Ühistranspordihuviliste foorum

Täisversioon: Üldine TAK arutelu, osa 2
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Ma arvan, et Hessid lihtsalt ei soobivad Eesti kliima. Aga Dupled on väga vägevad masinad.
(14.09.2010 21:43)Liisu Kirjutas: [ -> ]
(14.09.2010 20:25)PETSS Kirjutas: [ -> ]Enne kaowad need Hessid wist liiklusest kui Dupled?

Kui bussi istmete juures olev sein pööramise ajal ikka parajalt nihkub ja lagi ei ole põrandaga paraleelselt siis päris kindlasti lähevad hessid enne maha.

Maha lähevad nad enne dupleid vist ainult juhul, kui nad ise ära lagunevad Big Grin
Mina pakun välja, et maha hakkavad nad minema üsna ühel ajal. Aga seda ma usun küll, et viimane Duple näeb viimase Hessi maha kandmist. Eriti käib see nende autode kohta mis on kunagi kärusid vedanud. Need painduvad pööretel ka pikisuunas. See mida Liisu rääkis toimub tegelikult nii ka täiesti uutel masinatel. Füüsika vastu ei saa. Aga mitte päris nii, et kõvemas kurvis kuskil igavene ragin kostma hakkab ja põrandas olevad praod oma laiust muudavad.
Bussidelt kadunud kleepsud"peale 21 sisenemine waid esiuksest" Ega ma ise ka alles eile märkasin kui Weerennis mu bussilt neid maha tõmmati.
(15.09.2010 21:07)PETSS Kirjutas: [ -> ]Bussidelt kadunud kleepsud"peale 21 sisenemine waid esiuksest" Ega ma ise ka alles eile märkasin kui Weerennis mu bussilt neid maha tõmmati.

Milleks neid üldse vaja oli? Ma ei ole küll kunagi näinud ,et seda järgitud oleks.
Ma kunagi ammu isegi nägin aga tolku suurt asjast wälja ei tulnud.
njaa,bussijuhid ja trollijuhid tegid ikkagi peale seda kellaaega ka tagumised uksed lahti,eks mine tea milleks need kleepsud sinna määrati.
(15.09.2010 22:40)Janz50 Kirjutas: [ -> ]njaa,bussijuhid ja trollijuhid tegid ikkagi peale seda kellaaega ka tagumised uksed lahti,eks mine tea milleks need kleepsud sinna määrati.
Kas mitte turvalisuse pärast, et umbjoobes ja haisevaid(ennast täis laksnud) kodanike mitte ühissõidukisse lubada, ja minu meelest pidi piletit ka näitama juhile, kui see veel ainult paberkandjal saada oli? Praegu ID-pileti korral ei saa juht selle kehtivust ju kontrollida.
Kui ma hakkaks weel igaühe ID-piletit eraldi kontrollima siis wist suurt kaugele ei sõidaks.Too rohkem igaühe enda asi kuidas sõidab.Sõidad piletita ,ise loll.
Siin ongi abiks seesinane kiipkaart mida kuskile vastu tuleb panna. Inglises näiteks see süsteem toimib. Muidugi Londoni elanikku keskmise Tallinna omaga võrrelda on sama mis inimest ahviga.
(16.09.2010 21:15)Oxygen Kirjutas: [ -> ]Siin ongi abiks seesinane kiipkaart mida kuskile vastu tuleb panna. Inglises näiteks see süsteem toimib. Muidugi Londoni elanikku keskmise Tallinna omaga võrrelda on sama mis inimest ahviga.
Sel juhul andku jummal waid kannatust nn ahwidele see kaardi sisteem selgeks teha.Ma juba kujutan ,ette mis hakkab saama 10 liini bussis Nõmme peatuses.
(16.09.2010 21:24)PETSS Kirjutas: [ -> ]
(16.09.2010 21:15)Oxygen Kirjutas: [ -> ]Siin ongi abiks seesinane kiipkaart mida kuskile vastu tuleb panna. Inglises näiteks see süsteem toimib. Muidugi Londoni elanikku keskmise Tallinna omaga võrrelda on sama mis inimest ahviga.
Sel juhul andku jummal waid kannatust nn ahwidele see kaardi sisteem selgeks teha.Ma juba kujutan ,ette mis hakkab saama 10 liini bussis Nõmme peatuses.

Mine palun tuvu Elektriraudtee süsteemiga, ja tegelikult ei ole midagi kuskile vastu vaja pannagi!
(16.09.2010 21:48)Marten. Kirjutas: [ -> ]Mine palun tutvu Elektriraudtee süsteemiga, ja tegelikult ei ole midagi kuskile vastu vaja pannagi!
Jällegi Elekrtiraudtees on konduktor, kes vagunist vagunisse jookseb, siis talle oleks küll vaja seda kiipkaarti näidata.

Trollino

Täna tulistati JÄLLE ühissõidukit Ma ei mõista miks neid juba kätte pole saadud.No jah ega enne ei tegeldagi nende hälvikutega kui nad mõned suuremad relvad kätte saanud on ja siis kellegi läbi klaasi surnuks tulistanud.
Ja kõik lõppeb nagu alati.Tulistajat kätte ei saadud ja kui sadaksegi siis too maksujõuetu.Kinnimajja peaks paar tükki sänseid panema.Siis ehk tuleb mõistus pähe ja toistele hoiatusseks.

Trollino

(18.09.2010 13:57)PETSS Kirjutas: [ -> ]Ja kõik lõppeb nagu alati.Tulistajat kätte ei saadud ja kui sadaksegi siis too maksujõuetu.Kinnimajja peaks paar tükki sänseid panema.Siis ehk tuleb mõistus pähe ja toistele hoiatusseks.

Ei tule neile midagi mõistus pähe.Istuvad oma näruse kaks kuud, saavad lahti ja teevad uuesti.
Natsi-Saksas oleks säänsed tüübid maha lastud wõi tööja ümberkaswatus laagritesse (koonduslaager) saadetud.
(18.09.2010 13:57)PETSS Kirjutas: [ -> ]Ja kõik lõppeb nagu alati.Tulistajat kätte ei saadud ja kui sadaksegi siis too maksujõuetu.Kinnimajja peaks paar tükki sänseid panema.Siis ehk tuleb mõistus pähe ja toistele hoiatusseks.
No aga kuidas Sa neid kätte saaksid? Relvadeks on õhupüssid, mille jaoks pole relvaluba vajagi ning keegi õhkrelvade registrit ei pea. Ainus võimalus on pealtnägijad, kuid needki enamasti tulistajate sõbrad, kes tulistaja vastu ei tunnista.
Aga mida siis teta?Jääbki nii wõi?Mingi süüdimatu idioot ostab õhupüssi ja kukub laksama.Ja teda karistada wõimatu.
(18.09.2010 20:03)PETSS Kirjutas: [ -> ]Aga mida siis teta?Jääbki nii wõi?Mingi süüdimatu idioot ostab õhupüssi ja kukub laksama.Ja teda karistada wõimatu.
Ja ongi nii, Sul pole küll mõtet ärrituda ja ennast sellest häirida lasta. Elu läheb edasi. Või kui tahad siis võid ju iga avatud akna poole vaatama hakata, aga kas oma aeg on seda väärt?
Tagasiside URL