Ühistranspordihuviliste foorum

Täisversioon: Sebe AS Võru osakond
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2 3 4 5
Siia siis tulevad teated Sebe Lõuna regiooni kuuluvast Võru osakonnast (peamiselt maakonna- ja linnaliinid).

Alustaks kohe sellest, et 23 on Tallinna osakonnast Võrru üle toodud.

Ning 486 on juba praktiliselt terve käesoleva aasta ühe koha peal seisnud...
Võru maakonnaliinidele on tootud Tallinnast kohale ka 10 (470AOJ).
486 siis ametlikult maha kantud.
Samas seisus ka 440 ja 450.
No eks need Interlineri värvides Berkhofid hakkavad nüüd ka maakonna kehtestatud vanusepiirangule lähenema. 450 oli tihti hädas käigukastiga...
Võru osakonda on hoovi seisma toodud 336 ja 342. Maakonnaliinide tarbeks on Võru meestele toodud kaks Variot, millest üks on 046BBS.
Kas keegi mäletab mis oli Võru autobaasi kodulehekülg?
(09.04.2009 16:55)Georg Kirjutas: [ -> ]http://estpak.ee/~voruab

Ja kuna see veeb näib nüüdseks bittide surnuaiale läinud olevat, siis meenutust võib kaeda siit:
http://web.archive.org/web/2007030303103...e/~voruab/
Jah, selle jaoks mul kodulehte vaja oligi Wink
Kas 01.05.2005 võis olla see kuupäev millal Sebe Võttis üle Võru AB liinid?
(10.04.2009 00:28)ziepniekkalns Kirjutas: [ -> ]Kas 01.05.2005 võis olla see kuupäev millal Sebe Võttis üle Võru AB liinid?

Mulle sattus kätte selline infokild:
"18.veebruaril 2004.a. ostis AS SEBE 100 %-liselt ära AS-i Võru Autobaas aktsiad. AS-i Võru Autobaas teenindamisel oli 12 kaugliini, 49 maakonnaliini, 4 linnaliini ja juhuveod. Ettevõtte koosseisus oli 64 bussi ja 138 töötajat. Vastavalt ettevõtete ühinemislepingule moodustati alates 29.oktoobrist 2004.a. AS-st Võru Autobaas AS-i SEBE Võru osakond. "

Allikas

Ja liinide kohta:
"1. septembrist [2004] liituvad Võru baasi kaugliine sõitvad bussid meie võrguga ja siis saavad siinsed kaugliinide juhid kõiki Sebe liine sõita,” ütles Sebe ja Võru Autobaasi juhatuse esimees Riivo Seppar."
Allikas
Ah et 2004 aastal juba Blush, igaljuhul aitäh info eest.
480 meeste kätte antud 97. aasta Bova numbriga 453BBV. Bussis olemas täiesti toimiv traadita internetiühendus Smile
AS-il SEBE on täitunud 15 tegutsemisaastat! Palju õnne ja edu edaspidiseks!
Osalt sellega seoses ilmus ka informatiivne artikkel Võrumaa Teatajas, kus juttu Võru osakonna tööst ja hetkeseisust.
http://www.vorumaateataja.ee/?a=uudised&b=9333
Eksitav on ajaloo osa käsitleva lõigu lause: "Paar aastat hiljem osteti ära Tartu AS Tarbus." Nii nüüd küll täpselt polnud, vaid Tarbuse kaugliinid saadi omale, luues seega Tartu osakonna.
Võrumaa selle aasta osa olulisim info vast see: "Tänavu vahetatakse maakonnaliinidel välja kolm bussi ning aasta lõpuks peavad kõik Võrumaal sõitvad Sebe bussid saama koostöös maavalitsusega ühtse värvilahenduse. Põhivärviks jääb valge, ent tekst-pilt tulevad võrupärased." Saab siis näha seda kujundust.
Ma ei tea, kas see nüüd õigesse kohta satub, aga kas kellelgi ei ole sebe Võru osakonna bova 453BBV i l u s a i d pilte? Ja võimaluse korral ka 391AVM | Volvo B12 Carrus Star 501 ja 480 | 302ASG | Volvo B10M-60 Berkhof Excellence 2000 pilte.
Aitäh ja head uut aastat!
Ja mille jaoks, kui küsida võib? Big Grin
Ikka võib küsida jah Big Grin Mul on pool seina täis sebe võru osakonna kaugiinide busside pilte, aga nendest bussidest ei ole häid pilte, mida seinale tahaks panna nii, et kui kellegi on, siis äkki saadaks mulle ka Smile Minu e-mail: andu007@hotmail.com
(09.01.2010 15:59)TallinkTitanic Kirjutas: [ -> ]Ikka võib küsida jah Big Grin Mul on pool seina täis sebe võru osakonna kaugiinide busside pilte, aga nendest bussidest ei ole häid pilte, mida seinale tahaks panna nii, et kui kellegi on, siis äkki saadaks mulle ka Smile Minu e-mail: andu007@hotmail.com

Sa oled juba nagu Edelareisija, kleebid seinale pilte, ja pärast siis oh üllatust:polegi enam kohta, kuhu pilte kleepida.
(09.01.2010 22:40)Romet12 Kirjutas: [ -> ]
(09.01.2010 15:59)TallinkTitanic Kirjutas: [ -> ]Ikka võib küsida jah Big Grin Mul on pool seina täis sebe võru osakonna kaugiinide busside pilte, aga nendest bussidest ei ole häid pilte, mida seinale tahaks panna nii, et kui kellegi on, siis äkki saadaks mulle ka Smile Minu e-mail: andu007@hotmail.com

Sa oled juba nagu Edelareisija, kleebid seinale pilte, ja pärast siis oh üllatust:polegi enam kohta, kuhu pilte kleepida.

Täitsa võimalik, et nii juhtub mul ka Big Grin, aga kui kellelgi on neid pilte, mis ma ülevalpool soovisin või vaevub neid pildistama, siis oleks tore kui te minuga neid jagaksite Smile Minu e-mail, siis veelkord: andu@hotmail.comBig Grin
Lehti: 1 2 3 4 5
Tagasiside URL