Ühistranspordihuviliste foorum

Täisversioon: reis Peterburi
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Mõned enda pildikesed SEAL.
PETSS-i pildid on nähtaval läbi selle augu. Kui keegi leiab miskit siin end häirivat, siis saab alati maha võtta.
Tänud Oxygenile abi eest! Ja lootma jäädes ,et säänsed reisid ehk foorumis traditsiooniks saawad.
Ehk wõimalik näha bussijuhi poolt tehtud ühispilti trammipargis? Ja muidugi kõiki toisi ka.
Nonii. Minu poolt siis ka lõpuks ometi midagi vaatamiseks:
http://galerii.hunduonu.pri.ee/v/fooruml...rg_200908/
Bussijuhi poolt tehtud piltide saamine jääbki wist unistuseks.Eriti ööpildid ja trammimuuseumis tehtud grupipilt huwitaks.Waikselt wõiks uurima hakata ka ettepanekuid 2010 aasta sihtkoha üle.Ukrainat pakuks mina.
(31.10.2009 20:58)PETSS Kirjutas: [ -> ]Waikselt wõiks uurima hakata ka ettepanekuid 2010 aasta sihtkoha üle.Ukrainat pakuks mina.
Mulle meeldib samuti mõte suund seekord lõunasse võtta ja Ukrainas ning Valgevenes veidi ringi vaadataSmile Eriti oleksin huvitatud Minski ja Kiievi külastamisest, kuna need linnad mulle siiani võõrad.
Meeleldi käiks ka just kitsa trammiteega linnades Ukrainas, aga need seal kahjuks üsna laiali mööda maad ja kõikjale korraga ei jõua....
Asja wõiks ju suurema huwi korral üles tõsta.Walge-Venes olen olnud waid läbisõidul.Ukrainas aga küll rohkemalt.Sõber Lukasheka juurde waid wiisat waja.
võtaks teemat ette peale aastavahetust!
Lõppuks said internetti Raigo pildid:
http://fotoalbum.ee/photos/coldrexX/sets/897553
Lahe kaeda ja meenutada!
Tere ja tänud kõigile Peterburi reisil osalenutele ning väga meeldiva reisi ja seltskonna eest. Reisi õnnestumise võti peitubki suures osas grupi ühtsuses ja eesmärkides.

On tõepoolest mida ka aastate pärast hea tundega mäletada. Edu Teile!
On jah mida meenutada.Surepärane seltskond kõigil ühistel reisidel.Aga ikse ,mis oleks selle aasta plaanid?
Läheks vormsile
Esiteks, seal pole midagi teha. Ma tulin sealt päevareisilt 2 jalaluumurruga tagasi. Teiseks, natuke vale teema pole?
Lehti: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Tagasiside URL