Ühistranspordihuviliste foorum

Täisversioon: Milline peaks olema ideaalne teenindaja ühistanspordis?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2 3 4 5 6 7
Seal lugeda waid ühe poole seisukoht.Ei saa ainult tolle järgi hakata otsustama.
(26.05.2010 20:26)PETSS Kirjutas: [ -> ]Seal lugeda waid ühe poole seisukoht.Ei saa ainult tolle järgi hakata otsustama.
Mida ei saa otsustada?! Kas see, et bussijuht avab uksi OMA SUVA järgi väärib veel mingit analüüsi?! Kas väike laps pole kodanik=
Vaevalt bussi esiuks alati katki on ning mida peab sellest siis aru saama noor ilmakodanik, kes on meie TULEVIK?! Sellist üleolevat suhtumist pole küll vähemalt nende poolt, kes on teenindav personal ning kes puutuvad kokku nii pensionäride, tööinimeste, kui ka koolilastega nii suurte kui ka väikestega.

Eks selliseid "maailmanabasid" ole kõikjal, praegu ongi parim aeg ridade puhastamiseks. Mitmed ettevõtted on seda ka teinud, kuuldavasti . . Angel
Mõni bussijuht naerab lausa näkku: "heheheheheeee, arvad tõesti et ma teen selle ukse lahti...hehehehehee"
(26.05.2010 20:33)Siim Kirjutas: [ -> ]
(26.05.2010 20:26)PETSS Kirjutas: [ -> ]Seal lugeda waid ühe poole seisukoht.Ei saa ainult tolle järgi hakata otsustama.
Mida ei saa otsustada?! Kas see, et bussijuht avab uksi OMA SUVA järgi väärib veel mingit analüüsi?! Kas väike laps pole kodanik=
Vaevalt bussi esiuks alati katki on ning mida peab sellest siis aru saama noor ilmakodanik, kes on meie TULEVIK?! Sellist üleolevat suhtumist pole küll vähemalt nende poolt, kes on teenindav personal ning kes puutuvad kokku nii pensionäride, tööinimeste, kui ka koolilastega nii suurte kui ka väikestega.
On siis neid hüplewaid ja tõuklewaid pingwiine Sulle sinna edeukse juurde waja? Segama ainult.Las aelewad seal taga.Ma tõesti ei saa aru Sinu mõttekäigust.Kõik ei ole nii ilus ja roosa kui paistab.
(26.05.2010 20:43)PETSS Kirjutas: [ -> ]
(26.05.2010 20:33)Siim Kirjutas: [ -> ]
(26.05.2010 20:26)PETSS Kirjutas: [ -> ]Seal lugeda waid ühe poole seisukoht.Ei saa ainult tolle järgi hakata otsustama.
Mida ei saa otsustada?! Kas see, et bussijuht avab uksi OMA SUVA järgi väärib veel mingit analüüsi?! Kas väike laps pole kodanik=
Vaevalt bussi esiuks alati katki on ning mida peab sellest siis aru saama noor ilmakodanik, kes on meie TULEVIK?! Sellist üleolevat suhtumist pole küll vähemalt nende poolt, kes on teenindav personal ning kes puutuvad kokku nii pensionäride, tööinimeste, kui ka koolilastega nii suurte kui ka väikestega.
On siis neid hüplewaid ja tõuklewaid pingwiine Sulle sinna edeukse juurde waja? Segama ainult.Las aelewad seal taga.Ma tõesti ei saa aru Sinu mõttekäigust.Kõik ei ole nii ilus ja roosa kui paistab.
Mu meele teeb kurvaks, et sõbralik ja laheda suhtumisega kaasfoorumlane sellise avalduse praegu siin foorumis tegi. Ma olen ausaltöeldes natukene jahmunud.Sad
Pole ma üldse nii sõbralik kui wälja paistan.Suht tige tüüp tegelikult.
(26.05.2010 20:51)Siim Kirjutas: [ -> ]Ma olen ausaltöeldes natukene jahmunud.Sad
Ilmselt vajaksid sa nuuskpiiritust kui sa näeksid milline on reaalsus. Paraku keeldud sa häälekalt seda tunnistamast. Olen seal trepisahtlis hulga liinikilomeetreid läbinud ja sekundeerin sama häälekalt Petssi juttu.
(26.05.2010 21:16)Oxygen Kirjutas: [ -> ]
(26.05.2010 20:51)Siim Kirjutas: [ -> ]Ma olen ausaltöeldes natukene jahmunud.Sad
Ilmselt vajaksid sa nuuskpiiritust kui sa näeksid milline on reaalsus. Paraku keeldud sa häälekalt seda tunnistamast. Olen seal trepisahtlis hulga liinikilomeetreid läbinud ja sekundeerin sama häälekalt Petssi juttu.
Ei vaja nuuskpiiritust, sest ma näen väga hästi milline elu on (püsin veel kahe jalaga maa peal ka lausa). Lihtsalt eelnev avaldus tõestas seda reaalsust, et esiust ei avata meelega. Seega loodan, et see oli eelkõneleja emotsionaalne avaldus, mitte tegelikus, sest ise rääkis too härra, et tal pole selle vastu mitte midagi, kui lapsed kiikavad edeukse juures kabiini poole...seega mehel sõnast, härjal sarvist aga emba-kumba Huh

