Ühistranspordihuviliste foorum

Täisversioon: Bussiootepaviljonid
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2 3 4 5
Ma mõtlesin, et see on teema kus ka pikemalt millesti rääkida.
Alustan sellega, et Virbi peatusest on putka minema viidud. Küllap tuleb uus klaaspaviljon, mis muidugi ei ole vanale putkale tuule- ja vihmavarjuna mitte mingisugune vastane.

Ihunuhtleja

Väga palju kaebusi on laekunud bussiootepaviljoni metall pinkide kohta, ilmselt laekub ka veel. Tuleb muudatus, kohe nüüd valimiste ajal, kus kaetakse metallpingid tugevast puidust materjaliga.

Plaanis on ümber tõsta ka paar bussiootepaviljoni, muuta bussipeatuste asukohti, täpsemalt postitan, kui kindel otsus juba vastu võetud, kuhu ja millal.
Kiive linnasuunalisse peatusse võiks ka korralikku ootepaviljoni panna selle (allakäinud) putka asemel.
Need uued on suht jurad võrreldes vanadega, vahest ei mahu kolm inimestki selle pingi peale, vanadesse paviljonidesse mahtus isegi kuni kuus inimest istuma + need paviljonid on veel nii väiksed.
No nende pinkide peale ma ei ole julgend sanitaarsetel põhjustel juba aastaid istuda. Aga nende uute paviljonide klaaspind või üldse tuult takistav pind on nii naeruväärselt väike, et kasu ei ole neist mitte mingisugust. Ainult reklaampind ja ühistranspordikaart. Pluss veel vandaalidel on mida lõhkuda. Kõige paremad olidki need vanad kioskite küljes olnud plekkkarkassid ja loomulikult vanad puust, paekivist vms ehitet putkad kuhu tõesti sai ilmastiku eesti varju minna kui selleks vajadus peaks tekkima. Need paviljonid mis olid enne neid praeguseid uusi. Need olid veel kuidagimoodi. Aga need praegused disainiimed ei kõlba küll kuskile.
Virbi putka demonteeriti umbes 2-3 tunniga. 4 vanameest, relakas ja Palfinger. Ei kujuta, mis jõletis sinna nüüd püsti pannakse, enne seda putkat oli 2 ajalehekioskit seal, neisse sisse ei saanud...
Viimati kui ma sealt mööda sõitsin ja putka veel alles oli, siis oli ühest aknast sissepääs loodud.

Martti

Ei tea mis põhjusel vanad ootepaviljonid üldse "disainiimedega" asendatakse, mingi põhimõte teatud kogus raha ära kulutada, kuigi vanad (need tegelikult polnudki eriti vanad) olid veel korralikud?
Umbes sama lugu nagu busside mahakandmine vanuse, mitte tehnilise seisus järgi. Raha on riigil ja linnal tegelikult sitaks, lihtsalt kulutada ei osata, või siis "osatakse" aga bürokraatia peale.

Ihunuhtleja

(21.11.2008 08:55)Ihunuhtleja Kirjutas: [ -> ]Väga palju kaebusi on laekunud bussiootepaviljoni metall pinkide kohta, ilmselt laekub ka veel. Tuleb muudatus, kohe nüüd valimiste ajal, kus kaetakse metallpingid tugevast puidust materjaliga.

Epl. külastas meid, tõstatas samalaadse teema üles, tegime intervjuu, infot saate siit http://www.epl.ee/artikkel/450281
Hobujaama peatusel ei ole bussiootepaviljooni ja see on kurb.Sleepy
Millist Hobujaama peatust sa silmas pead kah ?
Ma olen kindel, et ta mõtles 35, 60, 63 peatust loomulikult.
Nooo, ilmselt küll, aga kuna 63. liini bussid on ülekoormatud ja 60. liinil on praegu ainult 2 bussi, xxxx ja xyyy , siis peaks ehk tõesti sinna katuse peale muretsema, et Max ikka 18:11 väljuva 3511 peale jõuaks, mis ei sõida iga laupäev !!!!!
(30.11.2008 11:09)Ott Kirjutas: [ -> ]Nooo, ilmselt küll, aga kuna 63. liini bussid on ülekoormatud ja 60. liinil on praegu ainult 2 bussi, xxxx ja xyyy , siis peaks ehk tõesti sinna katuse peale muretsema, et Max ikka 18:11 väljuva 3511 peale jõuaks, mis ei sõida iga laupäev !!!!!

Väga naljakas. Te tahate tsirkus töötada? Te olite kloun või?Angry
Kas neid plekkpinke käiakse kuskil valukojas selle mingi kattega katmas või tassitakse neid Emexisse? Igatahes poole pingid on kadunud.
(23.01.2009 20:28)Oxygen Kirjutas: [ -> ]Kas neid plekkpinke käiakse kuskil valukojas selle mingi kattega katmas või tassitakse neid Emexisse? Igatahes poole pingid on kadunud.

Käiakse katmas. Oli kunagi uudis sellest teleris.
Täna nägin nii mõneski bussiootepaviljonis uut Tallinna ühistranspordi kaarti. Võrreldes vana kaardiga on uus (minu arvates) kordades kontrastsem ning see teeb nt. Mustamäe osa jälgimise päris keeruliseks. Uuele kaardile on mahtunud Viimsi ja Laagri põhikaardile, aga 27. liini Oja tee ots ja Kakumäe ei mahu enam põhikaardile. Imelik, miks veebruaris uus kaart välja pandi, ma saaks aru, kui seda tehtaks suvel ja sügisel...
No aga vaata kui ilus ja värviline on. Äkki nüüd peab kauem ja ei pleegi kohe ära.

JalgLammasPea

(04.02.2009 17:50)Kaspar Kirjutas: [ -> ]Täna nägin nii mõneski bussiootepaviljonis uut Tallinna ühistranspordi kaarti. Võrreldes vana kaardiga on uus (minu arvates) kordades kontrastsem ning see teeb nt. Mustamäe osa jälgimise päris keeruliseks. Uuele kaardile on mahtunud Viimsi ja Laagri põhikaardile, aga 27. liini Oja tee ots ja Kakumäe ei mahu enam põhikaardile. Imelik, miks veebruaris uus kaart välja pandi, ma saaks aru, kui seda tehtaks suvel ja sügisel...

Kas selle uue peal on ära märgitud peatuse asukoht kus kaart üleval on?
Lehti: 1 2 3 4 5
Tagasiside URL