Ühistranspordihuviliste foorum

Täisversioon: Ühistranspordi Infosüsteem (ÜTRIS)
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2 3
Arendamisel on uus infosüsteem praeguse ÜTRA asemele. See hakkab sarnanema praegu töötavale Tallinna ja Harjumaa süsteemile. Mina ootan uuest süsteemist palju, sest ühistranspordialane teavitus väljaspool Tallinnat on alla igasuguse arvestuse. Uus süsteem peaks käivituma tuleva aasta alguses ning kasutama hakatakse väga vigaseid ÜTRA andmeid. Eks näis, kuidas edeneb...

Natuke saab ÜTRISest aimu siit.
Selline suurte vigadega on praegu ÜTRISe arendus: http://marsrutai.info/test/current/#harju/route_search
Kipa mulje jätab, mulle meeldib!
(04.06.2009 15:38)Kaspar Kirjutas: [ -> ]Kipa mulje jätab, mulle meeldib!
Kas just seda, sõiduplaanid on eelmise aasta sügise seisuga ning reisiplaneerija paneb väga palju hullu kui muuta seal jalgsikäigu parameetreid. Kui natuke vaadata seal ka peatuste nimesid, siis üsna palju on valesti nii Tallinnas kui ka mujal. Osad peatused on "kahestunud" kah.
Aga vähemalt on midagi arenduses ja ühel päeval on juba midagi korralikku valmis.
Tänud lingi eest. Tore on maakondlike liinidega tutvuda.
Vigane nagu kõik need eelmised .....................
Sisetage näiteks Pärnu - Jõgeva tulemuseks saate kõike muud kui bussiliikluse kohta pigem trammi või rongi oma
Pärnu-Jõgeva otsingu tulemuseks sain mina, et liiniga EL15 tuleb sõita Tallinna, seal bussiga 54 bussijaamast Ülemiste rongijaama (Peterburi tee peatus) ning sealt rongiga 7 Jõgevale.
Kuna see peaks õigesti töötama hakkama?
EDIT: Ja Jõgeva kohta, täitsa õigesti näitab. Kui panna kellaks 7.25, vot siis näitab seda otseliini. Õhtul ju rohkem otseliine Jõgevale ei lähe.
(05.06.2009 12:30)Marten. Kirjutas: [ -> ]Kuna see peaks õigesti töötama hakkama?
Nad pikendavad seda aega kogu aeg. Alguses lubasid eelmisel aastal, nüüd selle aasta esimene pool, aga minu meelest on väga hästi kui üldse mingi areng toimuks jõuludeks... Projekt on pikk ning täielik süsteem hakkab võibolla alles 2013 tööle, selline on plaan.
Oli ka vist plaanis teha ühispileti võimalus, st kui pean Tartust sõitma Tihemetsa, siis saan seda teha ühe piletiga ning saan osta selle Internetist?
Kuskilt arvutisopist leidsin sellise tegevuskava...
Tundub et see süsteem kolib aadressile http://www.peatus.ee
(14.06.2009 20:49)Marten. Kirjutas: [ -> ]Tundub et see süsteem kolib aadressile http://www.peatus.ee
Tulevikus küll, kuid praegu on see veel suletud lehekülg. Arvestades maakondlike spetisalistide tegevust ÜTRISe täiendamisel pole enne jõule mõtet ilmselt normaalselt töötavat ja avalikku sõiduplaanide andmebaasi oodata, kuigi ammu on korrutatud 2009. aasta 1. pool.
(05.06.2009 12:28)Kaspar Kirjutas: [ -> ]Pärnu-Jõgeva otsingu tulemuseks sain mina, et liiniga EL15 tuleb sõita Tallinna, seal bussiga 54 bussijaamast Ülemiste rongijaama (Peterburi tee peatus) ning sealt rongiga 7 Jõgevale.
Minuteada on Pärnust otseühendus bussiga Jõgevale. Väljub 7.30 ja vedajaks mulk.
Noh, aga Kaspar ei märkinud kellaaega ning see süsteem andis kiireima võimaluse Jõgevale saamiseks.
Tartu kaudu kiiremini ei saaks? Muidugi, eks sõltub tõesti valitud kellaajast.
Samas võiks lisada ka sellise funktsiooni nagu bussireisid.ee otsisüsteem. Maakondlike liinide värk on vaja ka korda teha. Nt mis kell läheb Tartu Bussijaamast Ranna peatusesse buss, lisaks sellele näitab see veel Tartu Bussijaama saabumise aega,
Ja loodetavasti lisatakse süsteemi kõik linnaliinide graafikud üle eesti. Vähemalt kaarti peal on kõik peatused olemas.
(15.06.2009 20:24)Marten. Kirjutas: [ -> ]Samas võiks lisada ka sellise funktsiooni nagu bussireisid.ee otsisüsteem. Maakondlike liinide värk on vaja ka korda teha. Nt mis kell läheb Tartu Bussijaamast Ranna peatusesse buss, lisaks sellele näitab see veel Tartu Bussijaama saabumise aega,
Ja loodetavasti lisatakse süsteemi kõik linnaliinide graafikud üle eesti. Vähemalt kaarti peal on kõik peatused olemas.
Bussireisidest ei usalda mina ammu otsingut, peale seda kui ise paar veaparandust neile saatsin. Mille nad muidugi likvideerisid
http://www.peatus.ee/ on alustanud vähemalt mitteametlikult tööd.
Lehti: 1 2 3
Tagasiside URL