Ühistranspordihuviliste foorum

Täisversioon: Üldine MRP Arutelu
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43
Ei ole unustanud, aga ma eeldan 2003. aasta bussilt ikka natuke kõrgemat arengut kui 1995. aasta omalt.
Kahtlane tunne et Berkhofi valge-kollastel lõõtsadel ka pole seda vidinat peal. Või ma eksin
MRP 947 nähtud täna kella 15 paiku sõitmas mööda Weizenbergi tänavat - kas juhuslikult või teab keegi, miks?
MRP ühe juhi wäitel firma ja linna wahel mingi nägelemine ja toopärast keeldutaksegi 2 uut bussi liinile laskmast.Palju asjas tõtt, ei tea.
13. liinil võiksid, õigemini peaksid sõitma lõõtsbussid laupäeviti ja ka pühapäeviti, sest praegu on need conectod liiga täis, kõige hullem olukord Järvevana teel. Kas tõesti tuleb TTA'le saata kiri, enne kui nad ise midagi muudavad? Aga ma arvan, et kui ühe inimese arvates on praegune seis halb, siis ei muutu niikui nii midagi.
Ja transpordiametist vastatakse stiilis "täname teid ja kindlasti arvestame teie pretensiooni/palvega vms". Tegelikkuses aga...
No kurat, ikka meie linnaviletsuse stiilis - teatada sõiduplaani muutusest pärast selle jõustumist. Lambakari...
Ei old ammu MRP bussiga sõitnud ja mis ma siis 160 laes näen. Seal sihuke teadaanne et lõpp-peatuses palun bussist väljuda. On neil igas bussis sama info?
Sellisest asjast kuulen esimest korda, aga olen tähele pannud, et kõikides MRP-des on silt, et juhiga ei tohi sõidu ajal rääkida.
(05.02.2009 16:53)Oxygen Kirjutas: [ -> ]Sellisest asjast kuulen esimest korda, aga olen tähele pannud, et kõikides MRP-des on silt, et juhiga ei tohi sõidu ajal rääkida.
Paaris 3VKO Duples olen näinud sama silti ka.
Need on omalooming. MRP omad paistavad aga organiseeritud üritusena.
Kunagi olid säänsed kirjad "Juhiga rääkimine keelatud" kõikides liinibussides.
(05.02.2009 16:39)raulito Kirjutas: [ -> ]Ei old ammu MRP bussiga sõitnud ja mis ma siis 160 laes näen. Seal sihuke teadaanne et lõpp-peatuses palun bussist väljuda. On neil igas bussis sama info?
Väga võimalik, sest ise sõitsin ka üle hulga aja MRP Conectoga (042) ja seal samasugune silt - "Lõpp-peatuses lahkume bussist". Tea, kas mõnes lõpp-peatuses kipuvad kodutud pausi pidava juhi juurde sooja trügima? Või MRP on võtnud vaevaks peale igat ringi buss lapiga üle käia, mida võimalikud järgmisele ringile väljumist ootavad sõitjad segaksid läbi viimast?

PS. Viimast ei ütlenud ma niisama välja - vähemalt eile varahommikul meenutas 042 põrand sõna otseses mõttes liuvälja - tundus, et vahetult enne liinile minekut oligi üritatud seda pesta - -15 kraadi külmaga! Puhurite juurest oli küll natuke juba ära sulanud ja seal oli ka võimalik raskusteta püsti seista.
Busse pestaksegi seest öösiti,pole siis ime et põrmand hommikuks liuwäljaks muutub.Kellel aega toda kuiwatada kui pesujaid 1-3 ,busse aga sadu.Ja bussid seisawad teadupärast enamus õues.
Nojah, kui soojal ajal põranda kuivatamata jätta, pole hullu midagi, nii ei viitsitagi seda enam ka talve saabudes teha.

See selleks. Vähemalt ühes asjas on uusimad Conectod omajagu üle TAK-i Omnilinkidest ja selleks on salongi plastdetailide koostekvaliteet. Isegi Järvevana ülesõidust 70ga üle lennates polnud sees mingit olulist naginat kuulda.
Connecto on kõrge ning korraliku struktuuriga raamiga buss. Omnilink tundub pehme kerega olema, nii nagu ka Hessid.
Täpselt samasugune krigin saadab seda teekonda.
(06.02.2009 00:41)XTA Kirjutas: [ -> ]Nojah, kui soojal ajal põranda kuivatamata jätta, pole hullu midagi, nii ei viitsitagi seda enam ka talve saabudes teha.

See selleks. Vähemalt ühes asjas on uusimad Conectod omajagu üle TAK-i Omnilinkidest ja selleks on salongi plastdetailide koostekvaliteet. Isegi Järvevana ülesõidust 70ga üle lennates polnud sees mingit olulist naginat kuulda.
Waat, 70ga üle Järwevana ülesõidu läbimine liikluseeskirjade rikkumine.Aga ,mis puutub tollese lõpppeatuse teksti see rohkem reisijate eneste pärast.Et nad ei hakkaks seal liikuwate busside wahhel tormama.
Lõunapausi ajal Hobujaamas sealselt tarkade klubilt kuulda nii mõndagi.Ei tea palju asi tõele wastab aga:MRP 2 uuete Conecto lõõtsbuside aknad puruks pekstud.Ehk seepärast ka need bussid pakitud olekus.Peksjaks osutunud nn paberitega hull.Ei tea palju too jutt tõele wastab?
Lehti: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43
Tagasiside URL