Ühistranspordihuviliste foorum

Täisversioon: Sotsiaalsed töökohad Tallinna ühistranspordis
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Eks see oleneb, millal trammi puhastada. Näiteks on võimalik, et tramm tehti õhtul puhtaks, aga ämblik tegi enda võrgu öö jooksul valmis.
Nö. uus kohustus reisisaatjale - nimelt trollis 310 teatas ta peatusi.
Eks iga reisisaatja on omamoodi, mõni näeb vaeva ja pingutab, et tubli olla, teised aga teevad täpselt nii palju, kui vaja, ja kolmandad käivad lihtsalt soojas bussis istudes(või magades) enda päevi mööda saatmas
http://www.reporter.ee/2010/09/09/seekor...tekitanud/

Kõige huvitavam osa on lõpus.
Reporter:"Miks reisisaatja koht ära kaob?"
Kodanik:"Ma ei tea...raha pole vist!"
Kahjuks bussi numbrit jälle ei märganud vaadata, aga ilmselt juba tüüpiline juhtum reisisaatjaga 54. liini bussis (15:02 Estoniast) - Autobussijaamas tahab peale tulla tüdruk jäätisega, kelle reisisaatja siis ukse pealt kahe käega lihtsalt toore jõuga välja tõukab. Kuigi jäätisega bussi sisenemine on keelatud, võiks siiski ukse peale tulla ja seda öelda, mitte kätega kallale minna. Ma arvan, et ega see tüdruk nüüd reisisaatjast jõuga poleks ka üritanud mööda astuda ja end bussi suruda.

Sama liini puhul on ennegi absurdseid juhtumeid ette tulnud, näiteks nädalapäevad tagasi tuli üks reisisaatja (vanem ja kogukam mees) hommikul bussis minu juurde ja ütles, et ma seisvat tema nurgas. Mida veel.
(20.09.2010 15:59)Kaspar Kirjutas: [ -> ]Kahjuks bussi numbrit jälle ei märganud vaadata, aga ilmselt juba tüüpiline juhtum reisisaatjaga 54. liini bussis (15:02 Estoniast) - Autobussijaamas tahab peale tulla tüdruk jäätisega, kelle reisisaatja siis ukse pealt kahe käega lihtsalt toore jõuga välja tõukab. Kuigi jäätisega bussi sisenemine on keelatud, võiks siiski ukse peale tulla ja seda öelda, mitte kätega kallale minna. Ma arvan, et ega see tüdruk nüüd reisisaatjast jõuga poleks ka üritanud mööda astuda ja end bussi suruda.

Sama liini puhul on ennegi absurdseid juhtumeid ette tulnud, näiteks nädalapäevad tagasi tuli üks reisisaatja (vanem ja kogukam mees) hommikul bussis minu juurde ja ütles, et ma seisvat tema nurgas. Mida veel.
Idiootsuse tipp, mis tõestab järjekordselt edukalt seda, et igasugused pooletoobised on võetud neoonvesti töökohale tööle.

Kindlasti on ka toredaid aktiviste, kes üritavad oma tööd teha, kuid kahjuks need on vähemuses.
(31.08.2010 15:46)Taylor Kirjutas: [ -> ]Nö. uus kohustus reisisaatjale - nimelt trollis 310 teatas ta peatusi.

jaa,ise ka kuuldudBig Grin see reisisaatja kusjuures tahab miskipärast olla just 310-ne peal.
Ega reisisaatjad ise endale busse ei vali.
Weidi wist soowe arwestatakse.
Ühele liinile satuvad üldiselt ühed ja samad näod siiski.
(21.09.2010 21:34)PETSS Kirjutas: [ -> ]Weidi wist soowe arwestatakse.
Kui oskad küsida ja ka põhjendada, miks just seda töölõiku endale tahad, siis võimalusel sellega ka arvestatakse, nii igal ametialal ju Rolleyes

Trollino

(20.09.2010 20:07)Siim Kirjutas: [ -> ]
(20.09.2010 15:59)Kaspar Kirjutas: [ -> ]Kahjuks bussi numbrit jälle ei märganud vaadata, aga ilmselt juba tüüpiline juhtum reisisaatjaga 54. liini bussis (15:02 Estoniast) - Autobussijaamas tahab peale tulla tüdruk jäätisega, kelle reisisaatja siis ukse pealt kahe käega lihtsalt toore jõuga välja tõukab. Kuigi jäätisega bussi sisenemine on keelatud, võiks siiski ukse peale tulla ja seda öelda, mitte kätega kallale minna. Ma arvan, et ega see tüdruk nüüd reisisaatjast jõuga poleks ka üritanud mööda astuda ja end bussi suruda.

