Ühistranspordihuviliste foorum

Täisversioon: Üldine trollide arutelu, osa 2
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Hetkel on üks 9. liini troll suutnud end keset Taksopargi ristmikku parkida, inimesed üritasid seda küll lükata,aga tulutult Big Grin
[Pilt: s.jpg]
[Pilt: s2.jpg]
Väga loll koht tehniliseks streikimiseks.Tongue
Täna Estonias 329 filmivõtete peategelane.
Trollid 255,285 ja 403 on käigust maha võetud ja mahakandmisele minemas praeguse seisuga.
http://www.facebook.com/events/184141221739560/ minuni jõudis selline reklaam.Kõigil soovijatel on homme ehk 09.02.2013 harukordne võimalus sõita trolliga ammu käigust maha võetud 8. liinil.Ma kujutan ette et sõit on siis trollipargist õika poole,kuna linnas enam ümber vabaduse väljaku tiiru teha ei saa.Kogunemine veidi enne kella 18 trollipargi juures.
Tahate seda sõitu teha Õismäe poole ? Palun väga: bussiliin nr.22 Edgar,tore mees,teeb selle sõidu Teile tasuta ! Kaasa võite võtta väikesed lapsed ning kui juhtubki,et mõni neist nutma hakkab siis ei tule kusagilt kurja,lapsi mitte sallivat säästuka endist kassatädi kes keeldub Teid teenindamast ja samas bussis sõitu jätkamast.

Selle superägeda ürituse veel superägedama kirjapildi tahaks ka siia üles panna. Vot siin tekstis on juba seda Q-d parasjagu sees... :

Sõidame eritellimus trolliga liinil nr 8 mida kahjuks enam ei ole olemas, sõit algab trollipargist (Paldiski mnt 48A) kus sõidame õismäele ja siis tagasi trolliparki.Kokkusaamine toimub samuti trollipargis.Samas on toimuvad ka filmivõtted kuna osalen ühes filmis mis räägib minu ja mu poisssõbra huvist trollide vastu, seega mida rohkem meid on seda parem ja seda odavam tuleb pilet.Kas oleks osalejaid? Võimaluse korral on ka võimalik trollipargi külastus kus saaks pisikese tuuri teha tervele pargile.Pileti hinnaks tuleks ennustavalt arvestada 3-5 eur.Osalejad peavad olema endast märku andnud pannes end "osalen" või teada andud seda privaatsõnumite näol.Väikeste lastega ja rasedad sõitu teha ei saa.
Kes see hull seda filmi rahastama nõustus?
No vaata kui filmivõteteks kasutatava võttepaiga ,s.o. antud hetkel troll endisel liinil nr8,kasutamine tuleb omast taskust ja ilma lasteta inimeste taskust kinni plekkida siis võib selle filmi adekvaatsuses natuke juba kahtlema hakata. Tene asi on see,et kes seda filmi teeb üldse ? nad ise kordamööda hoiavad kaamerat ?
Kõigile fanaatikutele olgu kajastatud viimased muudatused:

Sõidame eritellimus trolliga liinil nr 6, sõit algab Väike-Õismäe lõpppeatusest.Kokkusaamine toimub samuti Väike-Õismäel.Troll millega sõidame on lõõtsaga, samas toimuvad ka filmivõtted kuna osalen ühes filmis mis räägib minu ja mu poisssõbra huvist trollide vastu, seega mida rohkem meid on seda parem ja seda odavam tuleb pilet.Võimaluse korral on ka võimalik trollipargi külastus kus saaks pisikese tuuri teha tervele pargile.Pileti hinnaks tuleks ennustavalt arvestada 3-5 eur.Trolli nr on 447.Rahulolu huvides väikseste lastega sõitu teha kahjuks pole võimalik.

Nii et kahjuks midagi harukordset jääb ära, mis sest, et 2010. aastal sai sellist üritust juba korraldatud.
EDIT: Start Õismäelt homme kell 9:15
/---/

Aga täna tariti üht 15TRi Betooni uulitsal, võiks arvata, et 403.
(09.05.2013 16:12)Regardman Kirjutas: [ -> ]Aga täna tariti üht 15TRi Betooni uulitsal, võiks arvata, et 403.
Kuusakoskis silma ei hakanud.
Kokkuvõttes läks üritus kenasti korda. Kogunesime Õismäe lõpus, kohal olid kaks filmimeest, kel ilmselt mingi dokumentaalfilm teoksil. Täpselt ma aru ei saanud, keda või mida me ootame, aga mõne aja pärast sõitsime filmimeeste autoga trolliparki. Jalutasime pesulasse, kust veerand tunni möödudes sõitiski välja värskelt pestud 319. Juhiks oli Anatoli Tregubov, tänaseks staažikaim trollijuhipaberitega inimene pargis. Uuena olid tema juhtida trollid 51, 67, 90 ja 132. Sõit läks Õismäe poole. Enne Mustjõe peatust läks troll rikki ja jäi tehnilist abi ootama, mina sõitsin liinitrolliga edasi. Küllap tegi 319 oma lubatud sõidu mööda endist 8. liini Õismäele ja tagasi depoosse ikka ära. Igatahes oli tore üle pika aja depoos ringi vaadata ja Treguboviga juttu ajada. Heinile ja Liisule aitäh!
Nagu pildi järgi näha võis, siis 319 tegi oma sõidu ära ilusasti Smile
Kas keegi targem oskab öelda, et miks on ainukesena nr.1 trolliliini Pühapäevasel päeval ametlikult peatuses välja toodud sõiduplaanis depoosse suunduvate trollide ajad? Smile
Vabandust kvaliteedi pärast & pilt on tehtud Marja peatuses.
(08.05.2013 21:57)moosic Kirjutas: [ -> ]No vaata kui filmivõteteks kasutatava võttepaiga ,s.o. antud hetkel troll endisel liinil nr8,kasutamine tuleb omast taskust ja ilma lasteta inimeste taskust kinni plekkida siis võib selle filmi adekvaatsuses natuke juba kahtlema hakata. Tene asi on see,et kes seda filmi teeb üldse ? nad ise kordamööda hoiavad kaamerat ?

Sulle vastuseks, et ERR rahastas enamus sõidu & muud kulud Wink.
Täna möödub 48 aastat trollipargi avamisest, loodetavasti näeb trollipark ka oma 50 juubelit siis Smile Palju õnne igaljuhul!
274-l paremal küljel suur kirje "EKS"! Kas see on reklaam või lihtsalt graffifti
(21.07.2013 14:33)sasstak Kirjutas: [ -> ]274-l paremal küljel suur kirje "EKS"! Kas see on reklaam või lihtsalt graffifti
Tundub isetegevus olema graffiti näol. Kellegil hakkas öösel igav.
http://www.upload.ee/image/3458599/274.jpg
Trollid 276 ja 298 oma sõidud lõpetanud vähemalt praeguse seisuga.
Yks otsustas tänaseks tööpäeva lõpetada. Suht kehva koht selleks
(13.08.2013 17:35)cargirl Kirjutas: [ -> ]Yks otsustas tänaseks tööpäeva lõpetada. Suht kehva koht selleks
Ikka parem koht kui eila õhtasel tipptunnil keset Vabaduse väljakut (417).
Tagasiside URL