Ühistranspordihuviliste foorum

Täisversioon: Sotsiaalsed töökohad Tallinna ühistranspordis
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Trollino

Täna üks reisisaatja istus lihtsalt ees, kuulas muusikat ning ei olnud üldse teadlik sellest mida reisijad teevad kuid midagi head oli ka.Pärast kui linnapeale läksin siis üks reisisaatja vaatas pidevalt mida rahvas teeb ning kui keegi käruga peale tahtis saada siis läks ilusti aitama oli sõbraliku suhtumisega jne.Vot sellised sobivad.
Õhtul sai Õismäel vaadatud kuidas väljuvate busside ja trollide pardal käis "reisisaatjate" poolt maksumaksja raha eest kõva töö lõhkumine. Kes kus täpselt istus ei oma erilist tähtsust, aga igatahes istusid kõik käed ristis oma toolil ja piltlikult öeldes sülitasid lakke. A-poliitilised või B-poliitilised. Igatahes niimoodi lihtsalt lolli mängida on lausa debiilne. Ma ei oska nii roppu väljendit välja mõelda kui selle asja kohta oleks vaja öelda.
Mul täna üks kogemus oma bussi otsiwa reisisaatjaga.Täielik pidur!!! Tuli mulle bussi ja tahtis sõitma hakata.Tegin selgeks ,et ta wales bussis.Ta oli aga kindel ,et tegemist just õige bussiga.Sest talle oli ette nähtud 19 liin.Gr numbrit ta aga waadata ei mõistnud.Selle selgeks tegemine ,et igal bussil oma gr nummer wõttis hulga aega .
Suht-koht veidra mulje jätavad need reisisaatjad, Tallinn võiks mõne moelooja poole pöörduda, sest reisisaatjal võiks olla mingi mundergi (jätaks vähemalt soliidse mulje). Tundub, et rohkem on sattunud ametisse selline seltskond, mis sarnaneb sellega, kes Selveris kärusid oma kohale paigaldavad.
Keegi võiks neile öelda, et nad ei istuks reisijatele mõeldud kohtades.

Trollino

(05.09.2009 16:07)Heini Kirjutas: [ -> ]Keegi võiks neile öelda, et nad ei istuks reisijatele mõeldud kohtades.

Vaevalt sa ise jaksaksid terve päeva õõtsuvas trollis/bussis seista ja kus ta siis istub kui reisijatele mõeldud kohas istuda ei tohi? Ronib juhile sülle?
(05.09.2009 16:09)Liisu Kirjutas: [ -> ]
(05.09.2009 16:07)Heini Kirjutas: [ -> ]Keegi võiks neile öelda, et nad ei istuks reisijatele mõeldud kohtades.

Vaevalt sa ise jaksaksid terve päeva õõtsuvas trollis/bussis seista..
Võtku taburett. Ja seisma peaksid nad ka seal, kuhu tavareisijad ei pääse. Salong peaks 100% reisijatele olema.

Trollino

(05.09.2009 16:11)Heini Kirjutas: [ -> ]
(05.09.2009 16:09)Liisu Kirjutas: [ -> ]
(05.09.2009 16:07)Heini Kirjutas: [ -> ]Keegi võiks neile öelda, et nad ei istuks reisijatele mõeldud kohtades.

Vaevalt sa ise jaksaksid terve päeva õõtsuvas trollis/bussis seista..
Võtku taburett. Ja seisma peaksid nad ka seal, kuhu tavareisijad ei pääse. Salong peaks 100% reisijatele olema.

No osades solaristes on nii et ma võin täiesti esiklaasi juurde minna.Ehk siis sinuarvates peaks reisisaatja juhil süles istuma seni kaua kuni keegi käruga peale tahab saada? pealegi selleajaga kui reisisaatja jõuab sealt kabiinist välja on käruga reisija juba ise peale saanud.
Ei, minu arvates pole reisisaatjaid vähemalt Tallinna ühissõidukites vajagi.

Õnneks need ametikohad ainult aasta lõpuni?
(05.09.2009 16:16)Heini Kirjutas: [ -> ]Ei, minu arvates pole reisisaatjaid vähemalt Tallinna ühissõidukites vajagi.

Õnneks need ametikohad ainult aasta lõpuni?

