Ühistranspordihuviliste foorum

Täisversioon: Üldine TAK arutelu, osa 2
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Ärge unustage, et Lasnamäel on 4 lõõtsa puudu!
(01.07.2009 20:47)Oxygen Kirjutas: [ -> ]Ärge unustage, et Lasnamäel on 4 lõõtsa puudu!

Coldrexx kirjutas foorumis, et 35 liinil bussi asendavad lõõtsad mustamäelt.
Seda küll - 1VKO. Aga kui kuskilt muult liinilt lõõts peaks otsad andma, siis pole asemele kuskilt võtta. Läheb lühike.
Jah, täna mängisid bussirongi 3517+3227, ainult esimene osa oli 63 ja teine osa 60 liinil Smile
Natuke pilte ka minu poolt Big Grin

3517(1), 3517(2), 3227, 3047
See küsimus rohkem tegijamatele Priidule ja Andresele.Kas bussijuhte peab tewitama tollest kui asi läheb üle nn wabale graafikule?Täna wist 1A,5,8,18,34A ,36 ,38 ni ehk oli.Ei tea.Ma igatahes "tänu" Juhkeitali sulgemisele ja totaalsele staule Pärnu mnt ja Pirita teel graafikust maas hetketel 11-22 minutit.Wahepeal kõik 5 liini 3 bussi koos siis jälle eraldi.Mul wedas,suutsime end enam wähem iga ringi lõpuks ikkagi tagasi sõita,ilma eelnewast bussist mööda sõitmatta.Ma ei tea ,mis oleks siis kui ise roolis olnud. Tänane juht 2704 roolis oli igati tasemel tegija.
(03.07.2009 22:39)PETSS Kirjutas: [ -> ]See küsimus rohkem tegijamatele Priidule ja Andresele.Kas bussijuhte peab tewitama tollest kui asi läheb üle nn wabale graafikule?Täna wist 1A,5,8,18,34A ,36 ,38 ni ehk oli.Ei tea.Ma igatahes "tänu" Juhkeitali sulgemisele ja totaalsele staule Pärnu mnt ja Pirita teel graafikust maas hetketel 11-22 minutit.Wahepeal kõik 5 liini 3 bussi koos siis jälle eraldi.Mul wedas,suutsime end enam wähem lõpuks ikkagi tagasi sõita,ilma eelnewast bussist mööda sõitmatta.Ma ei tea ,mis oleks ise roolis teinud.Õpilane oli mul igati tasemel.
Sellepärast ma imestasin, et kahe 5. liini vahe oli ca. 5 minutit ainult.
Täna oli Liivalaia suunaga Stockmani poole seoses Juhkentali sulgemisega umbes juba enne pool 12 päeval ja nii päev otsa. Andis see tõenäoliselt põntsu ka busside graafikuspüsimisele. Kuna töökoht täpselt Liivalaia peatuses sai seda asja jälgida. Näiteks 47 liini buss hilines keskiselt iga ring ligi 10 minutit. Ühesõnaga segadust kui palju näiteks kiirabi pidi liikuma Stockamani poole vastassuuna esimesel sõidurajal. Aga seda kino ma pold varem näinud et see liiklus seal päev läbi seisab.
(03.07.2009 22:39)PETSS Kirjutas: [ -> ]See küsimus rohkem tegijamatele Priidule ja Andresele.Kas bussijuhte peab tewitama tollest kui asi läheb üle nn wabale graafikule?Täna wist 1A,5,8,18,34A ,36 ,38 ni ehk oli.Ei tea.Ma igatahes "tänu" Juhkeitali sulgemisele ja totaalsele staule Pärnu mnt ja Pirita teel graafikust maas hetketel 11-22 minutit.Wahepeal kõik 5 liini 3 bussi koos siis jälle eraldi.Mul wedas,suutsime end enam wähem iga ringi lõpuks ikkagi tagasi sõita,ilma eelnewast bussist mööda sõitmatta.Ma ei tea ,mis oleks siis kui ise roolis olnud. Tänane juht 2704 roolis oli igati tasemel tegija.

