Ühistranspordihuviliste foorum

Täisversioon: Üldine TAK arutelu, osa 2
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Ivecod pidid kohal olema,esialgu weel esinduses seismas.
Nagu raadios teada anti, toimub homme kell 11 Vabaduse väljakul rahvusmustriliste busside esitlus.
(30.11.2011 14:26)6631 Kirjutas: [ -> ]Nagu raadios teada anti, toimub homme kell 11 Vabaduse väljakul rahvusmustriliste busside esitlus.

1467, 1468 ning 3420?!?
Kenad on ka need sini-valged Karosad (Ivecod), mis peaks Tallinna linnaliinidele tulema. Istmete paigutus parem, kui Omnidel, samas tagumine uks kole kitsas.
(30.11.2011 16:38)Georg Kirjutas: [ -> ]Kenad on ka need sini-valged Karosad (Ivecod), mis peaks Tallinna linnaliinidele tulema. Istmete paigutus parem, kui Omnidel, samas tagumine uks kole kitsas.
Peaasi,et rahhwas noid jälle trollidega segamini ei ajaks nagu juhtus kunagiste MRP Connectodega.See jube seakisa sääl bussis hakkas kui nNurmenuku peayusest wälja sõites awastasid osa kodanikke ,et tegu bussi mitte trolligaTongue
Visake keegi üks illustreeriv pilt nendest kvoodipillidest. Ise olen praegu ühiskonnast nii eraldunud, et imelik hakkab.
(01.12.2011 06:49)Oxygen Kirjutas: [ -> ]Visake keegi üks illustreeriv pilt nendest kvoodipillidest. Ise olen praegu ühiskonnast nii eraldunud, et imelik hakkab.
http://galerii.ytra.eu/albums/userpics/1...C06545.jpg
pole viga välimusel
Esialgne wälimus petlik.Sisemine asi rohkem wäärt.Aga nii kaedes pole tõesti miskit wiga.
kas need värvitakse üle või jäävad siniseks=?
(01.12.2011 11:08)PETSS Kirjutas: [ -> ]Esialgne wälimus petlik.Sisemine asi rohkem wäärt.Aga nii kaedes pole tõesti miskit wiga.
Palju neid kvoodipille Eesti üldse ostis?
Ma aru saanud ,et jääwadki sellisteks.Mis mõte oleks tuttuued busid üle wärwida.Too wiimati kirja pandu minu mõte waid.
(01.12.2011 13:25)PETSS Kirjutas: [ -> ]Ma aru saanud ,et jääwadki sellisteks.Mis mõte oleks tuttuued busid üle wärwida.Too wiimati kirja pandu minu mõte waid.

Eks jäävad jah. Ja pesta ei tohi neid harjade vahel kuu aega, värvi peal olev lakk peab saama kuivada/kõveneda.
(30.11.2011 16:29)Heini Kirjutas: [ -> ]http://www.tallinnapostimees.ee/652410/t...es-bussid/
Üsna normaalsed näevad välja.

Millal liinil?
(01.12.2011 11:56)raulito Kirjutas: [ -> ]Palju neid kvoodipille Eesti üldse ostis?
Neid Ivecosid kokku 52,10 Tallinnasse,42 Ida-Virumaale(fotobusist leidsin)


Aga kas neid rahvamustrites busse veel homme Vabaduse väljakul näeb?
Kõik tore ju aga kabiinid lahtised.Huwitaw kuis need Ivecotega lood?
(01.12.2011 11:56)raulito Kirjutas: [ -> ]Palju neid kvoodipille Eesti üldse ostis?

Kokku tuleb 110. Sel aastal tuli 52
(01.12.2011 14:47)kukkurkurat Kirjutas: [ -> ]
(01.12.2011 13:25)PETSS Kirjutas: [ -> ]Ma aru saanud ,et jääwadki sellisteks.Mis mõte oleks tuttuued busid üle wärwida.Too wiimati kirja pandu minu mõte waid.

Eks jäävad jah. Ja pesta ei tohi neid harjade vahel kuu aega, värvi peal olev lakk peab saama kuivada/kõveneda.
Nüüd siis kaks ,kolm wõimalust.Esiteks seisawad seal platsil kuu weel.Toiseks sõidawad kuu aega mõskmatta.Kolmas wariant ,et käsipesu noile tehhakse toda es usu eluilmas.
Tagasiside URL