See et neid koguaeg ei vajata, ei tähenda et neid üldse vaja pole..
Teisipäeval sattusin sõitma bussiga 3659 kus peal oli reisisaatja, kas oli mingi õppus või siis juba ametlikult töötamas, ei oska öelda, kuid buss haises lihtsalt prügi järgi. Hiljem nägin et ühe istmepaari taga on prügikott. No lihtsalt ei saanud sellises bussis viibida, sest terve buss haises nagu oleks prügimägi ja katuseluugid olid ka kinni, pärast see sama reisisaatja lõppude lõpuks tegi katuseluugi lahti, kuna keegi palus tal, kuid see olukorda üldse ei muutnud, buss haises edasi.

Edelareisija

(05.09.2009 16:07)Heini Kirjutas: [ -> ]Keegi võiks neile öelda, et nad ei istuks reisijatele mõeldud kohtades.

Üks istekoht ees või taga ei loe midagi. Lähed sama nõudmisega rongi peale?
Peaasi,et inimesel tööd on. See ametikoht tehtigi,et vähendada tööpuudust,mitte reisisaatja vajadusest.
Edelareisijal selle koha pealt õigus. Mis mõtet hakata norima,et miks ta istub reisijatele mõeldud koha peal. Samahästi võiks nõuda,et vagunisaatja trambiks mööda rongi ja istuda ei tohiks kuna see koht on mõeldud reisijatele. Sama hästi teen ka utoopilise avalduse-ma sõidan trolliga ja kui ma sind trollipeal näen siis ajan su välja,sest troll on mõeldud 100% reisijatele ning trolliarmastaja koht on tänaval fotokas peos mitte trollis. Ja tänaval käi jala taburett käes kui tahad. Nii,et Heini-pole mõtet jama suust välja ajada.
(05.09.2009 18:23)Edelareisija Kirjutas: [ -> ]
(05.09.2009 16:07)Heini Kirjutas: [ -> ]Keegi võiks neile öelda, et nad ei istuks reisijatele mõeldud kohtades.

Üks istekoht ees või taga ei loe midagi. Lähed sama nõudmisega rongi peale?
Peaasi,et inimesel tööd on. See ametikoht tehtigi,et vähendada tööpuudust,mitte reisisaatja vajadusest.
Sellises ühiskonnas oleme juba elanud, kus tööl oldi selleks, et tööl olla. Nõustun mõningate eelkõnelejatega, et Tallinnas leiduks töötutele märksa praktilisemat rakendust, kui palgaliseks bussi-trolli-trammireisijaks olla.
(05.09.2009 16:07)Heini Kirjutas: [ -> ]Keegi võiks neile öelda, et nad ei istuks reisijatele mõeldud kohtades.

Kui sa nii tark oled siis mine ise töötama ja pärast räägi midagi.
Võib olla reisisaatjad peavad istuma katusel üldse?Big Grin
(05.09.2009 23:02)Max Kirjutas: [ -> ]
(05.09.2009 16:07)Heini Kirjutas: [ -> ]Keegi võiks neile öelda, et nad ei istuks reisijatele mõeldud kohtades.
.
Võib olla reisisaatjad peavad istuma katusel üldse?Big Grin
Pigem kodus kui katusel.
(05.09.2009 23:04)Heini Kirjutas: [ -> ]
(05.09.2009 23:02)Max Kirjutas: [ -> ]
(05.09.2009 16:07)Heini Kirjutas: [ -> ]Keegi võiks neile öelda, et nad ei istuks reisijatele mõeldud kohtades.
.
Võib olla reisisaatjad peavad istuma katusel üldse?Big Grin
Pigem kodus kui katusel.

Sulle võib olla jah, seda ööelda ei saa...
Anna andeks, aga mina ei hakka kunagi sallima seda reisisaatja ametit. Ja see on kõik.
Kui sa ei tea mis ööelda, siis paremini ei kirjuta üldse.
Reisisaatja võib seisma ja istuda seal, kus tahab ja võib.
(05.09.2009 23:12)Heini Kirjutas: [ -> ]Anna andeks, aga mina ei hakka kunagi sallima seda reisisaatja ametit. Ja see on kõik.
http://foorum.ytra.eu/showthread.php?tid...5#pid13865 paistab, et noormehel on vahepeal olnud tõsine mälukaotus.
Lehti: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Tagasiside URL