Viide: http://foorum.ytra.eu/showthread.php?tid...ni#pid5151
(26.05.2010 21:30)Siim Kirjutas: [ -> ]
(26.05.2010 21:16)Oxygen Kirjutas: [ -> ]
(26.05.2010 20:51)Siim Kirjutas: [ -> ]Ma olen ausaltöeldes natukene jahmunud.Sad
Ilmselt vajaksid sa nuuskpiiritust kui sa näeksid milline on reaalsus. Paraku keeldud sa häälekalt seda tunnistamast. Olen seal trepisahtlis hulga liinikilomeetreid läbinud ja sekundeerin sama häälekalt Petssi juttu.
Ei vaja nuuskpiiritust, sest ma näen väga hästi milline elu on (püsin veel kahe jalaga maa peal ka lausa). Lihtsalt eelnev avaldus tõestas seda reaalsust, et esiust ei avata meelega. Seega loodan, et see oli eelkõneleja emotsionaalne avaldus, mitte tegelikus, sest ise rääkis too härra, et tal pole selle vastu mitte midagi, kui lapsed kiikavad edeukse juures kabiini poole...seega mehel sõnast, härjal sarvist aga emba-kumba Huh

Viide: http://foorum.ytra.eu/showthread.php?tid...ni#pid5151

Petss'i jutust ei suutnud ma kuidagi välja lugeda (pinguta palju tahad), et ta ei ava reisijaile esiust. Mis puutub lastesse ja sellesse, et nad kiikavad üle serva juhi töökohta, siis tehku nad seda vaikselt, nii et nad teisi ei sega. Uksetrepil kõikuvad, üksteist tõukavad ja teineteisest üle kilkavad lapsed on bussijuhi töös segavaks faktoriks.
Näeh nüüd! Mind ei sega kui nad waatawad kui ma sõidan asi tolles ,et ei meeldi grammijagu see tõuklemine ja kisa sel esiukse juures.See segab ja häirib.Ehk nüüd said paremini aru.Hannes jõudis ette.
(26.05.2010 21:41)PETSS Kirjutas: [ -> ]Näeh nüüd! Mind ei sega kui nad waatawad kui ma sõidan asi tolles ,et ei meeldi grammijagu see tõuklemine ja kisa sel esiukse juures.See segab ja häirib.Ehk nüüd said paremini aru.
Aga selleks ei pea ju esiust meelega kinni hoidma? Mida see lahendab? Üldises kontekstis pigem valab ainult õli tulle. Ma leian, et kui läheneda ja rääkida lastega ilusti siis ei tohiks probleeme olla. Ma ei väidagi, et ei teki seliseid olukordi, kus nooremad ilmakodanikud on natukene ülemeelikud, kuid seda annab alati lahendad ilusti ja viisakalt ka (jah!) laste suhtes! Kindlasti leidub ka marakratte, kuid siiski ma leian, et lähenemisviis peab olema rahulik ja sõbralik ning otse suunatud noortele (silmast silma lahedas õhkkonnas, mitte mingi pingeline õhkkond, kus üks ei tea mida teine teeb) mitte kuskil mikrofonist pobisedes või kabiinist röökides.
