Ühistranspordihuviliste foorum

Täisversioon: Tööle bussijuhiks
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Lisan masnusena Go vormi püksid .
Tean seda et atkol on olemas T-särgid atko kirjadega suvel täits lahe sellise versi puhul. Aga kui sul antakse 2 särki siis üle kahe päeva need vastu ei pea.
(17.06.2009 21:21)Siim Kirjutas: [ -> ]... Aga pükste osas ma jätaks siiski teksapüksid välja...vähemalt mina isiklikult hoiaks midagi soliidsemat või viisakamat alati jalas, vahet pole kas sõidaks linnaliini või kõrge turismibussiga kaugliini, reisijaid teenindaks ikka ühtemoodi viisakalt ja kõrgel tasemel Smile!
Tasemest niipalju, et kui juht käib korra kanalis bussi altpoolt vaatamas (mina täna hommikul käisin), näeb ta välja nagu Brasiilia tolmuahv (aga kes käskis minna ja veel lõõtsa sakutada, oleks võinud ju liinile minemata jätta ning remondilehe kirjutada), siis pole enam teksapükstel ja muudel säärevarjudel olulist vahet. Lips seevastu oleks säilitanud särgi eesmise poole peal mõningase puhta pinna.
(20.06.2009 17:07)Potsataja103 Kirjutas: [ -> ]
(17.06.2009 21:21)Siim Kirjutas: [ -> ]... Aga pükste osas ma jätaks siiski teksapüksid välja...vähemalt mina isiklikult hoiaks midagi soliidsemat või viisakamat alati jalas, vahet pole kas sõidaks linnaliini või kõrge turismibussiga kaugliini, reisijaid teenindaks ikka ühtemoodi viisakalt ja kõrgel tasemel Smile!
Tasemest niipalju, et kui juht käib korra kanalis bussi altpoolt vaatamas (mina täna hommikul käisin), näeb ta välja nagu Brasiilia tolmuahv (aga kes käskis minna ja veel lõõtsa sakutada, oleks võinud ju liinile minemata jätta ning remondilehe kirjutada), siis pole enam teksapükstel ja muudel säärevarjudel olulist vahet. Lips seevastu oleks säilitanud särgi eesmise poole peal mõningase puhta pinna.
Kus siis bussijuhi kittel on, mida kasutada näiteks sellistes olukordades (ka näiteks tankimisel)?! Siis ei teki selliseid probleeme Big Grin
Tankimisel piisab ka kinnastest,iseasi see kui buss teel(just linnadewahhelistel liinidel) saba annab.Ja puhas ning korrektne wõin ma wälja näha ka T särgis ,puhastes teksades ja tossudes.Olen küll wäga enesekeskne aga ma pean tundma töökeskonnas end hästi.Ja teinekord tõesti segawad need triiksärk ja lips.Tegu waid minu arwamusega,mis pole kohustuslik kaasfoorumlastele.
Kindadi võid veel saada aga et sulle kittel antakse,sellest võib unistada.
Isegi värava kanalist võib unistada ..... et alla piiluda.
On firmasi kus antakse 1 särk ja sellega pead töönadala vastupidama ja kui ei kanna siis poole aasta preemia .....................
TAKis niimoodu Kanali peale sad iga kell kui waja.Riietus,antakse teatud ajaks 4 särki,2 pikakäiselist,2 lühikesekäiselist,lisaks kampsun ,lips ja jope.Ja toda wormiriietuse kandmist kaetakse suht karmilt.Ma nüüd seal napilt 10 kuud tööl olnud ja pole senini kahetsenud walikut.Pigem toda ,et oleks wõinud warem rekka pealt ära tulla.Igatahes suured tänud Priidule ja eriti ColreXile!Tänud neile olen see kes ma hetkel olen.Ja ka oma naisi ,lapsi ja kõiki foorumlasi tänan ka toetuse ja sõbraliku toetuse eest!
Liisu, kas sa kuijutasid ennast linnaliini-, kaugliini- või maakonna bussijuhina ?

Peab tunnistama, et mina kujutan ennast linnaliinidel Big Grin .
Kui ma läheksin, siis see oleks GoBus Läänemaa osakond.

Trollino

(02.03.2010 20:16)Made2Drive Kirjutas: [ -> ]Liisu, kas sa kuijutasid ennast linnaliini-, kaugliini- või maakonna bussijuhina ?

Peab tunnistama, et mina kujutan ennast linnaliinidel Big Grin .

