Ühistranspordihuviliste foorum

Täisversioon: YTRA logoga T-särk
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2 3 4 5 6 7
(29.03.2009 20:03)Edelareisija Kirjutas: [ -> ]
(22.03.2009 23:54)Edelareisija Kirjutas: [ -> ]Ma ka tellija aga alles aprilli alguses.
Hetkeolukorda arvestades hüppan seekord alt ära. Ehk järgmine kord,kui see tulebki...

Rolleyes pappi saamise eesmärgil saab näiteks ikarri kuusakoskisse viia...AngelAngelAngel
kuusakoskis madalad hinnad tuleb veel oodata

Edelareisija

(29.03.2009 20:22)coldrexX Kirjutas: [ -> ]
(29.03.2009 20:03)Edelareisija Kirjutas: [ -> ]
(22.03.2009 23:54)Edelareisija Kirjutas: [ -> ]Ma ka tellija aga alles aprilli alguses.
Hetkeolukorda arvestades hüppan seekord alt ära. Ehk järgmine kord,kui see tulebki...

Rolleyes pappi saamise eesmärgil saab näiteks ikarri kuusakoskisse viia...AngelAngelAngel

See võib juhtuda vaid üle minu laiba. Ennem annaks juba ükskõik midagi muud käest ära...
Ka siitpoolt raha teele pandud.
Panin ka raha teele,
See waid minu mõte aga ehk paneks igaüks väikse summa ja kingiks sellele 63 liini loendajale ühe särgi.Lihtsalt hea tahte märgiks.Mis arwate?
(03.04.2009 23:10)PETSS Kirjutas: [ -> ]See waid minu mõte aga ehk paneks igaüks väikse summa ja kingiks sellele 63 liini loendajale ühe särgi.Lihtsalt hea tahte märgiks.Mis arwate?

Ütlege palun, kellest te räägite?Confused
Mul kodus 2 TAK-i särki ja 2 lipsu !Big GrinTongue
TAKi särk on aga YTRA oma pole.
TÄNA ON VIIMANE PÄEV TELLIMISEKS NING KÕIK KES TELLISID MIDAGI PEAVAD OLEMA ÄRA MAKSNUD.
Kõik nüüd esitan tellimuse.
Särgid on valmis. Kõigi tellinutega võetakse individuaalselt ühendust, sest nii on jagajale kergem.
Pusad ja särgid wiimase peal!!!Igatahes tänud Helinile asja lõpulewiimisel!
Suur tänu korraldajatele ja tegijatele!
Kui mõni YTRAnaut on oma pusa kätte saanud siis võiks siia mõne pildi stiilinäiteks ülesse riputada Smile!
Ka siitpoolt tänusõnad Helinile korraldamise eest!
Pole tänu väärt. Järgmise korrani Wink !!!!
Kuna mul ainult telefon ainukseseks pildistavaks vahendiks siis pusast korraliku pilti eisaand.. küll aga logost Smile
Sel aastal pole midagi plaanis?
(31.05.2010 22:33)Marten. Kirjutas: [ -> ]Sel aastal pole midagi plaanis?

Soodushinnaga juba?!?
(31.05.2010 23:27)sasstak Kirjutas: [ -> ]
(31.05.2010 22:33)Marten. Kirjutas: [ -> ]Sel aastal pole midagi plaanis?

Soodushinnaga juba?!?

Huh
Lehti: 1 2 3 4 5 6 7
Tagasiside URL