Siin ! Kui Tallinna juhtud anna teada ja tule sõida minuga üks päew kaasas.Ma ei taha midagi õigustada wõi midagi ümber lükata.Lihtsalt tule ja kae terwe päewa jooksul kuidas olukord on.
(26.05.2010 21:49)PETSS Kirjutas: [ -> ]Siin ! Kui Tallinna juhtud anna teada ja tule sõida minuga üks päew kaasas.Ma ei taha midagi õigustada wõi midagi ümber lükata.Lihtsalt tule ja kae terwe päewa jooksul kuidas olukord on.
Tänan pakkumise eest. Vaatame, mis suvi toob ehk astungi läbi, kuid seniks ajaviiteks lugemist sellisest ametikohast nagu on bussijuhi sõber: http://aab.pri.ee/jutt/640/ Big Grin
Suvel minna on ajaraiskamine. Kõige õigem aeg on just kooli ajal. Umbes nii kolme-nelja paiku õhtul kui see viisakalt väljendudes pätikari koju hakkab minema. Olgu ma neetud kui ma veel kord sel ajal peaks 13 bussi peale minema. Enne lähen jala.

Trollino

Nii palju kui mina seal kaasas olen olnud on alati kõik rahulik olnud...
Liisu! Sa olnud kaasas wiimasel ringil kui kõik rahhulik juba.Mul neljapäewal säne juhtum.Sõitsin 48/3.Jõudsin Estoniase weits warem.Laikmani aega weel 3-4 minutit.Siis tuli üks tädi karjuma ,et jääb hiljaks .Kuna tema buss (ju siis 60,63) pidi wäljuma 9.59.Minu lõpuaeg aga Laikmaas 10.02.Ei hakanud mina miskit seletama.hea teenidaja olin.Ja weel! Siim!Kõik 3 ust olid lahti.
Eliitbussifirma Kohtla-Järvelt pakub järgmiseid väga soliidseid stiilinäiteid: dressipüksid koos triiksärgiga või hoopis viigipüksid valgete botastega Cool
Anna nüüd olla!Jah!Too wariant just tõesti ehk mitte kõige parem.Aga katsu nüüd ise olla 25 kraadise kuumaga lipsus,triiksärgis jne terwe päewa.
(30.05.2010 14:51)PETSS Kirjutas: [ -> ]Anna nüüd olla!Jah!Too wariant just tõesti ehk mitte kõige parem.Aga katsu nüüd ise olla 25 kraadise kuumaga lipsus,triiksärgis jne terwe päewa.
Sellised jorsid viivadki bussijuhi ameti taseme maha põntsaki ja kui kellegile ei meeldib need tingimused, siis peaks teise ameti valima.

Palju korralikum oleks ju näiteks tumedat värvi lahtised kingad muretseda, kui mingi maalt ja hobusega olla.

Aga vahet pole, sest see eliitfirma paistabki silma selliste traktoristidega, kelle sõidustiilist võib järeldada seda, et veetakse kartuleid, mitte inimesi Cool
Tunnen endal suurt süümekoormat!Loodan ,et awaliku hukkamist ei tule.
Lehti: 1 2 3 4 5 6 7
Tagasiside URL