Ühistranspordihuviliste foorum

Täisversioon: Üldine trollide arutelu, osa 2
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
(26.07.2013 12:52)lauri3885 Kirjutas: [ -> ]Trollid 276 ja 298 oma sõidud lõpetanud vähemalt praeguse seisuga.

Mitte lõpetanud, vaid ongi m/k täielikult.
276 eelmise nädala jooksul kantud maha.
(13.08.2013 20:31)kukkurkurat Kirjutas: [ -> ]
(13.08.2013 17:35)cargirl Kirjutas: [ -> ]Yks otsustas tänaseks tööpäeva lõpetada. Suht kehva koht selleks
Ikka parem koht kui eila õhtasel tipptunnil keset Vabaduse väljakut (417).

Pidurid jäid peale selle sõidukil peale.
Juhtub vahest ka nii Sad
Mis selle trolliga küll juhtus.
http://www.tallinncity.ee/2088546/sole-t...i#comments

Võimalik vaid Eestimaal. 342 saab vist pikema puhkuse linnatänavatelt.
Klassika ju. Kui oli tõesti nii nagu kirjeldatud, siis oli täpselt see moment, et bussijuht mõtles, et jõuan läbi ja trollijuht mõtles sittagi sa jõuad. Bussijuht tahtis viimasel hetkel läbi lipsama nagu teevad paljud ja trollijuht oli nagu silmaklappidega hobune ja põrutas ummisjalu ristmikule. Mõlemad olid kokkupõrkes süüdi. Trollijuht §56 (1) ja §58 (2) ja bussijuht §7.
Ja üks õnnetu pidi kahe hullu pärast sõidu katki jätma. Hea et ei hakanud vasakpööret sooritama lootuses et küll otse tulev buss läbi laseb
http://www.tallinncity.ee/2091026/pildid...-jalakaija ei suju nendel trollikestel ikka Tongue Ühe nädalaga juba 3 pauku.
Ja mitte üheski õnnetuses polnud süüdi trollijuht, justkui mingi täielik ebaõnn nendega viimasel ajal..
Siin hõigatud 3 on kohtuseadus, ei kehti hetkel, sest et Reede hommikul oli veel üks õnnetus Looga peatuse juures.
Eile juhtus trollidega veel vähemalt 2 äpardust, kui hommikul Pirni peatuse juures sadas alla trolli vooluvõtja pea või tükk kontaktliini (või mõlemad korraga) ja riivas trolli järel liikunud Atko liinide bussi nr. 126 esiklaasi, tulemuseks viimase erakorraline klaasivahetus.
Veel võis eile keskpäeva paiku näha, kuidas trollid 1, 3 ja 6 sõitsid ümber Kaubamaja, nagu "vanadel headel aegadel", sest üks 418 oli otsustanud Rävala 8 ees parempöördel ära kooleda .
Trollidel pole pikka aega midagi reklaamitud minu teada.
(09.10.2013 12:11)Trolleygirl Kirjutas: [ -> ]Trollidel pole pikka aega midagi reklaamitud minu teada.

Oot, midagi on nagu tuttav... Ostrava.

[Pilt: tbox_image1179.JPG]
(04.10.2013 12:04)XTA Kirjutas: [ -> ]Eile juhtus trollidega veel vähemalt 2 äpardust, kui hommikul Pirni peatuse juures sadas alla trolli vooluvõtja pea või tükk kontaktliini (või mõlemad korraga) ja riivas trolli järel liikunud Atko liinide bussi nr. 126 esiklaasi, tulemuseks viimase erakorraline klaasivahetus.
Veel võis eile keskpäeva paiku näha, kuidas trollid 1, 3 ja 6 sõitsid ümber Kaubamaja, nagu "vanadel headel aegadel", sest üks 418 oli otsustanud Rävala 8 ees parempöördel ära kooleda .

