Ühistranspordihuviliste foorum

Täisversioon: Üldine TAK arutelu, osa 2
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Ega keegi ei tea mis bussid need olid?
Tegemist on 15 aasta vanuste kasutatud bussidega.

Õnneks mitte uued siis.
Ega ometi need kaks mahakandmisele minevat bussi pole jälle Volvo B10MA Säffle tüüpi bussid?
(23.06.2009 18:47)Marten. Kirjutas: [ -> ]Tegemist on 15 aasta vanuste kasutatud bussidega.

Õnneks mitte uued siis.

Vanad bussid on pehmemad ja mõnusamad. Kahju neist. Niit õnne pole kusagil.
aga see on vaid minu arvamu. Ilusat jaani!
Tegelikult jah, sest Tartu maakonnaliini Wiimad on mitu korda paremad kui Scania Omniline'id, aga noh, oleneb bussist ka.
(23.06.2009 21:34)Marten. Kirjutas: [ -> ]Tegelikult jah, sest Tartu maakonnaliini Wiimad on mitu korda paremad kui Scania Omniline'id, aga noh, oleneb bussist ka.
Noo Scania Omniline'dega on üldse jubedad.. kui välimus veel aga see et bussis pole õhku ega mugavaid istmeid võtab ikka palju mahaBig Grin.

Trollino

Kas keegi bussi numbreid ka teab?
Ma nägin Reporteri klipist, et 3406 oli see buss, mis seisis selle põlema läinud bussi kõrval ja mis peaks minema mahakandmisele. See buss, millest tuli alguse sai oli nii ära põlenud, et numbrit ei osanud tuvastada...


http://www.reporter.ee/2009/06/24/viis-l...aani-maha/
3674 oli teine
Lasnamäe pargil pole just kõige parem aasta olnud.3 mahapõlenud bussi.
Busside alla voolavast põlevast kütusest süttisid saba poolt siis 3675 ja 3861 - esimesel pool tagumist osa põlenud, teine natuke nurgast kannatada saanud.
Viies kannatanu on käru 309. Huvitav kas nüüd tuleb kurja pilguga trassi enda poole vaadata?
(25.06.2009 13:10)Oxygen Kirjutas: [ -> ]Viies kannatanu on käru 309.

318 ja 319 ka tagatuled sulanud.
Huwitav kuidas edasi saama hakkab?Suwel ehk kuidagi pole nende busside puudumine nii tuntav aga sügisel kindlasti.Wõi ehk leitakse mingid wahendid ,et need bussid uutega asendada?
Praegu just ongi puudumine tuntav. Sügisel ehk võetakse haagised uuesti kasutusele.
Tehnilinjerike

Sellist silti näitas (2)203? Liikuri kandis täna.
Mis värk selle õigekirjaga nende tabloode peal on ometi?
Kas tablookirju sisestavad eestlastest venelased? Või saab juht ise tokisda meelepärase kirja?
(25.06.2009 22:44)Marten. Kirjutas: [ -> ]Kas tablookirju sisestavad eestlastest venelased?

Rootslased sisestavad.
Kusjuures ma loen manuaalist praegu, et uuendusi viiakse bussi mälupulgaga?
Üksjagu saab sibada, kui kuskil jälle mingi täht ära muudetakse Smile
Teine asi, mille üle ma mõtlema jäin, on ekspressliinid - tavaliinidel on kõik ilus, displeid peal ja materiaalsed sildid näha ainult siis, kui displei on külili kukkunud või tegu lihtsalt väga usina juhiga.
Ekspressid sõidavad ikka, vineer akna peal. Äkki oleks ka need võimalik kuidagi displei peal ära tähistada? Nt liininumbri taust invertida (tume kiri oranžil taustal) või E täht ette (E48) näiteks... MRP 2 liini tabloode järgi tekib tunne, et loominguline lähenemine peaks täitsa võimalik olema..
Tagasiside URL