigi oma moodulitega, piisaks piltide ja andmete üleslaadimisest ja nende põhjal galeriide tekitamisest. Aga ma ei kujuta ette, kui võimalik sealt mingit osa oleks eraldada ja siin tööle panna.


RE: Tallinn.mashke.org - sasstak - 26.12.2010 15:52

(25.12.2010 23:19)6631 Kirjutas:  Sorri, et varem ei vastanud. Olin vahepeal külalise staatuses, aga nüüd paistab, et foorum suutis mu salasõna meelde jätta.
Kindlasti on plaanis leht taastada. Kuni kevadeni ei toimu siiski midagi, sest on vaja valmis saada üks Tallinna-teemaline raamat. Mis kuju leht siis võtab, on kah raske öelda. Tasapisi on hakanud usk kaduma, et Andrei mingi töötava mehhanismi valmis saab. Eks vaatame ringi, mis variante veel leiab. Väga hea variant oleks STTS (http://transphoto.ru), muidugi mitte kõigi oma moodulitega, piisaks piltide ja andmete üleslaadimisest ja nende põhjal galeriide tekitamisest. Aga ma ei kujuta ette, kui võimalik sealt mingit osa oleks eraldada ja siin tööle panna.

http://fotobus.msk.ru - ka


RE: Tallinn.mashke.org - Heini - 23.06.2011 09:10

"Lähim aeg" on kujunenud juba kaheks ja pooleks aastaks.


RE: Tallinn.mashke.org - Oxygen - 23.06.2011 11:41

Selmet hädaldada võiks ise vahelduse mõttes midagi tõsiseltvõetavat korda saata.