Kirjutan hilja, kuid tegelt juhtus see esimesena mainitud õnnetus hoopis Renault keskuse juures, Mustjõe tänava juures, kus 401 korras " Kaikad ", ning lõhkus õhuliini kande traadi ära, mis see järel kolinal lendas sellele bussile esiklaasi..
Troll 256 ilmselt maha kantud,pole juba tükk aega sõitnud ja lõppenud on ka poliis.Juhid viimasel ajal 263 peal sõidavad.
Killuke ajalugu nr 2 liinist: http://www.youtube.com/watch?v=16iL3F9GSY8 Trolliks 323
(16.10.2013 17:24)lauri3885 Kirjutas: [ -> ]Troll 256 ilmselt maha kantud,pole juba tükk aega sõitnud ja lõppenud on ka poliis.Juhid viimasel ajal 263 peal sõidavad.

Graafikus on ikka 256 kirjas.
(29.10.2013 03:52)kenn12 Kirjutas: [ -> ]
(16.10.2013 17:24)lauri3885 Kirjutas: [ -> ]Troll 256 ilmselt maha kantud,pole juba tükk aega sõitnud ja lõppenud on ka poliis.Juhid viimasel ajal 263 peal sõidavad.

Graafikus on ikka 256 kirjas.
Tegelikkuses aga seisab ja juhid ikka 263 peal.
Trollijuhtide liikluskasvatus saavutab ikka üha vägevamaid mõõtmeid. Taksopargi ristmik, 338 , 4. liin. Mina seisan rahulikult esimeses reas punase tule taga, ootamas pööret Tulikasse. Minu ees oli veel autosid ja mina olin natuke tagapool selles ohutussaarest mis eraldab Tulikasse ja Endlasse suunduvaid ridu. Ja äkki nagu välk selgest taevast tuleb paremalt poolt troll ja keerab julmalt mulle peale lihtsalt. Temal oli ju vaja ka sinna pöörata, aga kuna graafik on tähtsam kui liiklusseadus ja paistab, et ka liiklusohutus, siis oli vaja teha hoo pealt manööver üle mitte ainult pideva joone vaid juba selle teekattemärgise mida seaduses nimetatakse juba eraldussaareks. Viimane aeg on hakata endale seda armatuurlauakaamerat vaatama, sest on ainult aja küsimus millal mõni neist idiootidest mulle kuskil sisse sõidab ja siis on vaja hakata nende liiklusjärelvalve "spetsialistidega" hakata vaidlema ja mina seda teha ei viitsi. See tänanegi manööver oleks olnud väärt jäädvustamist järeltulevatele põlvedele.
(07.11.2013 19:39)Oxygen Kirjutas: [ -> ]Trollijuhtide liikluskasvatus saavutab ikka üha vägevamaid mõõtmeid. Taksopargi ristmik, 338 , 4. liin. Mina seisan rahulikult esimeses reas punase tule taga, ootamas pööret Tulikasse. Minu ees oli veel autosid ja mina olin natuke tagapool selles ohutussaarest mis eraldab Tulikasse ja Endlasse suunduvaid ridu. Ja äkki nagu välk selgest taevast tuleb paremalt poolt troll ja keerab julmalt mulle peale lihtsalt. Temal oli ju vaja ka sinna pöörata, aga kuna graafik on tähtsam kui liiklusseadus ja paistab, et ka liiklusohutus, siis oli vaja teha hoo pealt manööver üle mitte ainult pideva joone vaid juba selle teekattemärgise mida seaduses nimetatakse juba eraldussaareks. Viimane aeg on hakata endale seda armatuurlauakaamerat vaatama, sest on ainult aja küsimus millal mõni neist idiootidest mulle kuskil sisse sõidab ja siis on vaja hakata nende liiklusjärelvalve "spetsialistidega" hakata vaidlema ja mina seda teha ei viitsi. See tänanegi manööver oleks olnud väärt jäädvustamist järeltulevatele põlvedele.
Üks võimalus et trollijuhil kargas hing täis kuna tal ei lastud eelnevalt ümber reastuda.
Tagasiside URL