Ühistranspordihuviliste foorum

Täisversioon: reis Peterburi
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Oletaks ,et tulijad kõik ülestähendatud 21 hinge.Palju see maksma läheks sasstaki poolt wäljapakutud wariandis+ weel viisad?Mis hotell oleks ja kas seal ainult ööbimine?Kas hommikuse ninaesise peab ise otsima?Ma siiski eelistaks Tiit Reiside varianti.Kallim küll aga ma tean mille eest maksnud olen.Aga aega lõplikuks otsustamiseks ju weel on.
(04.04.2009 21:47)PETSS Kirjutas: [ -> ]Oletaks ,et tulijad kõik ülestähendatud 21 hinge.Palju see maksma läheks sasstaki poolt wäljapakutud wariandis+ weel viisad?Mis hotell oleks ja kas seal ainult ööbimine?Kas hommikuse ninaesise peab ise otsima?Ma siiski eelistaks Tiit Reiside varianti.Kallim küll aga ma tean mille eest maksnud olen.Aga aega lõplikuks otsustamiseks ju weel on.

Hotelli hind 2100 rubla(700 krooni(kui neljakesi numbris)!!! Hommikusöökiga on umbes veel 600 rubla(200 krooni)... Buss maksab umbes 500 EEK 48 inimestega(kui meil tuleb vähem - siis natukene kallim) + giid = kokku siis umbes 1500EEK
Kas tollel firmal ka wäiksemaid busse?Pole ju mõtet pooltühja bussiga sõita.Ja kas eeltoodud postituses ka juba wiisa hind sees?Hotelli nime soowiks ka.
(04.04.2009 22:13)PETSS Kirjutas: [ -> ]Kas tollel firmal ka wäiksemaid busse?Pole ju mõtet pooltühja bussiga sõita.Ja kas eeltoodud postituses ka juba wiisa hind sees?Hotelli nime soowiks ka.

http://www.hotelkrestov.ru/reservation.html

Viisa 650 EEK lisaks kellele on vaja!!! Selle kuulutuse võib panna TTTK-s ka... Inimesed tulevad veel minu mõttes
TTTK le ja TAKile võiks kutse reisile tõesti üles panna.Ehk ka tulijaid.Wabandust nüüd.Ma matemaatika tunni ajal olin haige ,palju see reis 21 isiku korral personaalselt kõiki summasid kokku arwestades( hotell, ekskursioonid ,viisad ja reisikindlustus) maksma läheb?
(04.04.2009 22:33)PETSS Kirjutas: [ -> ]TTTK le ja TAKile võiks kutse reisile tõesti üles panna.Ehk ka tulijaid.Wabandust nüüd.Ma matemaatika tunni ajal olin haige ,palju see reis 21 isiku korral personaalselt kõiki summasid kokku arwestades( hotell, ekskursioonid ,viisad ja reisikindlustus) maksma läheb?

Praegu kui meil on 21 inimesi hind umbes 2000EEK!!! Ilma viisa(kindlustus tuleb koos viisaga + 30EEK), ilma ekskursioonid - meie ei tea veel kuhu ja mida lähme vaatama... Hinna sees on buss, hotell, hommiku "rootsi laud" hotellis, giid
Kui saaks 31 tulijat kokku.Oleks ideaalne.Soowitaks kõigil oma passid üle kaeda(kestvus aeg,et ei tekkiks probleeme wiisa saamisel).Ja kas võtaks rahakogumise enda kanda.6631 oleks sobivaim.
Kui me hakkame nui neljaks 48 inimest kokku ajama ja selleks tarbeks kuskilt suvalisi õlisid kampa võtma kes ehk meie tegevusele isegi vastu on, siis minu võite küll kambast välja arvata.
(05.04.2009 17:40)Oxygen Kirjutas: [ -> ]Kui me hakkame nui neljaks 48 inimest kokku ajama ja selleks tarbeks kuskilt suvalisi õlisid kampa võtma kes ehk meie tegevusele isegi vastu on, siis minu võite küll kambast välja arvata.
Toda nüüd kindlaste ei juhtu ,et suwalisi klemme kaasa võtma hakatakse.21 on tegelikult hea väike seltskond.See ei tähenda ,et kedagi juurde ei oodata.
Jagan eelkõneleja seisukohta. Hetkel aga tundus nii, et meid endid on 20 ringis ja nüüd on 28 klemmi veel kuskilt juurde vaja võluda, et lihtsalt buss täis saaks.
Mina tahaks teada, milleks see giid vajalik on ?
Kui jutu pärast teda sinna vaja on siis on giid viimane kes endale võtta. Sest see juba ammu teada et giidid ise aastaarve välja mõtlevad ja igast jutte räägivad et asju huvitavamaks teha.
Kui aga on vaja kedagi kes Peterburi tunneks siis on see põhjendatud.
Peterburi sääne huwitava ajalooga linn.Giid seletaks ikkagi ühe ,teise asja kohta natukene täpsemalt.Waevalt ta nüüd lambist paneb.See tuleks ju suht ruttu välja ja nii reisikorraldajale ainult pahandust juures.
Selle koha pealt nii palju, et kord sai Niguliste kiriku juures kuuldud kuidas tõsise näoga räägiti inglise keeles, et 1944. aastal pommitasid Saksa väed Tallinna.
Kunagiselt klassiekskursioonilt Palamusele ,aasta võis olla 1996, meenub üks tore giid kes ei teadnud kus asub Kalmistu kuhu on maetud Oskar Luts(õpetajad arvasid miskipärast et meil seda vaja näha). Selle selgitamiseks siis küsis giid seda ühes tee ääres olevas bussipeatuses bussi ootavalt kohalikult.
Tollel sassi poolt pakutud firmal 2 profesionaalset giidi.Nii et tolle pärast ei tasuks muretseda.Ainuke asi ,mis muind häirib, hotell kesklinnast kaugel.Näituseks ülestõstetud sildade waatamine wõib probleemaseks osutuda.Aga see vaid siinpoolne arwamus.
Mind võib ka nimekirja lisada.
Aeg oleks ära otsustada mida Peterburis näha tahetakse.Saaks mingi reisiprogrammi kokku panna.Järgnew waid küll minu arwamus: kas mõtet sõita säänsesse huwitavasse linna ainult ühistransporti waatama?Ootaks ideid.
Kas kõik on nõus, et kogunemiskoht jääb samaks mis eelmisel aastal? Big Grin
Nõus. Vanemuise ees 30. juulil kell 6 hommikul.
Ei ma mõtlesin seda kogunemiskohta peale linnaluba. Ehk mäletate veel.
Lehti: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Tagasiside URL