Ühistranspordihuviliste foorum

Täisversioon: Uusi ühistranspordiliine Tallinnas
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Kui kellelgi on mingeid ideid, mida tahab teistega jagada, siis palun.
Ööliin 54 Estonia - Mereakadeemia

Marsruut: Teatri väljak, Lembitu tn., Juhkentali tn., Odra tn., Tartu mnt., Peterburi tee, Pae tn., Punane tn., Varraku tn., Laagna tee, Ümera tn., K.Kärberi tn., Ussimäe-Kärberi tn., Ussimäe tee, Linnamäe tee.
Peatused: Estonia, htl. Olümpia, Püssirohu, Autobussijaam, Sossimägi, Peterburi tee, Pae, Kiive, Paala, Punane, Paekaare, Pinna, Pikri, Varraku, Taevakivi, Mustakivi, Kiviku, Rauna, Priisle, Ussimäe tee, Priisle kauplus, Kuristiku, Mereakadeemia.

[Pilt: main.php?g2_view=core.DownloadItem&a...alNumber=4]

http://kaspar.yhistransport.eu/main.php?...ewsIndex=1
Sikuta 54 Balti jaamani ja pane käima 7 päeva nädalas.
54 võiks Balti jaamani küll sõita, aga siis peaks ta Teatri väljakul peatuma Teaduste Akadeemia poolsel küljel, ja nagu ma olen aru saanud, siis sinna eriti rohkem ei mahu. See, et ta pühapäeval ei sõida, on vist inimõiguste rikkumine mingitmoodi...
Aga sõitku linnas nagu 3. Jube äge oleks kui pühapäeval rongiga maalt tulijad saaks otse koju sõita mitte ei peaks trammiga möllama.
Ei, nii nagu 3 küll mitte...Esiteks, mul on omad huvid mängus, kuna 54-ga saan ma Lasnamäelt otse Reaalkooli juurde, teiseks ma ei ole ainus, kes seal maha tuleb, neid on ikka oma kümmekond, päeval rohkemgi.
See 54 ööliin paistab päris hea mõte olevat... On mingi ülelinnaline ööliinide skeem ka Sul välja mõeldud?
Ei ole, aga minu arvates sobiksid veel nt. 17A/23A või 36.
23A oleks neist kõige tähtsam...
Aga kas poleks mõtekas ööliinid hoopis erinevalt nn tavaliinidest teha, et üks ööliin kataks terve linna läbides kesklinna, sest siis tekiks võimalus sõita ka näiteks ühest linna otsast teise taksoteenuseid kasutamata.
(18.11.2008 22:35)Kaspar Kirjutas: [ -> ]Ei, nii nagu 3 küll mitte...Esiteks, mul on omad huvid mängus, kuna 54-ga saan ma Lasnamäelt otse Reaalkooli juurde, teiseks ma ei ole ainus, kes seal maha tuleb, neid on ikka oma kümmekond, päeval rohkemgi.
Aga teeme sisse sellise pulli aasa. Sõidab nagu praegu Estonia poole ilma TA juures peatumata, teeb Estonia ees tagasipöörde ja peatub trollipeatuses. Sealt paneb juba edasi Balti jaama poole. Hundid söönud ja lambad terved Cool
Kas mööda Kaarli puiesteed ja Toompuiesteed ei oleks mõtet seda liini pikendada?
54 niigi pikaks ja keeruliseks aetud, talle vast aitab juba. Hoopis 51 liini võiks pikendada ringiga ümber vanalinna - Gonsiori tn-lt edasi Estonia pst, Kaarli pst, Toompuiestee, Rannamäe tee, Mere pst, Narva mnt, peatustega Kunstiakadeemia, Vabaduse väljak (11 liini peatuses), Tõnismägi, Hotell "Tallinn", Balti jaam (lõpp-peatus), Linnahall, Mere pst, Pronksi ja tagasi Lasnamäele.
(19.11.2008 21:38)kukkurkurat Kirjutas: [ -> ]54 niigi pikaks ja keeruliseks aetud, talle vast aitab juba. Hoopis 51 liini võiks pikendada ringiga ümber vanalinna - Gonsiori tn-lt edasi Estonia pst, Kaarli pst, Toompuiestee, Rannamäe tee, Mere pst, Narva mnt, peatustega Kunstiakadeemia, Vabaduse väljak (11 liini peatuses), Tõnismägi, Hotell "Tallinn", Balti jaam (lõpp-peatus), Linnahall, Mere pst, Pronksi ja tagasi Lasnamäele.
