Ühistranspordihuviliste foorum

Täisversioon: Tallink
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Tundub, et Silja Europa remont on korralik olnud Big Grin Probleeme pole igatahes tekkinud Big Grin
Helsingi - Rostock liin ajutiselt suletud majandusraskuste tõttu. Laevad läbivad selle aja jooksul korralise remondi. Edasine saatus avaldatakse märtsikuu jooksul, kas laevad jätkavad tööd või müüakse/renditakse.


Superfastid talvitumas Koplis:
[Pilt: IMG_0018-4.jpg]
Kas Tallink ei saadagi siis ühe Superfasti Haitile?
Suure tõenäosusega siiski mitte.Kogu see Haiti abistamine oleks tähendanud lihtsalt Tallinki jaoks rendilepingut laevale, mille maksab kinni heategevus. Sellegi poolest arvatavasti ei tasunud kogu see üritus ennast ära, arvestades tõsiasja, et reis oleks kestnud üle 10. ööpäeva ning teatavasti võtavad Superfastid metsikult kütust.
Eile tekkis selline mõte, et Tallink võib need Superfastide pidulikud/kurvad lõpetamised teha veel Tallinn-Helsingi liinil.Kiirus Staridega on ligikaudu sama. Tuleb ju ka rohelistel Shuffle laevadel käia mingi aeg korrapärases hoolduses ja sel ajal võiksid puna-valged tiibadega Superfastid kahe pealinna vahel reisijaid vedada. Lükake ümber või kiitke heaks selline mõtlemine. Smile
Superstaar pöördus tehnilise rikke tõttu sadamasse tagasi.
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/ee...3&l=fplead
Itaalia ehituskvaliteet...
Enn Pant soovib lahkuda firma juhatuse esimehe kohalt juhul, kui Tallink jõuab järgmisel majandusaastal kasumisse. Uueks esimeheks määratakse Andres Hunt.
Tallinku laeval Superstaaril süttis soome numbrimärgiga auto http://www.tarbija24.ee/?id=226593
Kanada laevandusettevõte Marine Atlantic rendib/ostab endale kaks uut reisilaeva. Spekulatsioonide kohaselt arvatakse, et nendeks kaheks laevaks võivad olla praegu Tallinkilt renditud Atlantic Visioni õdelaevad.

Tallinki kaks Superfasti on hetkel Kopli sadamas. Esialgsete andmete kohaselt ei naase nad liinile enne aprilli lõppu. Samuti on spekuleeritud, et Rostock - Helsingi liini ei taastatagi Tallinki poolt ning selle liini monopoli saab enda kätte Finnlines.

Kanada transpordiminister John Baird ütles, et laevad soetatakse alles järgmine aasta. Siiski pole kindel, kas tegu on ikka Superfastidega.
18.-20.3.2010 asendab M/S Superfast Tallinn-Helsingi liinil sõitvat M/S Superstari. 20.-29.3.2010 asendab M/S Superfast Tallinn-Helsingi liinil sõitvat M/S Stari.
Mis põhjusel?
Star läheb Naantali dokki.
Ott on meil lausa selgeltnägija. Smile
Kumbast Superfastist me räägime?
Superfast VIII
Eks see mitmeikuine kopitamine külma käes annab tunda. Oleks laev selle kolme kuu jooksul sõidus olnud, poleks arvatavasti probleeme tekkinud.

Lisaks veel ära, et Superstar käib enne Stari dokis.
Ning tänane intsident Stari peal, mis lõppes mehe surmaga: http://www.postimees.ee/?id=238804
Star läheb alles ülehomme dokki. Superfast asendab Superstari täna ja homme, põhjust ei tea.
Superstar on hetkel dokis ning Star suundub sinna 20-ndal kuupäeval.

Teade Tallinki lehel:

Ajavahemikul 18.-20.3.2010 asendab M/S Superfast Tallinn-Helsingi liinil sõitvat M/S Superstari.

M/S Superstar saabub Tallinnasse graafikujärgse reisiga 18.3.2010 kell 9.30 ja väljub taas Helsingisse 20.3.2010 kell 7.30.

Ajavahemikul 20.-29.3.2010 asendab M/S Superfast Tallinn-Helsingi liinil sõitvat M/S Stari.

M/S Star saabub Tallinnasse graafikujärgse reisiga 19.3.2010 kell 24.00 ja siirdub Naantalisse dokki. 29.3.2010 saabub Tallinnasse ja väljub Helsingisse graafikujärgselt.
Lehti: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Tagasiside URL