Ühistranspordihuviliste foorum

Täisversioon: Üldine TAK arutelu, osa 2
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Täna ma nägin 001,parim reklaam mis TAKi bussil õnnestunud on... see vaid minu arvamus
3517 oli täna millegagi hakkama saanud. Seisis TAK-i liiklusjärelvalve bussi sabas Poska peatuses peale kahte.
Miks just buss milegagi hakkama saanud.?Liiklusjärelwalve tuleb alati kohale kui miskit TAKi bussidega liikluses probleeme.
(21.05.2010 20:59)Tiit Kirjutas: [ -> ]Täna ma nägin 001,parim reklaam mis TAKi bussil õnnestunud on... see vaid minu arvamus

Oli täna jah Vabaduse väljakul kõigile imetlemiseks...
(21.05.2010 21:34)raulito Kirjutas: [ -> ]3517 oli täna millegagi hakkama saanud. Seisis TAK-i liiklusjärelvalve bussi sabas Poska peatuses peale kahte.
Ja kui raulito tähele ei pannud, siis oli politseid ka näha 3517 taga seismas.
Siis vähemalt enam polnud kui ma sealt mööda sõitsin. Või vähemalt silma küll ei jäänud.
(21.05.2010 21:59)kukkurkurat Kirjutas: [ -> ]
(21.05.2010 20:59)Tiit Kirjutas: [ -> ]Täna ma nägin 001,parim reklaam mis TAKi bussil õnnestunud on... see vaid minu arvamus

Oli täna jah Vabaduse väljakul kõigile imetlemiseks...

Täna siis liinil nr.18 .
Juunist üks järjekord 18. liinil on lühike tööpäevadel jälle terve päev ja üks järjekord ühejuhiga!!! 5. liinil on üks lõõts ainult ning 10. liinil on kaks lõõtsa ühejuhiga tööpäevadel... 33. liinil kõik neli järjekorrad kahejuhiga on lühikesed ning veel üks järjekord ühejuhiga tööpäevadel
Ja 63. liinile tulevad kőik lühikesed Big GrinBig GrinBig Grin
Ning 3512 Big GrinBig GrinBig Grin
Kas 40 saab ka see suvi tööpäeviti liinile mõne lühikese järjekorra nagu eelmine suvi?
(31.05.2010 13:38)Dife Kirjutas: [ -> ]Ning 3512 Big GrinBig GrinBig Grin

3512 ammu töötab teistel liinidel !!!
(31.05.2010 14:13)raulito Kirjutas: [ -> ]Kas 40 saab ka see suvi tööpäeviti liinile mõne lühikese järjekorra nagu eelmine suvi?

Ei
(31.05.2010 13:03)Taylor Kirjutas: [ -> ]Ja 63. liinile tulevad kőik lühikesed Big GrinBig GrinBig Grin

Ning 54. liinile ka!!! Busiirongid suvel ei tööta lisaks... Mõned bussid konserveeritatud aga
(31.05.2010 23:24)sasstak Kirjutas: [ -> ]Mõned bussid konserveeritud
Konserveeritud busside arv läheneb vist juba 10%-le busside üldarvust ja see pole enam MÕNED.....
Ja kui arvestada sisse ka seisvad kärud, siis on kasutult seisvat ning roostetavat veeremit ikka ennekuulmatult palju Sad
Jääb vaid loota, et nendest bussidest tõelised "konservid" ei saaks.
(01.06.2010 05:00)Volli Kirjutas: [ -> ]
(31.05.2010 23:24)sasstak Kirjutas: [ -> ]Mõned bussid konserveeritud
Konserveeritud busside arv läheneb vist juba 10%-le busside üldarvust ja see pole enam MÕNED.....
Ja kui arvestada sisse ka seisvad kärud, siis on kasutult seisvat ning roostetavat veeremit ikka ennekuulmatult palju Sad

Kui seisvaid kärusid mitte arvestada, on tänasest kogu veeremist puhtalt liinil ainult 70%...
On ikka segased.
Alguses panevad üle 10% busse konservi ja siis hädaldatakse liinikoormuse üle. Loogiline siis kui pool platsi busse seisavad ja ootavad oma "aega". Vaadates tänast liinisõitmist, nägin, et võibolla ainult 1 või 2 järjekorda 18 liinil on lõõtsad, ülejäänud lühikesed. Võtku need konservibussid sealt platsi tagant välja, hakaku sõitma.
(01.06.2010 11:08)Dife Kirjutas: [ -> ]On ikka segased.
Alguses panevad üle 10% busse konservi ja siis hädaldatakse liinikoormuse üle. Loogiline siis kui pool platsi busse seisavad ja ootavad oma "aega". Vaadates tänast liinisõitmist, nägin, et võibolla ainult 1 või 2 järjekorda 18 liinil on lõõtsad, ülejäänud lühikesed. Võtku need konservibussid sealt platsi tagant välja, hakaku sõitma.
Liinikoormuse üle hädaldab vaid rahvas ja võib-olla ka bussifirma. TTA jaoks on elu ühistranspordis liiga korras. Miks muidu lõõtsasid seisma jäeti.
Konservibusse ei saa välja võtta ja sõitma panna seetõttu, et linn pole nõus nende käigus hoidmise eest lisaraha maksma...
(01.06.2010 11:08)Dife Kirjutas: [ -> ]On ikka segased.
Alguses panevad üle 10% busse konservi ja siis hädaldatakse liinikoormuse üle. Loogiline siis kui pool platsi busse seisavad ja ootavad oma "aega". Vaadates tänast liinisõitmist, nägin, et võibolla ainult 1 või 2 järjekorda 18 liinil on lõõtsad, ülejäänud lühikesed. Võtku need konservibussid sealt platsi tagant välja, hakaku sõitma.

Kaks lühikesi ainult: 1194 & 1451
Tagasiside URL