Ühistranspordihuviliste foorum
YTRA logoga T-särk - Printerisõbralik versioon

+- Ühistranspordihuviliste foorum (http://foorum.ytra.eu)
+-- Foorum: VARIA (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Foorum: Muu ühistranspordiga seonduv (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- Teema: YTRA logoga T-särk (/showthread.php?tid=177)

1 2 3 4 5 6 7

YTRA logoga T-särk - PETSS - 06.03.2009 23:27

Loodan wäga ,et varsti ka suwi saabub.Ja siit ka mõte.Meid siin hingekirjas 99 isikut.Võiks ju kamba peale lasta teha enestele T-särgid mingisuguse ühistranspordi kujundusega.Ainult millisega?Teadaolewalt pole meil mingit logogi.Sellise võiks ju välja mõelda.Wabandan wäga kui eksisin.Aga särgi mõtet võiks rasketele aegadele waatamatta edesi arendada.
Näiteks võiks olla särgil kõikide EW suuremate ühistranspordi firmade logod.:TAK,TTTK,MRP,GO-BUS jne.Käistel ytra.ee ja kasutajanimi.

RE: Bussihuviliste tegevusest - Ott - 07.03.2009 00:00

Mõte hea, aga jõulude aeg sai isale T-särki tehtud ja üsna kirvest hinda võeti, iga silt 150 krooni ...

RE: Bussihuviliste tegevusest - PETSS - 07.03.2009 00:08

Aga kui neid särke rohkem tellida saaks kindlaste ka odawamalt.Wärv võiks olla heledast tumedani.Sõltub maitsest.Ise eelistaks tumedamat tooni,lihtaslt tollepärast ,et juba lapsepõlwest saati kalduvus wäga kiiresti määrduda ilma ,et miskit erilist tehtud oleks.

RE: Bussihuviliste tegevusest - Potsataja103 - 07.03.2009 00:14

(07.03.2009 00:08)PETSS Kirjutas:  ...,et juba lapsepõlwest saati kalduvus wäga kiiresti määrduda ilma ,et miskit erilist tehtud oleks.
Ei olnud ainult sinul selline mure, peale selle tundub (vähemalt oma järeltulijat vaadates) tegemist olema pärilikkusega.

RE: Bussihuviliste tegevusest - Liisu323 - 07.03.2009 12:45

Täiega lahe kui see pluusi värk tõõtama hakkaks. Wink

Pluus võiks olla mingi valge,roosa või sinist värvi ja ee.. seal peal võiks olla mingi pilt kah.

RE: Bussihuviliste tegevusest - Oxygen - 07.03.2009 14:40

(06.03.2009 23:27)PETSS Kirjutas:  Näiteks võiks olla särgil kõikide EW suuremate ühistranspordi firmade logod.:TAK,TTTK,MRP,GO-BUS jne.Käistel ytra.ee ja kasutajanimi.
Ekspress Auto L Big Grin

RE: Bussihuviliste tegevusest - Liisu323 - 07.03.2009 15:33

See Oleks täiega äge.

Aga seal minu nimi asemel oleks teie nimi.

RE: Bussihuviliste tegevusest - Helin - 07.03.2009 20:27

Selline särk pole üldse mehelik ju. Särk peab ikka kõlbama nii meestele kui naistele selga. Et mingit süda sinna küll nüüd panna ei saaks. Ja pigem peaks see rohkem meestele kõlbama, sest siin foorumis on ju naisvähemus. Wink

RE: Bussihuviliste tegevusest - Liisu323 - 07.03.2009 21:17

Ma tean ;D Aga ma küll oleksin selliseganõus ringi käima Big Grin

aga miks sa ideid ei anna? Ma oleksin ringi muutnud selle.

RE: Bussihuviliste tegevusest - Helin - 08.03.2009 11:36

Ma usun et siin on inimesi kes selle kujundusega tegelevad. Automoto pusa oli minu meelest küll väga lahe. Ma ise pole kandnud aga ta tundub nii pehme ja mõnus olevat seljas. Ma usun et siin tuleb sama hea T-särk.
Mina kujutan seda lihtsalt nii ette et selja peal on siis YTRA kirjutatud suurelt või noh see logo kui on olemas.
Ja ees rinnal siis kasutaja nimi. Rohkem sinna T- särgile nagu minu meelest vaja ei lähekski.

RE: Bussihuviliste tegevusest - Liisu323 - 08.03.2009 11:50

(08.03.2009 11:36)Muska Kirjutas:  Ma usun et siin on inimesi kes selle kujundusega tegelevad. Automoto pusa oli minu meelest küll väga lahe. Ma ise pole kandnud aga ta tundub nii pehme ja mõnus olevat seljas. Ma usun et siin tuleb sama hea T-särk.
Mina kujutan seda lihtsalt nii ette et selja peal on siis YTRA kirjutatud suurelt või noh see logo kui on olemas.
Ja ees rinnal siis kasutaja nimi. Rohkem sinna T- särgile nagu minu meelest vaja ei lähekski.

