Ühistranspordihuviliste foorum

Täisversioon: ühistranspordi mängud
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

needforspeed

Kas keegi oskab mind aidata Virtual Busiga?
Võiks ikka suurde kirjutada ka milles sul abi vaja on.

needforspeed

Kuidas uusi busse saab lisada ja kas peale busside saan veel midagi lisada?
Bussid tuleb tõmmata ja lisada kausta "model". Saab veel tõmmata erinevaid map'e, need kausta "scene" ja "map".
Tähendab see virtuaalbuss on saast. Ükspäev sai kuskilt Supaplex alla tõmmatud ja see paelus mind oluliselt rohkem kui ülejuhitav ja ebareaalsete häältega ning manööverdusvõimetu Ikarus 280, mida saab teravnurga alla painutada.
Küsiks hoopis, et kas kuluaaridest ei ole kuskilt kuulda olnud, et mõni asisem simulaatoritootja ka miski bussisimulaatori peale mõtlema on hakanud? Jättes laeva ja lennuki kõrvale on ju olemas mitu täiesti pädevat raudteesimulaatorit ja paar rekkasimulaatorit. Paar bussimängu on ka, aga neist ühes istub mängija kogu mängu vältel bussi katusel, sest kabiinivaadet lihtsalt ei ole ja teine on olematu graafikaga ja niivõrd lühike, et paar tundi arvuti taga istumist ja mäng on otsast lõpuni läbi nühitud. Esimest kutsuti Bus Driver ja teine oli ka midagi, aga ma ei mäleta mis tolle nimi oli. Midtown Madnessis saab ka bussiga sõita muidugi. Iga enesest lugupidav bussihuviline tahab ju Ikarusega hüppeid ja saltosid teha, kas pole? Ühesõnaga tahan realismi.
Bus Simulatoris saab valida bussi, liini. Sõita saab erinevates vaadetes. Arvutisuhetes on nõudlik. Tundub see teine olevat.
Vot see Bus Simulator oligi see mis ootamatult peale teist tundi läbi sai. Tahaks nagu sellist efekti, et homme mängin edasi või nii. Mängus peab olema ikka mingisugune väljakutse ja mingi raskus ka, mitte et ostan endale paarisaja raha eest mängu ja mängin seda kaks tundi. NFSU2 sai ostetud kui ta välja tuli. Viimase raskusastmega madistasin kaks kuud. Siis oli tõesti selline tunne, et ma sain ka oma raha eest midagi. Minu jaoks igatahes simulaatorit ei ole veel tehtud. Olemas olevaid kõlbab ainult internetist varastada ja siis hiljem minema visata.

needforspeed

(04.03.2009 17:36)Oxygen Kirjutas: [ -> ]Vot see Bus Simulator oligi see mis ootamatult peale teist tundi läbi sai. Tahaks nagu sellist efekti, et homme mängin edasi või nii. Mängus peab olema ikka mingisugune väljakutse ja mingi raskus ka, mitte et ostan endale paarisaja raha eest mängu ja mängin seda kaks tundi. NFSU2 sai ostetud kui ta välja tuli. Viimase raskusastmega madistasin kaks kuud. Siis oli tõesti selline tunne, et ma sain ka oma raha eest midagi. Minu jaoks igatahes simulaatorit ei ole veel tehtud. Olemas olevaid kõlbab ainult internetist varastada ja siis hiljem minema visata.


Mis on hea mäng siis?
Ma ei taha küll paksu verd tekitada ja olla mingi vanataat, kes mitte millestki aru ei saa, aga vaiki ka mitte olla ei saa. Kodanikud seltsimehed, selle asemel, et sõita virtuaalse omnibussiga sõitke PÄRIS omnibussiga. Ah et ei ole võimalik mingil põhjusel? Siis saab näiteks (enda või vanemate) sõiduautol rehvirõhku kontrollida, oma jalgratta ketti õlitada, toapõrandat pühkida, Švejki lugeda, bussidest tehtud pilte sorteerida, lugeda seda, kuidas saaks paremaid bussipilte teha, loendada liini- ja transpordivahendi numbreid (loomulikult süsteemselt omale vihikusse, mitte siia foorumisse), minna KuMusse väljanäitusele, minna Saku Suurhalli korvpalli vaatama, õppida eesti keele õigekirja (vaevalt, et siin foorumis on keegi, kes väidab, et tema eesti keel on perfektne) jne jne jne. Kusjuures iga eespool mainitud tegevus on minu isiklikku arvamist mööda (mis, nagu teada, ei ole sunduslik teistele) on lõpmatult mõtekam kui arvuti taga vahtimine.
Kunagi oli mul ka see periood, kus oli hull tahtmine arvutimänge mängida... Pärast seda, kui ma selle pulli ära lõpetasin, avastasin ma, et ohooo, kui palju vaba aega mul on Smile

