Ühistranspordihuviliste foorum

Täisversioon: Uusi ühistranspordiliine Tallinnas
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Mina arvestasin praeguste trollide sõiduplaanide järgi - Väike-Õismäe PR kuni Lille - 18 minutit, Lille - Sõle - 2 minutit, Sõle-Kopli - 13 minutit ning + 1 seisuaega - 34 minutit. Siis Kopli - Ädala 11 minutit, Ädala - Lille 2 minutit, Lille - Väike Õismäe PR - 19 minutit - kokku 32. 34+32 on 66 minutit...
(20.06.2009 17:59)Heini Kirjutas: [ -> ]Mina arvestasin praeguste trollide sõiduplaanide järgi - Väike-Õismäe PR kuni Lille - 18 minutit, Lille - Sõle - 2 minutit, Sõle-Kopli - 13 minutit ning + 1 seisuaega - 34 minutit. Siis Kopli - Ädala 11 minutit, Ädala - Lille 2 minutit, Lille - Väike Õismäe PR - 19 minutit - kokku 32. 34+32 on 66 minutit...

Võta aega tiiptunnist õhtul!!! 7. liin: Väike-Õismäe PR 17:09 - Lille 17:28(19 minutit) aga... Ning Lille 17:44 - Väike-Õismäe PR 18:05(21 minutit)
Laulu- ja tantsupeo ajaks paneb linn teatud perioodiks käima eribussiliinid intervalliga umbes 10 min:

A. Laikmaa - Püssirohu - Autobussijaam
3. juuli 18.00..19.00
4. juuli 10.00..11.00
5. juuli 10.00..11.00

Hobujaama - Lauluväljak
4. juuli 18.15..19.30
5. juuli 12.30..14.30

Bussid peatuvad ainult nimetatud peatustes.
Kas Lauluväljakule minev buss ei võiks pigem terminalist väljuda sest karta on et enamik rahvast läheb just terminali. Või siis peatuda nii terminalis kui Hobujaamas.
http://www.laulupidu.ee/est/vaart_info/t...tallinnas/

Huvitav et mujal meedias selle kohta infot pole näind et ka tasuta bussid liiguvad aga laulu ja tantsupeo kodukalt leidsi et tasuta bussid liiguvad.
See nagu rohkem laulikutele mõeldud asi ma arvan.
See peaks nüüd küll TAKi teemasse minema:reedene päw alati probleemne ka ilma Laulu ja Tansupeota.Näis kuidas homme toime tullakse?Reserwbussid homme kõikpidulisi wedamas.Kui nüüd aga mõni liinibuss peaks homme saba andma(täna polnud Hobujaamas õhtul reservi)siis wõib jamaks minna.Eks näis ,põhjusmõtteliselt ju nõus wajadusel appi minema.
Sai isegi selle NCC bussiga siis Lauluväljakult Koplisse sõidetud, kell 15:30 olin küll ainus igatahes Smile. Kell 16 Koplist läks Lauluväljaku poole juba rohkem inimesi. Sõidavad seal siis BussiReiside bussid.
Pilte: http://galerii.yhistransport.eu/index.ph...laulupidu/
[Pilt: 388tak_a.JPG]
2388 seismas Viru keskuse ees, ilmselt teenindab üht nendest Laulupeo lisaliinidest.
Kas kellelgi on veel pilte bussidest nendel lisaliinidel?
1004 näinud Tellimisveol...
(04.07.2009 23:35)Kaspar Kirjutas: [ -> ]2388 seismas Viru keskuse ees, ilmselt teenindab üht nendest Laulupeo lisaliinidest.
Kas kellelgi on veel pilte bussidest nendel lisaliinidel?

2388 oli 34A liinil. Lisaliinidel peavad kõik viimased lõõts-Omnid olema. Aga hommikupoole nähtud Hobujaamast väljumas 1048 42 numbritega...
[Pilt: elektritranspordikaart_thumb.png]
Mul valmis järjekordne fantaasia vabalennu vili ehk siis kaart Tallinna trammiliinidest 2040. aastal. Aastanumber on võetud selle arvestusega, et kõik jõuaks valmis ka ehitada Smile.