Linnaliini bussijuhina mõtlesin. Smile
(05.03.2010 16:21)Liisu Kirjutas: [ -> ]Linnaliini bussijuhina mõtlesin. Smile

Kuidas hommikuti 8-ks kooli jõudmisega lood on olnud... Kui ikka raskusi, siis tasub mõelda, kas öösel 4.30 õnnestub õigel ajal kohal olla. Mõni aeg tagasi oli lehes lugu staažikast trammijuhist, kellel polnud isegi aega ja võimalust peret luua.
Ise soovitaksin mõnes koolis ikka õige (naisele pere kõrvalt jõudumööda olev) amet õppida ning B-kat teha. Ja kui elu tõesti mingi vimka viskab, siis saab alati TAK-is D teha ja bussijuht olla Wink

Trollino

(07.03.2010 10:21)Kodres Kirjutas: [ -> ]
(05.03.2010 16:21)Liisu Kirjutas: [ -> ]Linnaliini bussijuhina mõtlesin. Smile

Kuidas hommikuti 8-ks kooli jõudmisega lood on olnud... Kui ikka raskusi, siis tasub mõelda, kas öösel 4.30 õnnestub õigel ajal kohal olla. Mõni aeg tagasi oli lehes lugu staažikast trammijuhist, kellel polnud isegi aega ja võimalust peret luua.
Ise soovitaksin mõnes koolis ikka õige (naisele pere kõrvalt jõudumööda olev) amet õppida ning B-kat teha. Ja kui elu tõesti mingi vimka viskab, siis saab alati TAK-is D teha ja bussijuht olla Wink

Kooli jõuan tavaliselt hilinemisega (3-5 min).Kui on olemas koht kuhu ma tahan jõuda ja mis mulle meeldib siis olen seal tõesti kasvõi 4.30 kohal.
Sama siin Big Grin .
(05.03.2010 15:51)Dife Kirjutas: [ -> ]Kui ma läheksin, siis see oleks GoBus Läänemaa osakond.

Kas selleks ajaks seda firmat veel eksisteerib?
(07.03.2010 23:49)keskjaam Kirjutas: [ -> ]
(05.03.2010 15:51)Dife Kirjutas: [ -> ]Kui ma läheksin, siis see oleks GoBus Läänemaa osakond.

Kas selleks ajaks seda firmat veel eksisteerib?

GoBus ma arvan eksisteerib, aga usun võib-olla, et Läänemaa osakond kaob.
(08.03.2010 14:31)Dife Kirjutas: [ -> ]
(07.03.2010 23:49)keskjaam Kirjutas: [ -> ]
(05.03.2010 15:51)Dife Kirjutas: [ -> ]Kui ma läheksin, siis see oleks GoBus Läänemaa osakond.

Kas selleks ajaks seda firmat veel eksisteerib?

GoBus ma arvan eksisteerib, aga usun võib-olla, et Läänemaa osakond kaob.

Tendents on sinnapoole, et sel ajal, kui Sina kord bussijuhiload saad, pole Sul peale atko enam kuskil bussirooli keerata.
(08.03.2010 19:19)Hannes Kirjutas: [ -> ]
(08.03.2010 14:31)Dife Kirjutas: [ -> ]
(07.03.2010 23:49)keskjaam Kirjutas: [ -> ]
(05.03.2010 15:51)Dife Kirjutas: [ -> ]Kui ma läheksin, siis see oleks GoBus Läänemaa osakond.

Kas selleks ajaks seda firmat veel eksisteerib?

GoBus ma arvan eksisteerib, aga usun võib-olla, et Läänemaa osakond kaob.

Tendents on sinnapoole, et sel ajal, kui Sina kord bussijuhiload saad, pole Sul peale atko enam kuskil bussirooli keerata.

Ja hakkad lõbusalt maksma oma palgast "ATKO liisingut"
Mis palgast, sellest mis ATKO sulle annab?Undecided
Alati võid tasuvamat tööd otsida.
(08.03.2010 19:19)Hannes Kirjutas: [ -> ]Tendents on sinnapoole, et sel ajal, kui Sina kord bussijuhiload saad, pole Sul peale atko enam kuskil bussirooli keerata.
Hakkas huvitama, et millest selline järeldus? Igal pool räägitakse atkost õudujutte.
(12.03.2010 00:01)XTA Kirjutas: [ -> ]
(08.03.2010 19:19)Hannes Kirjutas: [ -> ]Tendents on sinnapoole, et sel ajal, kui Sina kord bussijuhiload saad, pole Sul peale atko enam kuskil bussirooli keerata.
Hakkas huvitama, et millest selline järeldus? Igal pool räägitakse atkost õudujutte.
Aga foorumis on see juba mitmest teemast läbi käinud, kuidas suhtub konkreetne firma oma töötajatesse.
Lehti: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Tagasiside URL