Sõbrad, soovitan tõsiselt, proovige Smile
No näed käivad vahest hood peal kus jube kihk nupukesi liigutada. Ja ei saa ikka nimekirja koostamisest, rehvirõhu kontrollimisest või rattaketi õlitamisest seda efekti mis saab siis kui virtuaalsel moel Boeing 747-ga Tallinnast Kärdlasse sõita või auruveduriga rongi tõmmata. Ma olen 125% kindel, et mitte kummakski asjaks mulle reaalses elus võimalust ei avane Tongue

needforspeed

Talvel külma ja pimeda ilmaga ei olegi midagi teha. Õue ei taha minna ja haigeks jääda, parem mängin mänge arvutiga. Red Alert 3, seda ka päris elus ei saa teha
(09.03.2009 12:20)needforspeed Kirjutas: [ -> ]Talvel külma ja pimeda ilmaga ei olegi midagi teha. Õue ei taha minna ja haigeks jääda, parem mängin mänge arvutiga. Red Alert 3, seda ka päris elus ei saa teha
Need, kes iga ilmaga õue minna ei karda, need tavaliselt just ka haiged pole, nii et........metsa tervisejooksule selle asemel et päevast-päeva arvuti taga passida ja mänge mängida Smile
Mäng on väikese inimese töö (Ivo Linna) ja mängides suuri tegusid ei tehta....
http://www.youtube.com/watch?v=5I_XpoeLFGo - üks video tulevasest bussisimulaatorist.
No siin juba midagi on. Asi paistis isegi libedaga käest ära minema. Sellise simulaatori pukki polegi sattunud millel midagi pidamisega ka pistmist oleks.

(09.03.2009 13:36)Volli Kirjutas: [ -> ]Mäng on väikese inimese töö (Ivo Linna) ja mängides suuri tegusid ei tehta....
Maailmas on teatud seltskond inimesi kes arvutimängude mängimisega päris korralikku elatist teenivad Wink
(09.03.2009 18:11)Kaspar Kirjutas: [ -> ]http://www.youtube.com/watch?v=5I_XpoeLFGo - üks video tulevasest bussisimulaatorist.

On ka teada mingi kuupäev, millal välja tuleb ?

Liisu323

Kas keegi ütleks kus seda mängu üldse tõmmata saaks?
(09.03.2009 22:54)Liisu323 Kirjutas: [ -> ]Kas keegi ütleks kus seda mängu üldse tõmmata saaks?

Äkki täpsustaksid mis mängu?
(11.03.2009 04:41)lall Kirjutas: [ -> ]
(09.03.2009 22:54)Liisu323 Kirjutas: [ -> ]Kas keegi ütleks kus seda mängu üldse tõmmata saaks?

Äkki täpsustaksid mis mängu?


kõik teavad millist mängust me räägime. Luge see postitus:

(09.03.2009 18:11)Kaspar Kirjutas: [ -> ]http://www.youtube.com/watch?v=5I_XpoeLFGo - üks video tulevasest bussisimulaatorist.

Liisu323

ma sain juba selle teada kus kohast tõmmata.Aga kui see tõmmatud siis kus kohast ma neid busse veel saan?
Leidsin ühe huvitava mapi Vbusile, mille nimi on Alexandrow. Võibolla keegi on mänginud, ei tea. Map on huvitav just sellepärast, et mängima asudes alustad bussipargist, kus on veel palju busse, tankla ning pesula Tongue
Pilt:
[Pilt: 63550233.th.png]
Samuti on liini lõpus ümberpööramisplats koos WC-ga Big Grin
Pilt :
[Pilt: 39030210.th.png]
Veel pilte :
[Pilt: 73643265.th.png] [Pilt: 94712205.th.png] [Pilt: 56562617.th.png] [Pilt: 35802709.th.png]
Tõmmata saab siit.
Lehti: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Tagasiside URL