Kaart suures formaadis: http://www.yhistransport.eu/pildid/elekt...aart_4.pdf

1 Kopli - Kadriorg
2 Pelguranna - Ülemiste City
3 Tondi - Viimsi
4 Risti - Ülemiste
5 Vabaduse väljak - Seli
6 Vabaduse väljak - Priisle
7 Vabaduse väljak - Kadaka - Väike-Õismäe
8 Vabaduse väljak - Paldiski mnt. - Väike-Õismäe
9 Vabaduse väljak - Paldiski mnt. - Tabasalu
10 Reisisadam - Lennujaam - Mõigu
11 Seli - Pinna - Pae - Risti - Rahumäe - Lepistiku
Kui kõik see toimiks, siis millised näeksid välja praegused trolliliinid? Ma vaatan seda, et Sõpruse puiesteelt siis Kaubamaja juurde ei saakski (Õismäelt ka), sest trammid lõpetavad miskipärast Vabaduse väljakul... Ja siis peaksid osade nende trammiliinide intervallid ikka väga väikesed olema, 1-2 minutit.Näiteks 5,6,7 ja 8.
Tegelikult on mul siin väike kaval plaan mängus olnud, mida ma jätsin siia seletamata. Ma mõtlesin, et kui meil on juba ühistranspordis need suurepärased stjuardessid, annaks teostada ühe plaani. Nimelt kui 7. liini tramm tuleb Mustamäelt, siis pärast Tõnismäe peatust vahetub liininumber 5-ks ning trammis kõlab midagi stiilis: "Tramm sõidab edasi liinil 5 suunaga Seli. Vabaduse väljakul on võimalik ümber istuda liinile 6 Priislesse." Samamoodi kui 8. liini tramm tuleb Väike-Õismäelt, siis pärast Tõnismäe peatust vahetub liininumber 6-ks. Ja kui 5. või 6. liini tramm tuleb Lasnamäelt, vahetub liininumber pärast Estonia peatust samamoodi. Ma usun, et selline asi töötaks küll.
Minu arvates võiks Pelguranna tramm kasutada endist raudtee trassi, kusjuures kui too läheks Tondi poole, siis ajaliselt oleks ta Vabadusplatsile ikka kiirem kui praegune 40 buss. Ülemiste tramm tuleks aga kindlasti rauteetrassi pidi Punasele tänavale viia ja vähemalt lõppeatusega Pinnas. Siis saaks korrastada ka praegusi feederliine 50 ja 58. Üks neist siis lõpetaks Pinnas ja teine teeks ringliini mõõda Paekaaret ja Punast, Kiive peatus jääks 13 ja 7 teenindada.
(18.07.2009 06:52)arti Kirjutas: [ -> ]Siis saaks korrastada ka praegusi feederliine 50 ja 58. Üks neist siis lõpetaks Pinnas ja teine teeks ringliini mõõda Paekaaret ja Punast, Kiive peatus jääks 13 ja 7 teenindada.
Kiive peatuse eluaegse ja lojaalse kasutajana ütlen ma, et see on täielik lollus. Pae peatusesse on 520 meetrit, Paalasse teist sama palju. Selle vahe võib ära käia küll, aga talvel pole see eriti mõnus. Pealegi 7. ja 13. liin käivad koos nagu sukk ja saabas ning siis ei tule tihtipeale 20 minutit jälle bussi, aga Kiive peatust kasutatakse ikka küllaltki suure hulga inimeste poolt. Rääkimata sellest, et kui kõik inimesed, kellel on vaja trammi peale sõita, hakkaksid hommikuti 13 peale trügima.... bussid on hommikuti niigi ääreni täis, et isegi need, kel vaja Mustamäele, ei mahu peale. Nii ei lähe. 50 ja 58 on väga hästi korrastatud praegu sõiduks läbi Lasnamäe trammipeatusesse.
Ühtlasi kasutavad Kiive peatust Pae Gümnaasiumi õpilased, ma ei kujuta ette, et nemad kõik ka veel suruda kahe eelmainitud liini peale. Ja samuti katkeks ühendus Lasnamäe turuga.

Trollino

(16.07.2009 11:17)Kaspar Kirjutas: [ -> ][Pilt: elektritranspordikaart_thumb.png]
Mul valmis järjekordne fantaasia vabalennu vili ehk siis kaart Tallinna trammiliinidest 2040. aastal. Aastanumber on võetud selle arvestusega, et kõik jõuaks valmis ka ehitada Smile.

Kaart suures formaadis: http://www.yhistransport.eu/pildid/elekt...aart_4.pdf

1 Kopli - Kadriorg
2 Pelguranna - Ülemiste City
3 Tondi - Viimsi
4 Risti - Ülemiste
5 Vabaduse väljak - Seli
6 Vabaduse väljak - Priisle
7 Vabaduse väljak - Kadaka - Väike-Õismäe
8 Vabaduse väljak - Paldiski mnt. - Väike-Õismäe
9 Vabaduse väljak - Paldiski mnt. - Tabasalu
10 Reisisadam - Lennujaam - Mõigu
11 Seli - Pinna - Pae - Risti - Rahumäe - Lepistiku


Mulle see ei meeldiks.Kõik liinid on nii ära muudetud..
Näiteks trammiga 2?

Trollino

(21.07.2009 15:47)Heini Kirjutas: [ -> ]Näiteks trammiga 2?

tramm on kõige viimane asi üldse millega ma sõidaksin...
Lehti: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Tagasiside URL