Ühistranspordihuviliste foorum

Täisversioon: Üldine TAK arutelu, osa 2
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
(27.01.2012 08:47)6631 Kirjutas: [ -> ]
(27.01.2012 03:59)kenn12 Kirjutas: [ -> ]Samas võiks 46 ja 47.liinile lisada Zoo & Haabersti peatuse suunaga Väike-Õismäele .
Siis saaksid inimesed peale tööd poodidest läbi käia , ja tekiks parem ühendus linnast väljuvate marsade ja bussidega .
Imelik loogika küll. 6. troll sõidab ju ikka edasi ja peatub nii Zoo kui Haabersti peatuses. Kes linnast tulles tahab ekspressiga sõita, võib ju Kaubamajas või Solarises oma piima ja hapukoore ära osta.
Zoo peatus oleks küll liigne minugi arvates, aga Haabersti peatuse lisamist võib vaadelda nii ja naa. Nimelt sõidavad ekspressid ju ainult tipptunnil ning sinna ringristmikule pääsemiseks tuleb neil üldjuhul ummikus oodata ja sellise seismise ajal korraks ka uste avamine peatuses ei võtta küll ekspressliinilt suurt tükki küljest. Lisanduks vaid üks veidi tülikas ridadevahetus, aga mis selleski nii keerulist, kui trollgi sellega hakkama saab Smile
Ja kui konkreetselt vaid 47.liinist rääkida, siis minu jaoks oleks pigem küsitava väärtusega Hipodroomi peatus, aga jah....pole ise selle liini kasutaja, äkki eksin!
Haaberstis sõidawad kõik ekspressid äärmisel parempoolsel rajal.Ainult nii on wõimalik see ring ületada ilma suurt graafikust mahajäämisetta.Ja peatust sinna küll waja poleks lisada.Hipodroomi peatusest hommikul waid esimese ringiga mõni kodanik peale tuleb kui linna minna.Kenn12!Kui Su mõttekäiku jälgida siis ehk wõiks 46 ja 47 läbi Räitsaka uulitsa hakata sõitma.
(27.01.2012 06:36)Oxygen Kirjutas: [ -> ]See buss ei oleks enam ekspress.
11. liinile tekkis ka Linnu tee peatus ju pärast seda kui sinna kauplus ehitati.
Tekkis jah, aga kas see on nüüd eeskuju, mida kõigil võimalikel juhtudel peaks järgima?
PETSS , nali naljaks - naised paljaks või õigemini k..i kaljaks Big Grin
Mu arvamus seisnes selles et : kui mul on 17 minutit aega ja 4.liini buss väljub 18 minuti pärast . Ja trollid mingi rikke töttu seisvad vöi on graafikust maas , siis oleks kasulik see Haabersti peatus .

Ja Linnu tee peatusega seoses , miks on see peatus olemas ? Kui samas inimene saab oma piima vöi hapukoore osta Solarise või Kaubamaja toidupoest .

Aga siiski see on minu arvamus ! Smile
(27.01.2012 03:47)PETSS Kirjutas: [ -> ]Eile õhtul lahkus tehnoabi sabas igaweseks 2236.

Täna hommikul oli veel TAK-is tankla juures!!! Koos 2218-ga... Aga päeval oli plaanis 1144-ga veel ära viia "Kuusakoski"
(27.01.2012 14:47)kenn12 Kirjutas: [ -> ]PETSS , nali naljaks - naised paljaks või õigemini k..i kaljaks Big Grin
Mu arvamus seisnes selles et : kui mul on 17 minutit aega ja 4.liini buss väljub 18 minuti pärast . Ja trollid mingi rikke töttu seisvad vöi on graafikust maas , siis oleks kasulik see Haabersti peatus .

Ja Linnu tee peatusega seoses , miks on see peatus olemas ? Kui samas inimene saab oma piima vöi hapukoore osta Solarise või Kaubamaja toidupoest .

Aga siiski see on minu arvamus ! Smile
Kõiksepealt tuleb arwsrada olusid kus elad ja oled ja osata oma aega planeerida.Ma ei tea küll kedagist ,kes trollide rikke tõttu nälja wõi pohmelli kätte ära koolenud oleks.Ja pealegi Paldiski mnt liiguwad ka 21 ja 22 liini bussid.
Sõpruse puiesteel on küll suhteliselt sitasti kui trollid ei liigu.
Sõpruses ongi ju ainuke 11 .mis päästjaks on.Agga näddaliwahetusel,iga roju oma koju ja kedagi asi rohkem ei kotti.Paldiski mnt pästab,ehk kummitusena ilnuw 21 (21B).Sõpruse pst aga nagu polegi miskit.
17 siiski päästab veidi Sõpruse rahva jalaväeva.
Seda eriti näiteks Tedre peatuses.
(28.01.2012 00:42)Oxygen Kirjutas: [ -> ]Seda eriti näiteks Tedre peatuses.
Ei ole ka surmavalt pikk vahemaa bussipeatuseni kõndida kui ikka tõesti vaja on.
(28.01.2012 09:39)Martti Kirjutas: [ -> ]
(28.01.2012 00:42)Oxygen Kirjutas: [ -> ]Seda eriti näiteks Tedre peatuses.
Ei ole ka surmavalt pikk vahemaa bussipeatuseni kõndida kui ikka tõesti vaja on.
Sa ikka teadvustad endale, et ühistranspordi kasutajad ei ole kõik täies elujõus ja 100% funktsioneerivad inimesed?
Pole neil häda miskit.Aita sant sauna ,pärast wihtle weel ka.Poes neil samadel tüüpidel küll elujõudu omale teed teha ja siis peale kohustusliku teekonda Maxima-Säästumarket-turg oma 101 kotiga bussi ronida.Nimg winguda ,et penss wäike.
(28.01.2012 12:33)Oxygen Kirjutas: [ -> ]
(28.01.2012 09:39)Martti Kirjutas: [ -> ]
(28.01.2012 00:42)Oxygen Kirjutas: [ -> ]Seda eriti näiteks Tedre peatuses.
Ei ole ka surmavalt pikk vahemaa bussipeatuseni kõndida kui ikka tõesti vaja on.
Sa ikka teadvustad endale, et ühistranspordi kasutajad ei ole kõik täies elujõus ja 100% funktsioneerivad inimesed?
Loomulikult teadvustan, aga sellegipoolest latti alla ei lase. Kui kõndida ei jõua, siis oodaku rõõmsalt seda mis kunagi peatusesse tulema peab.
Juttude järgi täna wiimane tööpäew 2215?
(29.01.2012 15:09)PETSS Kirjutas: [ -> ]Juttude järgi täna wiimane tööpäew 2215?
Aga mis bussile siis 2215 juht läheb?
Kui 2215 jutt vastab tõele, siis viimased ringid tegi täna liinil, kuhu ta väga tihti ei satu - 10.
(29.01.2012 19:57)boroboro Kirjutas: [ -> ]
(29.01.2012 15:09)PETSS Kirjutas: [ -> ]Juttude järgi täna wiimane tööpäew 2215?
Aga mis bussile siis 2215 juht läheb?
Juba näddalipäewad sõidab 2392 ga.Ja poriseb kõikseaig.
Tagasiside URL