Sama liini puhul on ennegi absurdseid juhtumeid ette tulnud, näiteks nädalapäevad tagasi tuli üks reisisaatja (vanem ja kogukam mees) hommikul bussis minu juurde ja ütles, et ma seisvat tema nurgas. Mida veel.
Idiootsuse tipp, mis tõestab järjekordselt edukalt seda, et igasugused pooletoobised on võetud neoonvesti töökohale tööle.

Kindlasti on ka toredaid aktiviste, kes üritavad oma tööd teha, kuid kahjuks need on vähemuses.

See reisisaatja oli pigem minu kui reisija koha peal!
(22.09.2010 18:30)Liisu Kirjutas: [ -> ]
(20.09.2010 20:07)Siim Kirjutas: [ -> ]
(20.09.2010 15:59)Kaspar Kirjutas: [ -> ]Kahjuks bussi numbrit jälle ei märganud vaadata, aga ilmselt juba tüüpiline juhtum reisisaatjaga 54. liini bussis (15:02 Estoniast) - Autobussijaamas tahab peale tulla tüdruk jäätisega, kelle reisisaatja siis ukse pealt kahe käega lihtsalt toore jõuga välja tõukab. Kuigi jäätisega bussi sisenemine on keelatud, võiks siiski ukse peale tulla ja seda öelda, mitte kätega kallale minna. Ma arvan, et ega see tüdruk nüüd reisisaatjast jõuga poleks ka üritanud mööda astuda ja end bussi suruda.

Sama liini puhul on ennegi absurdseid juhtumeid ette tulnud, näiteks nädalapäevad tagasi tuli üks reisisaatja (vanem ja kogukam mees) hommikul bussis minu juurde ja ütles, et ma seisvat tema nurgas. Mida veel.
Idiootsuse tipp, mis tõestab järjekordselt edukalt seda, et igasugused pooletoobised on võetud neoonvesti töökohale tööle.

Kindlasti on ka toredaid aktiviste, kes üritavad oma tööd teha, kuid kahjuks need on vähemuses.

See reisisaatja oli pigem minu kui reisija koha peal!
Sul on ka bussides oma kindlad nurgad?

Trollino

(22.09.2010 18:42)Neons Kirjutas: [ -> ]
(22.09.2010 18:30)Liisu Kirjutas: [ -> ]
(20.09.2010 20:07)Siim Kirjutas: [ -> ]
(20.09.2010 15:59)Kaspar Kirjutas: [ -> ]Kahjuks bussi numbrit jälle ei märganud vaadata, aga ilmselt juba tüüpiline juhtum reisisaatjaga 54. liini bussis (15:02 Estoniast) - Autobussijaamas tahab peale tulla tüdruk jäätisega, kelle reisisaatja siis ukse pealt kahe käega lihtsalt toore jõuga välja tõukab. Kuigi jäätisega bussi sisenemine on keelatud, võiks siiski ukse peale tulla ja seda öelda, mitte kätega kallale minna. Ma arvan, et ega see tüdruk nüüd reisisaatjast jõuga poleks ka üritanud mööda astuda ja end bussi suruda.

Sama liini puhul on ennegi absurdseid juhtumeid ette tulnud, näiteks nädalapäevad tagasi tuli üks reisisaatja (vanem ja kogukam mees) hommikul bussis minu juurde ja ütles, et ma seisvat tema nurgas. Mida veel.
Idiootsuse tipp, mis tõestab järjekordselt edukalt seda, et igasugused pooletoobised on võetud neoonvesti töökohale tööle.

Kindlasti on ka toredaid aktiviste, kes üritavad oma tööd teha, kuid kahjuks need on vähemuses.

See reisisaatja oli pigem minu kui reisija koha peal!
Sul on ka bussides oma kindlad nurgad?

Pigem oli tegemist selle mõttega et neid reisaatjaid poleks üldse vaja.Noored emad ja vanemad inimesed saavad ise ka peale kuna enamus veeremist madalapõhjaga juba.
oleneb,mõni ei suuda isegi madalapõhjalise peale astuda.
Too weidi imelik(mitte ainult minujaoks).Miks need satjad madalates bussides?Ma saaks aru ,et neil rohkem tööd oleks wanades bussides.
ja eriti,et ka õismäel vaadatud,õhtul pimedas tiskre bussis reisisaatja ja ka paljudes muudes madalpõhjalistes,vanemates liigend bussides aruharva näeb neid.
http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=396412

Ühest reisisaatjast sai asja.
Reisisaatjast sai asja ja töötukassa sittus oma lipu nii täis, et kohe halb hakkab.
Töötuskassa ametnikud end täis söönud ja ilguwad ja mõnitawad tööotsijaid täiega.
Lehti: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Tagasiside URL