http://forum.automoto.ee/showthread.php?...#pid172348
Olen ise ka sellisele ideele tulnud.
(19.11.2008 21:44)Heini Kirjutas: [ -> ]
(19.11.2008 21:38)kukkurkurat Kirjutas: [ -> ]54 niigi pikaks ja keeruliseks aetud, talle vast aitab juba. Hoopis 51 liini võiks pikendada ringiga ümber vanalinna - Gonsiori tn-lt edasi Estonia pst, Kaarli pst, Toompuiestee, Rannamäe tee, Mere pst, Narva mnt, peatustega Kunstiakadeemia, Vabaduse väljak (11 liini peatuses), Tõnismägi, Hotell "Tallinn", Balti jaam (lõpp-peatus), Linnahall, Mere pst, Pronksi ja tagasi Lasnamäele.
http://forum.automoto.ee/showthread.php?...#pid172348
Olen ise ka sellisele ideele tulnud.
Tore et sel ideel pooldajaid ka on, aga ausalt, Sinult seda ei kopeerinud!
(19.11.2008 21:53)kukkurkurat Kirjutas: [ -> ]
(19.11.2008 21:44)Heini Kirjutas: [ -> ]
(19.11.2008 21:38)kukkurkurat Kirjutas: [ -> ]54 niigi pikaks ja keeruliseks aetud, talle vast aitab juba. Hoopis 51 liini võiks pikendada ringiga ümber vanalinna - Gonsiori tn-lt edasi Estonia pst, Kaarli pst, Toompuiestee, Rannamäe tee, Mere pst, Narva mnt, peatustega Kunstiakadeemia, Vabaduse väljak (11 liini peatuses), Tõnismägi, Hotell "Tallinn", Balti jaam (lõpp-peatus), Linnahall, Mere pst, Pronksi ja tagasi Lasnamäele.
http://forum.automoto.ee/showthread.php?...#pid172348
Olen ise ka sellisele ideele tulnud.
Tore et sel ideel pooldajaid ka on, aga ausalt, Sinult seda ei kopeerinud!
Ei olegi seda arvanud. Kui 51 Balti Jaama hakkaks sõitma, siis peaks vist vähemalt 2 bussi juurde lisama liinile, ning äkki peaks rohkem lühikesi lõõtsadega asendama või siis hoopiski graafikut harvendama.
Harvendada tuleb jah. Praegu juba vahest nii, et läheb meelest ära mis bussi üldse oodatakse.
13. liinil võiks laupäeval intervall olla 20 minutit ja pühapäeviti 25 minutit. Või praeguse graafiku järgi - kõik lühikesed lõõtsadega asendada. Väga kitsas on nädalavahetusel 13. liini bussis olla, eriti just Järvevana teel.
Too waid minu arwamus.Võiks ju olla liin ,mis kulgeks Õismäe-Mustamäe-Nõmme-Lasnamäe(kuni Smuulini)-Kalamaja-Sitsi-Pelgurand-Õismäe.Lõõtsbussid väljuks iga 1-2 tunni tagant.Tööaeg oleks näiteks reede,laupäew kella 15 päewal kuni 2 öösel.Sõitjaid peaks olema.Liininumbriks näiteks 45.
(22.11.2008 20:40)PETSS Kirjutas: [ -> ]Too waid minu arwamus.Võiks ju olla liin ,mis kulgeks Õismäe-Mustamäe-Nõmme-Lasnamäe(kuni Smuulini)-Kalamaja-Sitsi-Pelgurand-Õismäe.Lõõtsbussid väljuks iga 1-2 tunni tagant.Tööaeg oleks näiteks reede,laupäew kella 15 päewal kuni 2 öösel.Sõitjaid peaks olema.Liininumbriks näiteks 45.
Mis see oleks siis umbes selline: Väike-Õismäe, Õismäe tee, Ehitajate tee, Turu plats, Pärnu mnt, Järvevana tee, Tartu mnt, Peterburi tee, Smuuli tee, Narva mnt, Mere pst, Põhja puiestee, Soo, Tööstuse, Sitsi, Madala, Randla, Puhangu, Sõle, Paldiski mnt, Õismäe tee, Väike-Õismäe.
Jah,umbes säänset teed ma silmas pidasin.Peterburi teelt peaks liin minu nägemuse kohaselt minema Pae-Punane -Smuuli kaudu.
Lehti: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Tagasiside URL