"Las ma sõidan nüüd ise, muidu me ei jõuagi Männikule." Ning selle peale pedaal läbi põranda ja 17st minutist sai 6, täitsa tore madal-lend ühest linna otsast teise oli ! Ent tänane ülekoormatus on ka siiski muidugi muljetavaldav, vaene 1460 18. liinil ning kõik Pirita poolsed bussid, ükskõik kuhu poole sõidad - ikka täislast rahvast.
Sai jah, sõidetud küll aga enam wähem lubatud piirides.Ei meeldinud aga see ,et polnud mitte ainasamatki reguleerijat Russalka juures ja juba eelpoolmainitud Pärnu mnt Liiwalaia ristil.Küll oli aga näha siniwalget autot kiirust mõõtmas Järwel ja joodikut kanseldamas Vineeri peatuses.
Igavesti aktiivne reguleerimine leidis aset Juhkentali tänaval. Too foor seal Püssirohu peatuse juures vilgutas ainult kollast silma. Ju siis see oli prioriteetsem kui Russalka ja Kosmos.
(01.07.2009 20:47)Oxygen Kirjutas: [ -> ]Ärge unustage, et Lasnamäel on 4 lõõtsa puudu!
TKL Tampere Omnicity Lõõtsad (6 tk) on maha kantud. Pilt1 Pilt2 Pilt3

Kui on lõõtsadest puudus, siis peab osta paar veel. Nüüd tuleks pakutakse...Wink
(05.07.2009 09:09)-EA- Kirjutas: [ -> ]
(01.07.2009 20:47)Oxygen Kirjutas: [ -> ]Ärge unustage, et Lasnamäel on 4 lõõtsa puudu!
TKL Tampere Omnicity Lõõtsad (6 tk) on maha kantud. Pilt1 Pilt2 Pilt3

Kui on lõõtsadest puudus, siis peab osta paar veel. Nüüd tuleks pakutakse...Wink
Kõik ju kena aga mille eest neid busse ostetakse?
Kui bussi pargis vähe, see paha. Vaja mõelda sellest, et alates 1.09. inimesed lähevad kooli, tööle ja nii edasi.
See tähendab et liiklus peab tihendama nägu ikka igal aastal. Aga kui bussi ei ole, palju vaja, siis see väga kurb.
(05.07.2009 21:01)Max Kirjutas: [ -> ]Kui bussi pargis vähe, see paha. Vaja mõelda sellest, et alates 1.09. inimesed lähevad kooli, tööle ja nii edasi.
See tähendab et liiklus peab tihendama nägu ikka igal aastal. Aga kui bussi ei ole, palju vaja, siis see väga kurb.
Sügisel tuleb haagised puhtaks pesta ja bussirongid käima panna.
(05.07.2009 21:25)k2ssar Kirjutas: [ -> ]
(05.07.2009 21:01)Max Kirjutas: [ -> ]Kui bussi pargis vähe, see paha. Vaja mõelda sellest, et alates 1.09. inimesed lähevad kooli, tööle ja nii edasi.
See tähendab et liiklus peab tihendama nägu ikka igal aastal. Aga kui bussi ei ole, palju vaja, siis see väga kurb.
Sügisel tuleb haagised puhtaks pesta ja bussirongid käima panna.

Ei, olemas liinid, kus vaja tihendada sõiduplaan, sellepärast et bussirongid seal ei sõida.
Nagunii on sügisel rongid jälle ridades. Praegu ei näe muud valikut.
(06.07.2009 10:50)Oxygen Kirjutas: [ -> ]Nagunii on sügisel rongid jälle ridades. Praegu ei näe muud valikut.

5 liinil ja 63 liinil ka siis rongibussid hakkavad töötama???Confused
3576 täna 54 liinil, hilinemine - 11 minutit, põhjus mõtlen selles, et taga uks väga paha töötab.
Bussijuht sellepärast seisab iga peatuses 2 minutit.
Mikspärast bussirongid 5 liinile?Too bussirongi wärk jääb ikse Lasnamäe teemaks.
Kas Kose kandis bussirongidele kitsavõitu äkki pole?
Tagasiside URL