Okk ma siis üritan proovida teha selliselt Big Grin

Mul on olemas kodus niisugused tekstiili vildikad millega saab igast nalja pluusile kirjutada seega teen endale ühe niisuguse Tongue

RE: Bussihuviliste tegevusest - Helin - 08.03.2009 12:02

http://www.serico.ee/hinnakirjad/hinnakiri_s2rgid.pdf Leidsin ühe sellise koha. Asub Tartus. (Sinna peaks vist kohale minema informatsiooni oli väga vähe)
http://www.kuma.ee/index.php?lang=est&main_id=472

Aga ma lugesin, et T-särke on kahte moodi :

1. Standard variandi puhul kuumutatakse foto koos paberiga T-särgile. Selle variandi plussid on odavam hind ja särkide laiem värvivalik. Miinuseks on aga tehnoloogiast tulenev asjaolu, et pilt võib hakata särgi peal murenema, eriti hoolas tuleb olla pesuga. Alati pöörata särk pahempidi ja jälgida, et veetemperatuur ei oleks üle 40 kraadi.

2. Lux variandi puhul trükitakse värv särgi sisse. Selle variandi plussideks on väga nägusad ja kaua kestvad pildid ja särgid. Pesemine ei kahjusta pilti, see laseb õhku läbi ja särki on mugav kanda.
Miinuseks on kallim hind ja tehnoloogiast tulenev asjaolu, et saame trükki teha vaid heledates toonides särkidele.

RE: Bussihuviliste tegevusest - Liisu323 - 08.03.2009 12:08

(08.03.2009 12:02)Muska Kirjutas:  http://www.serico.ee/hinnakirjad/hinnakiri_s2rgid.pdf Leidsin ühe sellise koha. Asub Tartus. (Sinna peaks vist kohale minema informatsiooni oli väga vähe)
http://www.kuma.ee/index.php?lang=est&main_id=472

Aga ma lugesin, et T-särke on kahte moodi :

1. Standard variandi puhul kuumutatakse foto koos paberiga T-särgile. Selle variandi plussid on odavam hind ja särkide laiem värvivalik. Miinuseks on aga tehnoloogiast tulenev asjaolu, et pilt võib hakata särgi peal murenema, eriti hoolas tuleb olla pesuga. Alati pöörata särk pahempidi ja jälgida, et veetemperatuur ei oleks üle 40 kraadi.

2. Lux variandi puhul trükitakse värv särgi sisse. Selle variandi plussideks on väga nägusad ja kaua kestvad pildid ja särgid. Pesemine ei kahjusta pilti, see laseb õhku läbi ja särki on mugav kanda.
Miinuseks on kallim hind ja tehnoloogiast tulenev asjaolu, et saame trükki teha vaid heledates toonides särkidele.
T-särgi poes ma lasin ükskord endale ühe pildiga t-särgi teha ja pilt hakkas juba esimese pesu juures maha kuluma Sad Täiega nõme oli. Ja 160 eek maksin.

RE: Bussihuviliste tegevusest - PETSS - 08.03.2009 19:51

(08.03.2009 11:36)Muska Kirjutas:  Ma usun et siin on inimesi kes selle kujundusega tegelevad. Automoto pusa oli minu meelest küll väga lahe. Ma ise pole kandnud aga ta tundub nii pehme ja mõnus olevat seljas. Ma usun et siin tuleb sama hea T-särk.
Tegelikult see päris hea idee.Ja asi tuleks suht odaw ka.Ainult kas oleks huwilisi?

RE: Bussihuviliste tegevusest - Liisu323 - 08.03.2009 20:41

Mina küll tahaks endale ühte pluusi saada Tongue

RE: Bussihuviliste tegevusest - Helin - 08.03.2009 20:53

Ja kui olekski huvilisi, siis ma arvan, et parem oleks need logod ja asjad ikkagi tikkida, sellepärast, et need kestavad kauem kui pildid.
Automoto pusal oli ka tikitud. Aga noh, see on teie otsus.

RE: Bussihuviliste tegevusest - Ott - 08.03.2009 21:45

Mina olen kah vast nõus särki saama, kui üle 200 krooni mult ei küsita, paraku praegu ideid ei tule, aga eelnevaga olen nõus.

RE: Bussihuviliste tegevusest - Edelareisija - 08.03.2009 22:12

No paneks ehk ennast ka siis järjekorda.

RE: Bussihuviliste tegevusest - Oxygen - 08.03.2009 22:39

Mina ei ütle enne mitte ühtegi sõna kui asjast mingisugust kavandit näha ei ole.

RE: Bussihuviliste tegevusest - raulito - 08.03.2009 22:40

Särgi vastu poleks midagi küll jh