Ühistranspordihuviliste foorum

Täisversioon: Kitsarööpmelised raudteed
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Ei istu ega ole keegi kuskil ainuisikuliselt. Antud ürituse info oli ka raudteefoorumis üleval varemalt. Kahjuks ise olin pea 2 nädalat eemal ja ei tegelenud arvutiga - seega vabandused siin info vaeglevimise eest.
Lavassaare üritus hakkab tegelikult kell 12, aururongi söidud plaanitud 12, 13, 15, 16, 17. Kui rahvast palju, tulevad lisareisid.
Järgmised auruveduri sõidud Lavassaares : 11. juuli ja 8. august (nõukogudelikes toonides, tähistamaks kunagist raudteelaste päeva).
Sattusin kitsale teele ja tekkis masendus
[Pilt: 89ff2129613et.jpg]<-Tootsi-Lavassare->[Pilt: fa9d27c77898t.jpg]
Ja kunagi liikus vähemalt 4x päevas rong vagunitega.
Minu unistus oleks ikka too ,et tollel kitsal raudteel ja just turbaraudtee liinidel(ükskõik ,mis moel)kas wõi priwaat sõit teha saaks.Miskipärast mulle need teed läbi rohu meeldiwad,läbida kas wõi kõige aeglasemal käigul.
(16.07.2009 23:19)PETSS Kirjutas: [ -> ]Minu unistus oleks ikka too ,et tollel kitsal raudteel ja just turbaraudtee liinidel(ükskõik ,mis moel)kas wõi priwaat sõit teha saaks.Miskipärast mulle need teed läbi rohu meeldiwad,läbida kas wõi kõige aeglasemal käigul.
Kuuldus on et seda tahetakse ülesse kiskuda
Miskipärast on siin foorumis see üritus jäänud tähelepanuta. Lisan siia siis lingi ürituse kohta http://www.museumrailway.ee/projekt.htm
Eelmise aasta samalaadne üritus suurepärane.Meeldis.Ehk õnnestub ka nüüd osaleda.
Kui suurel inimiste arvul nii kindel soov on, siis tellime bussi. Smile
22 hinge oleks waja siis.Mina küll osaleks.
mina lähen 15 hommikul omal jõul!
Nimekirja wõiks tulijatest teha

PETSS
Ox
Palju muidu plekkima läheks?
Mida rohkem meid toda wähhem peab maksma.Loodan,et coldrexX teeb lähipäewiks mingi kalkulatsiooni .
Mul siin vahepeal tekkis üks mõte, et kas äkki Ikaruse asemel saaks DABi (2720) võtta ja sellega sõita. Öövalvesse saaks mõne muu bussi panna. Ei tohiks probleemi tekkida, või kuidas. Aga see vaid minu idee, eks enamus otsustab ise. Nagu öeldakse - rahvas nõuab, rahvas saab.
(05.05.2010 22:08)Taylor Kirjutas: [ -> ]Mul siin vahepeal tekkis üks mõte, et kas äkki Ikaruse asemel saaks DABi (2720) võtta ja sellega sõita. Öövalvesse saaks mõne muu bussi panna. Ei tohiks probleemi tekkida, või kuidas. Aga see vaid minu idee, eks enamus otsustab ise. Nagu öeldakse - rahvas nõuab, rahvas saab.

Liiga palju nõuad saad lõpuks tead kuhu...
(05.05.2010 22:19)kukkurkurat Kirjutas: [ -> ]
(05.05.2010 22:08)Taylor Kirjutas: [ -> ]Mul siin vahepeal tekkis üks mõte, et kas äkki Ikaruse asemel saaks DABi (2720) võtta ja sellega sõita. Öövalvesse saaks mõne muu bussi panna. Ei tohiks probleemi tekkida, või kuidas. Aga see vaid minu idee, eks enamus otsustab ise. Nagu öeldakse - rahvas nõuab, rahvas saab.

Liiga palju nõuad saad lõpuks tead kuhu...
Eiei, mina ei nõua midagi, ma lihtsalt sooviks enda idee toetamist või ümber lükkamist Tongue
OT, aga 2720s tahaks küll reisija rollis olla, sest DABid on ühed mu lemmikud Tongue
usun,et saate bussitäie rahvast kokku küll. mõnda ikka huvitab ja mõni tahab juba teist korda tullla üritusele. kõik ei aruta piiksuva häälega koduseinte vahel vaid trollidest mis ei sõida seal kus nendele huvitav oleks...
Lavassaarde vahemaa on päris pikk ja ühistrantsport pole kiita kah eriti,siis Coldre väljapakutud ideel on igaljuhul jumet.
1036'ga:
175 kroonu näopealt
20 inimest miinimum arv

ColdrexX
petss
ox


Juhul kui nimekiri saab täis, siis arutleme edasi.
2720'ga las tegeleb kukkur-tegelinski, küsige pakkumist tema käest.
Lehti: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Tagasiside URL